שחזורי ראיונות עבודה -> מבחן ראשוני ב- innovid
1 2
  • מבחן ראשוני ב- innovid
  • לפני 11 שנים
    ע"י: בוגר_מדמח
    שלום, האם מישהו היה במבחן ראשוני שהם עושים למשרת פיתוח? אשמח לכל אינפורמציה. תודה
  • לפני 7 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    אני הייתי לא מזמן.. מראיין קשוח, לא נעים , וגם הראיון עצמו עבר בצורה לא נעימה. בכל אופן - השאלות 1. כמה רשומות יישלפו כאשר אעשה from A,B. כאשר בA יש 20 רשומות ובB 30. 2. איך אוכל לשלוף את שמות העובדים שסכום המשכורות שלהם גבוה מ100 כאשר שמות העובדים והזהות שלהם יושבת בטבלה A והמשכורות (יש כמה רשומות לכל עובד) יושב בB. 3. תכנן מעלית . אני עשיתי תור של קריאות למעלית, כאשר כל קריאה זה thread. 4. יש רשימה של מספרים וצריך לכתוב תכנית שתמצא את רצף המספרים שמניב את הסכום הגבוה ביותר. כמובן שאי אפשר לשנות את סדר המספרים ולא משנה את כמות המספרים שהתכנית תבחר העיקר שזה יהיה רצף עם סכום הכי גבוה שאפשר להוציא מהסדרת מספרים הזו.
  • לפני 8 שנים
    מקפיץ - מישהו היה בראיון בזמן האחרון?
  • לפני 8 שנים
    ע"י: לירז
    היי, יש מישהו שהיה לאחרונה ויכול לספר בבקשה מה השאלות?
  • לפני 8 שנים
    לי לא היה מבחן. היה ראיון שבו שאלו איתי בעיקר שאלות אישיות, שאלות על הקורות חיים וכדומה. המראיין ביקש ממני לתכנן מבנה נתונים עבור בעיה מסויימת, ובנוסף עוד בעיה שלא כל כך הבנתי ולא ידעתי לפתור .
  • לפני 8 שנים
    כן, אמרו שיהיה מבחן מה שאלו אותך בראיון? היו שאלות מקצועיות? אם כן אז מה שאלו?
  • לפני 8 שנים
    אמרו לך שיהיה מבחן? הייתי שם לא מזמן והיה לי ראיון עם ראש צוות, לא היה לי מבחן בכתב.
  • לפני 8 שנים
    מישהו היה שם בראיון בתקופה האחרונה ויכול לעדכן מה השאלות העדכניות שהם שואלים, והאם חלק מהשאלות הישנות שמופיעות בשרשור עדיין רלוונטיות? למישהו יש במקרה עותק של המבחן ויכול להעלות/לשלוח? והאם את המבחן פותרים בשפת תכנות כלשהי או בפסאו קוד? תודה!
  • לפני 9 שנים
    I been on interview in there last month I got there a following question . I got relay mad because in my opinion it is very complex question . I don't think it is possible to come with solution and write it neatly and presentably in 30 minutes . I hope I am wrong . I wont to know the answer for this question . Question ( I MADE A IMAGE OF A TEST ) DESIGN A WEB CRAWLER (class diagram +pseudo code). A web crawler starts with a list of URLs to visit , As the crawler visits it identifies all the hyperlink in the page and adds them to the list OF URLs to visit and then recursively visit them.
