שחזורי ראיונות עבודה -> משהו היה בראיון בחברת zerto?
  • משהו היה בראיון בחברת zerto?
  • לפני 9 שנים
    ע"י: בן1
    היי משהו היה בראיון למשרת מפתח C# בחברת zerto?
  • לפני 3 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    אני שמעתי ששאולים בזרטו שאלת design בראיון שלהן כמפתח , מישהו מכיר ויכול להסביר לי בגדול מה הם שואלים? תודה
  • לפני 3 שנים
    היי חברים יקרים , מישהו שעשה לאחרונה מבחן בית של זרטו למשרת מתכנת ויכול לסבר לי על המבחן? אשמח בבקשה לעזרתך יקרים!
  • לפני 4 שנים
    Zerto – משרת QA junior תאריך: אוגוסט 2019 ראיון מספר 1 (כמעט זהה לראיון שנכתב מ2014) מציירים מחשב שמחובר switch לstorage גיבוי פיזי מצד אחד ולstorage גיבוי חיצוני מרוחק דרך האינטרנט. אומרים שיש שתי אפשרויות לתקשורת של המחשב עם הגיבויים, אחת סינכרונית ואחת א-סינכרונית ושואלים על יתרונות וחסרונות שלהן. אחר כך שואלים על בעיות שיכולות לצוץ במערכת ואילו בדיקות ידניות הייתם עושים (אינטרנט איטי, תקשורת נפלה, נשרף פיוז, באפר מתמלא ועוד כל מיני שטויות) אחר כך אומרים שהאינטנרנט נדפק, ככה שהגיבוי הפיזי מתרחש אבל הגיבוי המרוחק נתקע, אז הם רוצים להביא עוד אכסון בתור באפר לגיבוי המרוחק ככה שברגע שהאינטרנט יחזור לפעול, הראוטור ידע מה צריך לגבות ומה לא. שואלים איזה נפח אכסון הייתם לוקחים בשביל להבטיח שהגיבוי יהיה מדויק. אני עניתי כמובן שצריך נפח אכסון זהה לstorage הפיזי בשביל להבטיח גיבוי מדויק, אחר כך אמרו שזה יותר מידי זכרון ככה שזה יוצא יקר מידי והם רוצים להסתפק בפחות, אז הסברתי להם שיש כאן טרייד-אוף של מהירות ודיוק, משם התקדמתי לפתרון די טריוואלי למי שלמד על מבנה של זכרון במחשב, שבו מחלקים את הזכרון הפיזי לדפים נגיד הזכרון של הגיבוי הפיזי הוא 100KB אז הזכרון מחולק ל100 דפים של 1KB ואז בבאפר שצריך להוסיף עושים שיהיה בגודל 100 ביטים, כל ביט מייצג מספר דף בזכרון של הגיבוי הפיזי, הביט יהיה 1 אם היה שינוי בדף הזה אבל לא גיבינו ו0 אם הדף מגובה. אחר כך ביקשו להסתפק באפילו פחות שאלתי אם אני יכול לעשות וויתורים מסוימים שיש בפתרון שהצעתי אבל לא יהיו בפתרון החדש, הם דרשו שהפתרון החדש יהיה אפילו פחות מ100ביטים. אז אמרתי שכל ביט יייצג יותר מדף אחד, נגיד 2 דפים ואז ככה יהיה צריך רק 50 ביטים. בשלב הזה נגמר הראיון הראשון ראיון שני: מול ראש צוות ועוד ראש משהו ראיון בתכנות באיזה שפה שרוצים (בחרתי בC# כי גם הם עובדים בחברה בשפה הזאת) שאלה ראשונה: תכתוב פונקציה שממיינת מערך של מספרים. כתבתי מיון של quicksort כאשר תוך כדי כתיבה אני מסביר על מיונים שונים כמו merge sort, heap sort וכו ומסביר על יתרונות וחסרונות של כל אחד (לא נראה שהם הקשיבו כלכך), תוך כדי כתיבה הם רואים שאני כתבתי List<int> myarr בחתימה של הפונקציה, אחד מהם (הבכיר יותר) התחיל להעיר לי שהוא התכוון למיון מערך ולא רשימה. אני הייתי קצת בשוק מההערה שלו, חשבתי שהוא מסתלבט עלי וכשהבנתי שהוא לא מסתבלט עלי, אז נאלצתי להעביר לו שיעור מזורז על גרסאות של C# למינהן. בחזרה לשאלה, סיימתי לכתוב את המיון, הם בחנו את הפתרון במשך 15 דקות בערך והם לא הבינו אותו, ואז הם תהו למה הוא עובד ומה זה בכלל הפתרון הזה. אני הייתי לגמרי בשוק, הם אשכרה לא הכירו את המיון הזה וציפו שאני אכתוב איזה באבל סורט פשוט. אז במשך 20 דקות ניסתי להסביר להם למה ואיך quicksort עובד, ועוד בסוף הם רצו שאני אסביר להם על היעילות של זה, (כאילו תפתחו איזה סרטון ביוטיוב אחר כך במקום להביך את המקום עבודה שלכם). לא נשאר המון זמן לראיון, והשאלה השניה הייתה לתכנן (בלי לממש) תוכנית שמציירת צורות כמו ריבוע משולש וכו... התחלתי לכתוב שם