שחזורי ראיונות עבודה -> אמדוקס - מרכז הערכה c++
  • אמדוקס - מרכז הערכה c++
  • לפני 13 שנים
    ע"י: ארז
    שלום, ראיתי כאן בפורום התייחסות לראיונות למשרות ג'אווה באמדוקס. יש לי מרכז הערכה באמדוקס למשרה של c++. אמרו לי שיהיה מבחן ב c++ בתחילת היום. מישהו יודע מה השאלות והמ הרמה במבחן הזה ב c++? תודה!
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    מישהו יכול לתת קצת מושג מה שואלים במיוחד ב ++c ולוגיקה.? חשוב לציין שזה לא למשרת מפתח
  • לפני 8 שנים
    מישהו יכול לתת קצת מושג מה שואלים במיוחד ב ++c ולוגיקה.?
  • לפני 10 שנים
    כיום המשימה היא חלוקה לשתי קבוצות. צריך להציג תהליך אינטגרציה לקניית חברה שאמדוקס מעוניינת בה. לא ברור את מי הם מעבירים כי היו אנשים תותחים שלא עברו והיו ברברנים שכן. בהצלחה.
  • לפני 12 שנים
    ע"י: משתמשמחפשעבודה
    1.בקשר לדינמיקה קבוצתית, באיזה חלק היתה(תכנון,מימוש,אינטגרציה) ואיך פעלת? 2.אני מבין עם ר"צ הראיון אינו מקצועי? (אני מאוד מעריך את עזרתך!! )תודה
  • לפני 12 שנים
    היו לי שניים , עם הר"צ ועם הPM . אני רוצה שוב להדגיש, לפני הראיון הר"צ לא רק יודע את קורות החיים שלך בע"פ (כי הוא חפר עליהם כל הבוקר) , אלא גם היה בדיונים עליך עם מנהלי הפרוייקטים , ר"צים אחרים והפסיכולוגית ממכון והקשיב לך בדינאמיקות אז הוא מגיע עם איזשהי דיעה עליך ..... יכול להיות שראיון אישי\מקצועי אחד בכלל לא יהיה דומה לאחר . מה שהיה לי (אישי עם הר"צ והPM) זה סיפורים עליי , תיכון\צבא\ניסיון תעסוקתי , שאל הרבה למה בחרתי דווקא מחשבים , האם אני יוכל לעבוד בזה שנים , נסיעות לחו"ל , תחביבים וכאלה .לדעתי הוא(הר"צ והPM) שם דגש על כך שאני לא אברח להם אחרי שנה-שנתיים עבודה , שאני באמת אוהב ורוצה לעבוד לתחום התוכנה, שאני יודע להיות TEAM-PLAYER.פשוט תהיה אותו אחד שהם מחפשים
  • לפני 12 שנים
    תודה, ואיך הראיון האישי עם ראש צוות?
  • לפני 12 שנים
    התשובות ש"עברו" : התכונה שלי -> לדעת להיות לבד התכונה שהייתי רוצה שתהיה לי -> להאמין בניסים . הייתי מועמד לתפקיד JAVA , אז בקטע מקצועי אולי כדאי לשאול את אלה, שהיו . אבל לדעתי זה גנרי: מונחי עצמים(פולימורפיזם,כימוס,בנאים,הורסים,הורשה,אבסטרקציה,אינטרפייסים) , תבניות עיצוב, בסיסי נתונים(רלציות וכאלה) , רקורסיות , מבני נתונים, מחרוזות , דברים כאלה ... תראה , אם התפקיד מוגדר כ"מתחיל" , אז הדגש הוא על הבנה בסיסית של הדברים ודינאמיקה טובה .
  • לפני 12 שנים
    תודה על הפירוט, עזרת מאוד, אפשר לדעת איך ענית או איזה תשובות "עברו"? בנוסף, תוכל לפרט על השאלות בראיון האישי לאחר הדינמיקה? תודה!!!