  • לפני 9 שנים
    I been on interview in there last month I got there a following question . I got relay mad because in my opinion it is very complex question . I don't think it is possible to come with solution and write it neatly and presentably in 30 minutes . I hope I am wrong . I wont to know the answer for this question . Question ( I MADE A IMAGE OF A TEST ) DESIGN A WEB CRAWLER (class diagram +pseudo code). A web crawler starts with a list of URLs to visit , As the crawler visits it identifies all the hyperlink in the page and adds them to the list OF URLs to visit and then recursively visit them. הרעיון הוא לעבור על הסט הURL שקיבלת ובצורה רקרוסיבית לבקר בדפים ולחפש href ים וכך הלאה. היות וביקשו ממך לתת פסאדו קוד ולא קוד זו שאלה כמו כל שאלה רקרוסיבית שהיית מקבל על עץ נניח. אם היית מתבקש לכתוב קוד באחת משפות התכנות היית יכול לעשות זאת ע"י שימוש באחת הספריות הנתונות לשפה ובצורה יחסית פשוטה יכולת לעשות את זה גם כן באותו עיקרון רקרוסיבי שציינתי קודם (לדוגמא ב#C יש לך את HtmlAgilityPack לצורך כך) WebCrawler(webAddress){ load the webpage web address get list of all the "//a[@href]" nodes if list is not null for each link in the list //כמובן שכאן אתה יכול להכניס הרבה וריפיקציות בנוגע ללינק שמצאת כמו נניח לולאה לאותו דף שאתה //נמצא בו עכשיו זה אגב חלק מהדברים שאתה צריך לשאול את המראין ( הרבה פעמים הם ירצו לדעת איך //אתה מתמודד עם שאלות ורוצים לראות שאתה שואל שאלות ושואל אותן נכון WebCrawler(link.address) { class diagram זה לא מסובך אחרי שיש לך את רעיון מניח שתסתדר. בהצלחה
  • לפני 9 שנים
    ע"י: זיזו
    מקפיץ...מישהו היה לאחרונה?
  • לפני 9 שנים
    יש לי מבחן שבוע הבא, מישהו יודע מה השאלות החדשות ששואלים?
  • לפני 9 שנים
    כן , מתי יש לך ראיון?
  • לפני 9 שנים
    שלום! יש לי מבחן השבוע. האם מישהו יכול לעדכן איזה שאלות שואלים? תודה מראש.
  • לפני 9 שנים
    אני חושב שהם כבר לא משתמשים בגירסאות הישנות(אבל תעבור עליהם בכל זאת (:), אז תראה את 4 או שכבר יש להם גירסא חדשה יותר(לא נדמה לי)
  • לפני 9 שנים
    לא ממש הבנתי מישהו יכול לעשות סדר איזה גרסאות עדיין רלוונטיות?
  • לפני 9 שנים
    תודה! למישהו יש את הגרסאות האחרות של המבחן?
  • לפני 9 שנים
    הייתי שבוע שעבר, הם מחליפים את המבחן כל כמה זמן אבל אם יש לכם בקרוב אז אולי הם לא יספיקו. המבחן שאני עשיתי היה גירסא 4, מבחן בכתב. היו 4 שאלות ושאלת בונוס אחת, סה"כ 5 שאלות. זה מה שאני זוכר: 1. תעצב שרת של הודעות כמו whatsup? כאן הם רוצים לראות איך אתה מעצב מערכת. איזה קומפוננטות יהיו בשרת. 2. תכתוב פונקציה שבודקת האם העץ מאוזן/ מלא, כלומר אם יש לכל אב שני בנים וכל העלים באותו הגובה, כאן לא מספיק רק לבדוק ברקורסיה האם שני הבנים קיימים לכל אב אלא צריך לבדוק האם כל העלים באותו הגובה. 3. יש לך k רשימות ממוינות עם מספרים, כתוב פונקציה שבוחרת את הטווח המינמלי האפשרי כך שבטווח זה יהיה לפחות מספר אחד מכל רשימה. לדוגמא: רשימה 1 - 1 20 21 רשימה 2 - 2 22 24 רשימה 3 - 30 40 50 אז הטווח המינימלי הוא 21-30 כי 21 מופיע ברשימה ה1, 22 ו 24 מופיעים ברשימה ה2 ו30 מופיע ברשימה ה3 4. כתוב פונקציה שמקבלת גבהים ומשקלים של אנשים בצורה (180,85),(190,60),(150,100),... ומחזירה את האנשים ומספרם של אלו שאפשר לבנות מהם מגדל כך שהחוק הוא שכל בנאדם שמעל לבנאדם אחר הוא גם רזה יותר וגם נמוך יותר מהקודם. זה לא ממויין אז אני מעריך שצריך אולי למיין לפי גבהים ולפי משקלים. 5. שאלת בונוס - תתאר מחלקה שמספקת מנעול רק כאשר אין deadlock.מצאתי את הפיתרון כאן: http://stackoverflow.com/questions/5171 ... -deadlocks מקווה שעזרתי, בהצלחה !!!
