שחזורי ראיונות עבודה -> חברת טרסטיר Trusteer
  • חברת טרסטיר Trusteer
  • לפני 11 שנים
    ע"י: פטיש
    שלום רב, נהנתי מהודעות שרשמו חברי האתר האחרים ובעקבות פניה החלטתי לתעד סדרת ראיונות שהשתתפתי בהם, התפקיד היינו : Malware analysits ראיון א' פגישה ה-CTO עמית קליין ועם ראש צוות ה- Malware הראיון היה אישי בלבד וללא היבטים מקצועיים כלל, עברנו באופן יסודי על קורות החיים שלי ונשאלתי שאלות מתוכן על מנת להכיר אותי בתור אדם. הראיון היה באווירה חברותית ונעימה, דגש מיוחד בהסברים שלהם היה בעובדה שהמשרה אינה משרת פיתוח כלל. בתום הראיון אמרו לי שעברתי לשלב הבא, ראיון כוח אדם. ראיון ב' ראיון כוח אדם עם מישהי בשם ריבי, גם במקרה זה הראיון היינו אישי, בראיון נשאלתי לגבי צפיות השכר שלי, חבר נוסף שלי היה בתהליך איתם ולו נתנו מבחן אמינות. להלן חלק משאלות מבחן האמינות שמתקיים מול מחשב : הגעתי לשמה ויש מבחן של 20 דקות ששאולים אותך, כמה אחוז מהחברים שלך מעשנים סמים? כמה סמים כבדים? האם אתה שותה ? האם אתה בחובות ? האם אי פעם גנבת מהמעסיק? האם אתה חושב שאם המעסיק מתנהג לא יפה זה מותר לגנוב? האם אי פעם תוכנה שלא ברשיון ? סיפורים מישהו היה לוקח מהקופה כסף אחרי הסגירה והיה תמיד מחזיר אחרי הפתיחה, במשך 20 שנה, פתאום הוא נתפס. האם אתה מסכים שצריך לפטר אותו? האם לא היית לוקח בן אדם שהיה בכלא למקום עבודה ? חלק מהשאלות חוזרות במדויק, חלק בערך, 4 שניות לשאלה. אם היית יכול לגנוב בלי להתפס, מה היית עושה ? אם היית גונב ואף אחד לא היה נפגע, האם היית עושה את זה? האם אי פעם הצעת למישהו סכום כספי שיתן לך שירות יותר טוב, או מתנה ? אם אנשים היו יודעים שהם לא נתפסים בפשע, האם היו מבצעים אותו יותר? האם חוסר הענישה מגבירה את הפשיעה? ספר לי עצמך מאיזה תחום אתה מגיע? מה אתה אוהב? מה אתה פחות אוהב? מה אתה רוצה? מה אתה מחפש? איפה עבדת? למה עזבת את המקום? לעבור למרכז / לא לעבור למרכז? 40 דקות כל הסיפור הייתה שאלה, האם אי פעם אחרת לראיון עבודה? כאמור חלק זה לא היה לי באופן אישי וכתוב על סמך עדות של חבר. חלק ג' לפני ההגעה שלחו לי רשימת נושאים ללמידה אישית, מצורף בקובץ. הראיון כלל בעיה מחיי היום יום בלבד והיא כדלקמן : " הגעת ליום עבודה בטרסיר והגיע אליך לקוח שמספר לך שמשהו באתר של הבנק שלו, Bank Of America נראה לו חשוד היום ועזב את המקום, ברשותף מחשב נייד אישי שלך וכן מחשב שולחני של הלקוח. עליך להסביר את הפעולות שאתה עושה על מנת להבין את מקור הבעיה ובמידת האפשר להציע דרך פתרון. אתה אמור להציע את הפתרונות מתוך סט הנושאים שקיבלת ללמוד. במשך שעה ורבע ניסיתי להציע הצעות לפתרון, אך נראה שהם התלהבו ולכן לא עברתי באופן עקרוני אני יכול לכתוב את מה שאני סיפרתי, אך כיוון שלא עברתי לא נראה לי נכון להטעות את כולכם, בהצלחה לכולם! תמשיכו להעלות ולשתף ובכך לזכות את שאר החברים, פטיש
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    זה לא רלוונטי לי אבל אני חייבת לציין - כל הכבוד לך!!! עזרת לאנשים ואני מקווה שיעזרו גם לך.