שחזורי ראיונות עבודה -> מישהו יודע מה מהות התפקיד Security Analyst בצ'ק פוינט?
  • מישהו יודע מה מהות התפקיד Security Analyst בצ'ק פוינט?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: טומי1
    ואם ידוע מה פחות או יותר הולך במבחן שם כמובן יעזור. אבל יותר חשוב, מה עושים בתפקיד והאם הוא נותן משהו להמשך. תודה
  • לפני 4 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    שלום, לאחרונה זימנו אותי לראיון אישי, מישהו יכול להגיד לי אילו שאלות שאלו אותו פחות או יותר?
  • לפני 4 שנים
    שלום, לאחרונה זימנו אותי לראיון אישי, מישהו יכול להגיד לי אילו שאלות שאלו אותו פחות או יותר? היי אחי הצלחת לברר משהו?
  • לפני 4 שנים
    שלום, לאחרונה זימנו אותי לראיון אישי, מישהו יכול להגיד לי אילו שאלות שאלו אותו פחות או יותר? היי אחי הצלחת לברר משהו? היית שם בראיון?? תוכל להחכים אותי? תודה
  • לפני 4 שנים
    שלום, לאחרונה זימנו אותי לראיון אישי, מישהו יכול להגיד לי אילו שאלות שאלו אותו פחות או יותר? עברתי את המבחנים, אחרי כמה זמן התקשרו אליך להזמנה לראיון אישי?
  • לפני 8 שנים
    עברתי את יום המבחנים למשרת security analyst ואני מוזמן לראיון. מישהו יודע מה מצפה לי? על מה יכולים לשאול? תקשורת או שטויות של מערכים, פויינטרים ואינדקסים? תודה
  • לפני 8 שנים
    ע"י: סטודנטאש
    עברתי את יום המבחנים למשרת security analyst ואני מוזמן לראיון. מישהו יודע מה מצפה לי? על מה יכולים לשאול? תקשורת או שטויות של מערכים, פויינטרים ואינדקסים? תודה אפשר קצת מידע על מה היה במבחן הראשוני שעברת? תודה מראש
  • לפני 8 שנים
    עברתי את יום המבחנים למשרת security analyst ואני מוזמן לראיון. מישהו יודע מה מצפה לי? על מה יכולים לשאול? תקשורת או שטויות של מערכים, פויינטרים ואינדקסים? תודה היי עברתי גם לשלב הראיון, אפשר לדעת מה שאלו אותך?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מתוסכל
    כתבתי פוסט בנושא: viewtopic.php?f=1&t=44459 והיו משהו כמו 15, 5 עזבו על ההתחלה ועוד איזה 2-3 חיכו לסנדוויצ'ים ואז הלכו
  • לפני 11 שנים
    הייתי ביום מיונים, עושים מבחן ארוך כ-3 שעות. יש בו שני חלקים. בחלק הראשון נשאלות שאלות טכניות כמו העברת בסיסים בינאריים הקסדיצמאליים וצריך לדעת כפל/OR/AND/<</>> יש שאלות הסתברות מאוד פשוטות, שאלה אחת על סיבוכיות קוד, שאלות על פלט קוד C ושאלות מתמטיקה. החלק השני של המבחן היה לי מאוד קשה, יש להשתמש בתוכנת WIRESHARK ולזהות כל מיני שגיאות מ-4 סוגי פרוטוקולים ולדעת מה ה-OFFSET וצריך להשלים קודים בשפת C. מתוך כ-35 מועמדים השאירו 3 לשלב הבא .. אז בהצלחה.
  • לפני 11 שנים
    ללמוד טוב להכפיל מספרים בינאריים והאקסדצימליים. ללמוד טוב ב C לולאות, מערכים ופעולות על מספרים בינאריים בתוך הקוד. ב wireshark צריך לדעת כיצד לקרוא נתונים שנשלחים ב DATA כדי לזהות איפה הפריצה (בד"כ זה מאוד קל לזהות, הפריצות הם איפה שיש הרבה נתונים מוזרים) כמו כן צריך לדעת מה זה offset בהקשר של התוכנה, כנראה מדובר איפה הקוד של הקוד הזדוני מתחיל. מדובר על משרת פיתוח לכל דבר. בהצלחה.
  • לפני 11 שנים
    המראיינת שדיברה איתי אמרה שיש לחזור על חומר מסוים. לא בדיוק הבנתי על מה ומי וגם השיחה הייתה מאוד קצרה איתה, יותר בהרגשה של תגיע, ותבחן ותראה מה אתה יודע ואם תהיה טוב אז נמשיך... אפשר קצת פירוט (ואפילו אם אפשר) העתק של החומר המקצועי שיש לחזור עליו (נושאים) שהיא אמרה שתשלח במייל. כי אני טרם קיבלתי את המייל הזה. וכן גם אני מיועד להגיע ליום מבחנים בנושא ולא ברור לי מה זה הדבר הזה. תודה לך מראש.
  • לפני 11 שנים
    גם אני הולכת ליום עיון של חברת צ'אק פוינט לאותו תפקיד. ואין לי מושג מה מהותו