  • לפני 9 שנים
    האם הם עדיין שואלים את השאלה של הספירלה? האם זה ראיון או מכתב בכתב?
  • לפני 9 שנים
    מישהו היה שם לאחרונה ויכול לפרט?
  • לפני 9 שנים
    היי חברים, יש מישהו שעשה לאחרונה ויכול לשתף על מה כדאי לחזור? מה היו השאלות? תודה
  • לפני 9 שנים
    יש לי שבוע הבא מבחן, יש למישהו את כל השאלות והפתרונות בצורה מסודרת?
  • לפני 9 שנים
    הייתי לאחרונה: היו 5 שאלות חלק יחסית קלות אבל היו כמה די קשות במיוחד השאלת בונוס. 1) יש לך פונקציה שאומרת אם מחרוזת היא תת מחרוזת של מחרוזת אחרת. בהינתן שתי מחרוזות איך ניתן באמצעות קריאה אחת בלבד של הפונקציה הנ"ל לדעת האם מחרוזת אחת היא סיבוב ציקלי של השניה, למשל "יאיר" "ריאי" תתן תשובה חיובית. פתרון: כך את המחרוזת יאיר ותבנה ממנה מחרוזת עם כל הסיבובים האפשריים: "יאיריאי". ואז תבדוק אם ריאי היא תת מחרוזת שלה. בונוס: כתוב פונקציה שמקבלת שני מספרים ומחזירה מקסימום שלהם ללא השוואות. פתרון: בהינתן a b dif = a-b sign = 1 if dif is negetive 0 if positive (עושים זאת ע"י פעולות bitwise שנuתנות את ביט הסימן של dif) ולבסוף החזר a - (a-b)*sign
  • לפני 10 שנים
    מישהו היה שם לאחרונה ויכול לעזור???
  • לפני 10 שנים
    מישהו היה לאחרונה ויכול לעזור?
  • לפני 10 שנים
    יש לי השבוע ראיון בחברת innovid מישהו יכול לעזור?
  • לפני 10 שנים
    שלום, יש לי ראיון השבוע ב- innovid למשרת מפתח בצד ה- client, מישהו היה שם לאחרונה ויכול לעזור?
  • לפני 10 שנים
    השאלות הן גם למשרת הסטודנטים שיש מיונים עכשיו אליהם?
  • לפני 10 שנים
    ע"י: לכלוכון
    יוסי, שמעת על גוגל? אני לפעמים לא מבין אנשים אני מביא לכם את כל השאלות, במינימום תתאמצו ותגגלו קצת ביצירתיות ותמצאו!!!!!!!!!!!!!
  • לפני 10 שנים
    ע"י: יוסי2013
    משהו השיג את הפתרונות לשאלות שהאלו כאן, כי אין פתירון לחלק מהשאלות
  • לפני 10 שנים
    כן הם עונים רק שלקח להם 5 שבועות לענות לי שלא התקבלתי.
  • לפני 10 שנים
    תודה רבה, הם עונים תשובה במקרה ולא התקבלתי?
  • לפני 10 שנים
    אלו המבחנים למשרת פיתוח. לדעתי יש הבדל בין המבחנים, אין סיכוי שיתנו כזה מבחן קבלה לQA.
