שחזורי ראיונות עבודה -> אלביט- הסבה ל real time
  • אלביט- הסבה ל real time
  • לפני 13 שנים
    ע"י: אורח2010
    מישהו יודע מה הולך להיות ביום מיונים ועל אילו נושאים כדאי לחזור? מדובר בהסבה לבוגרי הנדסת אלקטרוניקה אודה לכל מידע אפשרי על התוכנית הזו
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    עידו יש לי יום מיונים לתפקיד אחר אבל גם באלביט דרך חברת השמה יש סיכוי שהם שואלים את אותם שאלות ? מישהו ענה לך תשובה על זה? ודרך איזו חברת השמה אתה?
  • לפני 8 שנים
    ע"י: משה_בי
    עידו יש לי יום מיונים לתפקיד אחר אבל גם באלביט דרך חברת השמה יש סיכוי שהם שואלים את אותם שאלות ?
  • לפני 13 שנים
    הייתי ביום המיונים השני באלביט, איפה שעשו מבחנים פסיכוטכניים, אבל מאז לא קיבלתי תשובה. התקשרתי לשאול פעם אחת, אמרו שהקורס קצת נדחה, מקווה שעד סוף החודש יודיעו. אם מישהו גם בתהליך אשמח לשמוע על עידכונים gloteron@gmail.com אילן
  • לפני 13 שנים
    מישהו קיבל תשובה(מה- 26.07 בחיפה)? תודה
  • לפני 13 שנים
    הייתי שם היום , בחיפה יש גם ביום רביעי (28.7) בנתניה , מחולק לשלושה חלקים : ראיון מקצועי \ אישי \ שאלון אישיות +סיווג בטחוני בראיון המקצועי המראיינת שאלה 3 שאלות יחסית פשוטות עם אלמנט תכנותי בסיסי 1: למיין 4 מספרים מגדול לקטן , ע"י שימוש ב"רכיב" שמקבל שני כניסות ומוציא MIN ו MAX בינייהן 2: שני רכבות שנוחתות עם מצנח מהאויר(שנשאר בנקודת הנחיתה) על אותה מסילה ונעות לאותו כיוון, לשנייהן יש את אותו ציפ מתוכנת. מה יהיה הקוד בציפ שיגרום להן להפגש , יש 4 פקודות : MF - תתקדם צעד אחד קדימה MB - תתקדם צעד אחד אחורה IF)P - תנאי שבודק אם הגעת למצנח( GOTO - קפיצה לאזור אחר בקוד 3: יש מערך בגודל N , יש לבנות פונקציה ( בשפת C ) שמחזירה TRUE עם ערך מסויים מופיע בה. בהתחלה אין דרישה ליעילות - אחרי זה היא מבקשת לשפר את הקוד. מקווה שעזרתי