שחזורי ראיונות עבודה -> מבקש חברת Hola בנתניה שאלה ראשונה ב JAVA ! דחוף !
  • מבקש חברת Hola בנתניה שאלה ראשונה ב JAVA ! דחוף !
  • לפני 9 שנים
    ע"י: קודיםוא
    שלום , חיפשתי בפורום ולא מצאתי מדויק שיעזור לי. אני אשמח לשמוע מבן אדם שעשה מבחן (שאלה ראשונה) בשפת תכנות JAVA מה השאלה וכוון פתרון בשביל ללמוד את הנושא יותר לעומק ! תודה רבה !
  • לפני 9 שנים
    ע"י: קודיםוא
    שאני הייתי שם השאלה הייתה לכתוב פונקציה שמקבלת string שמכיל סוגריים ובודק שהביטוי תקין לדוגמא: (({{}})) זה תקין כי עבור כל סוגר פותח יש סוגר שסוגר אותו. הביטוי ([({))} לדוגמא לא טוב כי המיקום של הסוגר האחרון לא במקום הנכון וחסר סוגר מרובע אחד. סעיף ב' אותה שאלה רק תוסיף גם את הסוגר | שהוא וההופכי שלו זהים בצורה. הפתרון הוא להשתמש במחסנית תודה רבה , היום עברתי את המבחן הראשון , שאלו אותי רק על הסוגריים ושעלי להתייחס על ארבע סוגי הסוגריים ( ) { } < > . וזה הפתרון שכתבתי להם . public static boolean check (String s) { Stack<Character> st = new Stack<Character>(); Character old_ch = null,ch =null; for (int i=0;i<s.length();i++) { ch=s.charAt(i); if (ch=='(' ||ch=='<' ||ch=='[' ||ch=='{' ) st.push(ch); else{ if (ch==')' ||ch=='>' ||ch==']' ||ch=='}' ){ if (st.isEmpty()) return false; old_ch =st.pop(); if (old_ch=='(' && ch!=')') return false; if (old_ch=='[' && ch!=']') return false; if (old_ch=='{' && ch!='}') return false; if (old_ch=='<' && ch!='>') return false; } } } if(!st.empty()) return false; return true; }
  • לפני 9 שנים
    ע"י: נווה רענן
    שאני הייתי שם השאלה הייתה לכתוב פונקציה שמקבלת string שמכיל סוגריים ובודק שהביטוי תקין לדוגמא: (({{}})) זה תקין כי עבור כל סוגר פותח יש סוגר שסוגר אותו. הביטוי ([({))} לדוגמא לא טוב כי המיקום של הסוגר האחרון לא במקום הנכון וחסר סוגר מרובע אחד. סעיף ב' אותה שאלה רק תוסיף גם את הסוגר | שהוא וההופכי שלו זהים בצורה. הפתרון הוא להשתמש במחסנית