  • לפני 10 שנים
    תגיד לאיזו משרה עשית את המבחן הזה אצלם? למשרת מפתח או QA? יש הבדל בין המבחנים? תודה
  • לפני 10 שנים
    גם לי יש מבחן מקבצועי שם בקרוב! תודה רבה
  • לפני 10 שנים
    ע"י: בוגר_אורח
    מגניב. שוב תודה.
  • לפני 10 שנים
  • לפני 10 שנים
    מגניב. ממש תודה על העזרה. עוד שאלה קטנה: אתה יודע מה הפתרון של השאלה של בניית מבנה נתונים? אמרת שזו שאלה שראית במייקרוסופט וכו' תודה.
  • לפני 10 שנים
    כן זו השאלה שהייתה עכשיו נזכרתי. המבחן שלי היה בחודשים האחרונים.. לא זוכר בדיוק מתי. אל תדאג הוא לא השתנה מאז.
  • לפני 10 שנים
    היי, ממש ממש תודה לך! בנוסף , לגבי אחת מהשאלות שרשמת אתמול. זו השאלה שהתכוונת אליה ? שאלה: אתה מחזיק מגילה ובה K משפטים: רק משפט אחד מהמשפטים שבמגילה זו הוא נכון. בדיוק שני משפטים מהמשפטים שבמגילה זו הם נכונים. בדיוק שלושה משפטים מהמשפטים שבמגילה זו הם נכונים. * * * כל המשפטים במגילה זו הם נכונים. אילו מהמשפטים במגילה נכונים??? פתרון: רק המשפט הראשון נכון. מצאתי אותה פה בחיפוש במאגר שאלות מראיונות, תחת הנושא של שאלות היגיון מתי היה לך את המבחן ? אם זה בסדר לשאול ושוב תודה על הכל. זה ממש עוזר, תודה רבה !
  • לפני 10 שנים
    יש 5 שאלות במבחן. אני נתתי לך 4 מהשאלות.. אז לפחות אותן תדע פרפקט המבחן נמשך שעתיים.
  • לפני 10 שנים
    איך היה? מה שאלו? תודה היי , תודה. אלו שאלות לא הכי פשוטות. אתה יודע כמה שאלות יש במבחן הזה? כמה זמן המבחן הזה נמשך ? תודה רבה
  • לפני 10 שנים
    איך היה? מה שאלו? תודה היי , תודה. אלו שאלות לא הכי פשוטות. אתה יודע כמה שאלות יש במבחן הזה? כמה זמן המבחן הזה נמשך ? תודה רבה
  • לפני 10 שנים
    היי , תודה. אלו שאלות לא הכי פשוטות. אתה יודע כמה שאלות יש במבחן הזה? כמה זמן המבחן הזה נמשך ? תודה רבה
  • לפני 10 שנים
    אגב בשאלה של המבנה נתונים התכוונתי ש ב(3) הכוונה שאתה צריך ב o(1)ל שנות את הערכים של כל האיברים ל_ערך יחיד_ כלשהו שניתן לך.