  • לפני 12 שנים
    הדינאמיקה הקבוצתית מחולקת לשניים : 1)בחירת מועמדים לקבלה לעבודה 2)בניית גשר. בגלל שזה חלק פסיכולוגי ויושבים איתכם מנהלי צוותים ומנהלי פרוייקטים , אי אפשר לדעת מה העדפה אישית שלהם ומה דרישות של תפקיד , אליו אתם מגוייסים. החלק של מועמדים -> מקבלים תיאור משרה ותיאור של 6 מועמדים , צריך לדרג אותם מ1 עד 6.בהתחלה כל אחד בנפרד ולאחר מכן דירוג משותף של כל הקבוצה שלכם. לחלק הזה יש 5 דקות אם אני לא טועה , ובסוף צריך להקריא מה הקבוצה בחרה.על כל חברי הקבוצה להסכים לבחירה , אחרת היא תיפסל.חבר בקבוצה יכול להטיל וטו על ההחלטה (הדבר הכי דפוק לעשות) ואז אין החלטה . את החלק הזה עברו אנשים שהשתתפו ב-70% , לא הובילו את הדיון וגם לא שתקו לאורך כל הדיון.צריך לחשוב על אופציה , בה אף אחד בקבוצה לא יסכים אם הבחירה שלכם , ומה עושים במקרה הזה.להזכירכם , המנהלים לעתיד יושבים באותו חדר איתכם , ומקשיבים לכל דבר שנאמר. החלק של הגשר -> נותנים המון חלקי לגו ומבקשים לבנות גשר (לפי 3 שבועות מימדים היו 10 על 15 , לפני שבוע זה כבר גדל ל-40 על 20 , אז אין לדעת ).לגשר צריכים להיות עמודי תאורה במרחק של 4 ס"מ אחד מהשני , רגליים ואסור שאף חלק בצבע אדום יגע בחלק בצבע כחול(בכל חלקי הגשר) , וכמה שיישאר פחות חלקים מיותרים - ככה יותר טוב.לבניה נתונה חצי שעה , כשבהתחלה צריך להתחלק ל-2 קבוצות ולחלק את הזמן ל א)תכנון ב)ביצוע ג)אינטגרציה כאשר בכל חלק המדריכה עומדת עם סטופר. אחרי שלב התכנון שתי הקבוצות לא רשאיות לדבר זו עם זה , אז צריך לתכנן טוב. אצלינו היה 15 דקות תכנון , 10 דקות ביצוע ו5 דקות אינטגרציה וזה מספיק זמן. בסוף המדריכה שואלת באקראי לדרג את התנהלות הקבוצה ו\או התנהלות שלכם ומה ציון שהייתם נותנים לגשר.מומלץ לא לחרטט , אם הגשר יצא דפוק - אז לציין את זה . לפני הדינאמיקות יש גם היכרות אישית : המדריכה מפזרת המון קלפים עם כל מיני תכונות("לדעת לוותר" , "להוביל" , "לנצח" וכד') וצריך לבחור שניים: 1)תכונה שמאפיינת אותכם הכי טוב אותכם 2)קלף עם תכונה שהייתם רוצים שתהיה לכם. פה בחלק הזה צריך לחשוב ניטרלי , ולחפש תכונות כמו "להאמין בניסים" , "לדעת להיות לבד" וכד' , אבל זה נתון לבחירה אישית שלכם .כאשר אתם בוחרים קלף תחשבו איך אפשר לעקוץ אותכם עם התכונה הזו (כי זה מה שהמדריכה עושה) . בהצלחה .....
  • לפני 12 שנים
    !!! מקפיץ היי מישהו יודע מה שואלים בדינמיקה קבוצתית?הבנתי שמבקשים לבנות גשר, איך עונים ומה עונים?:) דחוףףףףף תודה
  • לפני 13 שנים
    הורשה ופולימורפיזם מה הפונקציה תדפיס קונסטרקטור דיסטרקטור שאלה אחת על המחלקה Exception האם טמפלייט הוא סוג של פולימורפיזם? (לא יודע אולי כן) מצביע לפונקציה מה יותר יעיל byValue byReference מה זה קופי קונסטרקטור? מתי יש קריאה לקופי קונסטרקטור סטטיק קאסטינג \ דינאמיק קאסטינג int cout = 22/5 *3
  • לפני 13 שנים
    תגידו לא לאמדוקס וקומברס !!! אל תשכחו את גלי פיטורי הענק שלהם שבאים פעם בשנה שנתיים!!! אז זה או שתגידו לא לחברות האלה או שתיהיו ( אולי ) בגל הבא ... גילוי נאות מעולם לא עבדתי בחברות האלה ולעולם לא אעבוד בהן בהצלחה
  • לפני 13 שנים
    ע"י: יגאל אפ
    שאלות בסיסיות ב Cpp, הורשה, אקספשן, תקינות פלט של קוד, פולימורפיזם, קצת עבודה עם רפרנס יש 25 שאלות, אם אתה מכיר את השפה, לא צריך להיות בעיה בשביל לעבור את המבחן בהצלחה