  • לפני 10 שנים
    מבחן קשה מאוד - אולי הכי קשה שנתקלתי בו עד היום. השאלות שאני זוכר משם: 1. נתון מערך בגודל m x n כך ש m,n לא בהכרח שווים . צריך להדפיס את איברי המערך בצורה ספירלית כלומר אם נתון 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 תדפיס: ZZZ 4 3 2 1 5 9 10 11 12 8 7 6 ZZZ ה- ZZZ זה רק ליישור שורה. תגגל ותמצא תשובה איך פותרים את זה. 5 לולאות מהגיהינום. איכסה של שאלה. 2. יש לך n איברים ולכל איבר יש ערך. אתה צריך למצוא מבנה נתונים שאיתו תוכל ב o(1) בלבד לעשות את כל הפעולות הבאות: 1. לשנות ערך של איבר 2. להחזיר ערך של איבר 3. לשנות את כל הערכים של כל האיברים (זה כמובן הקושי פה) שאלה שלישית: צריך לתאר UML של מעלית. אין לי מושג מה זה ואיך עושים את זה.. עוד שאלה: הייתה שם שאלת היגיון שדי מוכרת אבל שכחתי את הניסוח המקורי שלה. שאלה כזו שיש לך n משפטים ובכל אחד מהם רשום "יש פה 1 משפט נכון, יש פה 2 משפטים נכונים.. " וכך הלאה, צריך למצוא איזה משפטים מהרשימה הזו נכונים, איזה שגויים ואיזה אי אפשר לדעת. והייתה עוד שאלה ארוכה שלא הספקתי לקרוא בכלל מיותר לציין שלא עברתי לדעתי המבחן הזה מייגע וקשה מאוד, יותר מתאים לחברות כמו גוגל או מיקרוסופט מאשר אינוביד. ואגב את שאלות המערך והמבנה נתונים הזה הם לקחו ממיקרוסופט. 1.אתן פסאדו קוד, תוכלו למצוא פתרונות קוד רבים בחיפוש קצר. טיפ-תעשו לכם סימולציה קצרה תעלו על החוקיות. הסבר:הרעיון הוא לסרוק את המטריצה בצורת ספירלה כמו שהבחור תיאר בשונה מהשיטה הרגילה של לולאה מקוננת. כלומר אם הייתה לנו המטריצה הבאה: 1,2,3,4 5,6,7,8 9,10,11,12 התוצאה צריכה להיות: 1,2,3,4,8,12,11,10,9,5,6,7 אם תשימו לב אנחנו בעצם סורקים את המטריצה ב4 שיטות: א.שמאל-ימין ב.מעלה-מטה ג.ימין-שמאל ד.מטה-מעלה דגשים: א.אנו צריכים לדאוג שאנו סורקים את כל המטריצה ב.שאנו לא יוצאים מתחום המטריצה ג.שאנו לא סורקים אברים יותר מפעם אחת לפיכך האלגוריתם הוא כזה: SpiralThatMatrix(matrix) while we didn't cover the whole matrix with "X" do while we didn't got to eol from left-right do mark cell as visited with "X" get next cell while we didn't got to eol from up-bottom do mark cell as visited with "X" get next cell while we didn't got to eol from right-left do mark cell as visited with "X" get next cell while we didn't got to eol from bottom-up do mark cell as visited with "X" get next cell *כדי לבדוק אם אנחנו יכולים להתקדם נבדוק תמיד לפני שנתקדם את הבא בתור אם שונה מ"X" נתקדם *כך נוכל להשתמש במכניזם הזה כדי לבדוק אם כיסינו את כל המטריצה כך שאם הבא בתור "X" סיימנו סהכ O(N*2M) == O(N*M) 2.נשתמש ברשימה מקושרת כך שנשים אותה בצורה רציפה בזיכרון וכך תהיה לה את התכונה של מערך שניתן להחיף אותו במערך באותו אורך בO(1) וגם כן את התכונות של רשימה מקושרת עם גישה בO(1) 3.http://www.web-feats.com/classes/dj/les ... classd.gif למרות שזו שאלה מעצבנת כי זה תיאור של מערכת מעליות לא מעלית. מעלית היא סהכ מחלקה במערכת הזאת 4.
  • לפני 10 שנים
    מבחן קשה מאוד - אולי הכי קשה שנתקלתי בו עד היום. השאלות שאני זוכר משם: 1. נתון מערך בגודל m x n כך ש m,n לא בהכרח שווים . צריך להדפיס את איברי המערך בצורה ספירלית כלומר אם נתון 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 תדפיס: ZZZ 4 3 2 1 5 9 10 11 12 8 7 6 ZZZ ה- ZZZ זה רק ליישור שורה. תגגל ותמצא תשובה איך פותרים את זה. 5 לולאות מהגיהינום. איכסה של שאלה. 2. יש לך n איברים ולכל איבר יש ערך. אתה צריך למצוא מבנה נתונים שאיתו תוכל ב o(1) בלבד לעשות את כל הפעולות הבאות: 1. לשנות ערך של איבר 2. להחזיר ערך של איבר 3. לשנות את כל הערכים של כל האיברים (זה כמובן הקושי פה) שאלה שלישית: צריך לתאר UML של מעלית. אין לי מושג מה זה ואיך עושים את זה.. עוד שאלה: הייתה שם שאלת היגיון שדי מוכרת אבל שכחתי את הניסוח המקורי שלה. שאלה כזו שיש לך n משפטים ובכל אחד מהם רשום "יש פה 1 משפט נכון, יש פה 2 משפטים נכונים.. " וכך הלאה, צריך למצוא איזה משפטים מהרשימה הזו נכונים, איזה שגויים ואיזה אי אפשר לדעת. והייתה עוד שאלה ארוכה שלא הספקתי לקרוא בכלל מיותר לציין שלא עברתי לדעתי המבחן הזה מייגע וקשה מאוד, יותר מתאים לחברות כמו גוגל או מיקרוסופט מאשר אינוביד. ואגב את שאלות המערך והמבנה נתונים הזה הם לקחו ממיקרוסופט.
  • לפני 10 שנים
    היי , מעוניין לשמוע על המבחן הראשוני/המקצועי ב - innovid? אלו סוגי שאלות ? מה הוא כולל פחות או יותר? מה המטרות של המבחן ? וכו' אשמח לתגובות ולמידע תודה רבה.
  • לפני 10 שנים
    האם באמת יצאו כל המספרים בתשובה שלך? מ - 1 עד 7? התשובה היא לא. יש הרבה תשובות לשאלה. תשובה אחת, לא מדויקת לגמרי ולא יעילה מבחינת הרצה תהיה: rand7() = (rand5()+rand5()+rand5()+rand5()+rand5()+rand5()+rand5())%7+1 תשובה יותר טובה ויעילה תהיה: int randbit( void ) { while( 1 ) { int r = rand5(); if( r <= 4 ) return(r & 1); } } int randint( int nbits ) { int result = 0; while( nbits-- ) { result = (result<<1) | randbit(); } return( result ); } int rand7( void ) { while( 1 ) { int r = randint( 3 ) + 1; if( r <= 7 ) return( r ); } }
  • לפני 10 שנים
    round(random5*7/5) xxx הסבר: לכפול את הפונקציה ב 7 ולחלק ב 5. עד כאן זה מבצע SCALING, אבל התוצאות יכולות להיות מספרים לא שלימים, ולכן על כל זה יש להפעיל פונקציה לעיגול התוצאה למספר שלם (FLOOR לא מומלץ כי מעגל כלפי מטה, מה שיצור הטייה סטטיסטית.. יש לעגל מעלה או מטה בהתאם לקירוב).
  • לפני 10 שנים
    נתונה פונקציה - random 5 שמחזירה מספר רנדומלי בין 1 ל 5 ממש את random 7. כל הרעיון בשאלות מהסוג הזה הוא שאתה לא יכול להשתמש בפונקציות רנדום מובנות בספריית Math או וואטאבר. אתה צריך להשתמש בנתונים שנתנו לך ובמינימום עזרה מספריות חצוניות - אחרת מה הקטע. לדעתי בצורה הבאה אפשר לפתור את זה בצורה הפשוטה ביותר ויש לומר באמת רנדומלית. אתה מפעיל פעמים את הפונקציית רנדום הנתונה עליה עושה מניפולציה כך שתקבל מספר בין 1-7: *היות וaddition יכול להכיל מספרים בין 0 ל 2 אז תחום המספרים שאתה יכול לקבל הוא באמת . int Random7(){ var addition = Random5() % 3; return Random5 + addition; }