אינטרפייסים ומחלקות אבסטרקטיות וירושות אפישה שצריך וכו... הם לא הבינו חצי מהתרשים Uml הסטנדרטי שציירתי וכל מה שאכפת להם היו "איך קוראים לתכונה שבה אתה יכול להתייחס למשולש וריבוע באותה צורה?" שהתשובה כמובן היא פולימורפיזים. כל השאלה הזאת הייתה רק בשביל לראות אם אני מכיר את המושג הזה, לא שאלו אפילו איך ניתן להשיג פולימורפיזם, למה זה טוב וכו וכו... נטו רצו לדעת אם אני מכיר את המושג הזה. קיצור, ראיון נורא פשוט עם מראיינים שממש אבל ממש לא בכיוון. די מביך היה לחשוב שזו הרמה של האנשים הבכירים איתם אני אצטרך לעבוד. בסה"כ החברה על הנייר נראת ממש טוב, המקום יפה והאנשים נחמדים. אבל ללכת לשם למשרת QA שהיא חצי ידנית, לי היה נראה שזה יתרום לי בדיוק כמו שעבודת מלצרות תתרום לקריירה כמתכנת. ראיון שלישי: חשבתי שהראיון השלישי יהיה רק HR ובו ידברו על צפיות שכר וכו, מסתבר שזה היה ראיון טכני גם הגעתי די חולה לראיון (גם הסברתי זאת) המראיין (שאני לא זוכר את התפקיד שלו) דיבר קצת על החברה ועל עצמו ואז שאל את אותם שאלות בדיוק מהראיון הראשון, יותר מזה, הוא ביקש ממני לשחזר בשבילו את השאלות מהראיון הראשון ואז גם להתחיל לענות עליהן מחדש. אחרי שהוא גמר להתיש לי את החיים מההברקות שלו כמראיין הוא נתן לי חידה (מסתבר שהיא די מוכרת) שהיא: יש לך 2 כדורי זכוכית ובניין בין 100 קומות. צריך לדעת מה הקומה הכי גבוהה שממנה אפשר לזרוק כדור זכוכית מבלי שישבר. כלומר יש לנו 2 כדורי זכוכית שמותר לנו לשבור כדי לגלות את התשובה. אמל;ק התשובה היא 14 והפתרון זה לזרוק מקומה 14 ואז 27 ואז 39 ואז 50 וכו'... קיצור עניתי על החידה שלו ואז המשכתי לראיון עם HR שגם נתנה לי לדבר המון, אפילו שאמרתי לה שממש קשה לי לדבר כי הייתי עם דלקת גרון. בכל מקרה היא רמזה שהם רחוקים מהצפיות שכר שלי, אני רמזתי שלא הכי התלהבתי מהמראיינים ושאני מחפש מקום שבוא אני אוכל להתקדם אחרי שנה-שנה וחצי ולא לדשדש במקום. זהו, מקווה שהם ישתפרו עם הראיונות גיוס שלהם וגם בכלל שיתקדמו עם התהליכים יותר מהר ולא יגרררו מרואיינים ל3 ראיונות טכנים מגוכחים.
  • לפני 6 שנים
    שחזור ראיון מלא בזרטו: רשמתי את כל מה שזכרתי מייד לאחר הראיון ואני מביא אותו כאן: במבחן נאמר לך כי החברה שלך מפתחת מערכת לניהול סקרים שונים. המערכת מקבלת קבוצה של סקרים PollResponses, מזהה איזה לקוח מילא כל סקר ושומרת אותם. המערכת יודעת גם להציג את התוצאות הסופיות של הסקרים שהתקבלו עד כה. לקוחות יכולים לבקש את תוצאות הסקרים על ידי שליחה של PollSummaryRequest לשרת. בקשות מתקבלות על ידי שכבת התקשורת Communicator שמכניס את כל הבקשות לתור. כל PollResponse שהיא תשובה על סקר עוברת authentication כדי לוודא ששולח הסקר מורשה ואז מוסיפה את תוצאות מילוי הסקר שלו לאחרות, אחרת היא מסומנת כמזוייפת ונשמרת בצד לצרכי לוג. אפשר לבקש את תוצאות הסקרים מה- PollServer, יש שני סוגים של בקשות: בקשה לרשימת בקשות שה-authentication שלהן נכשל. בקשה לסיכום התוצאות לכל אחת מהשאלות – סיכום ואחוזים. המטרה: לקרוא את הקוד ולרשום איך בפועל מתנהגת האפליקציה שלב שני: לעשות קוד ריויו ולזהות בעיות בקוד. לתת לכל בעיה עדיפות ולהציע שיפורים. שלב שלישי: להציע שיפורים להתנהגות השרת ולממש אותם יחד עם unit tests. נמצא גם בספר השחזורים של ראיונות בהייטק: https://goo.gl/t1rTs1 בהצלחה!
  • לפני 7 שנים
    מישהו היה לאחרונה בראיון לפיתוח? האם עדיין שואלים על הפרויקט עם הסקרים? אם מישהו זוכר בעיות שהיו בקוד אשמח לשמוע
  • לפני 7 שנים
    אל תתקרבו לשם....העבודה עצמה נוראית
  • לפני 7 שנים
    לא יודע למה התגובות פה כל-כך אנטי. התראיינתי שם למשרת ג'וניור (פיתוח צד-שרת ב-C#), והתרשמתי שמדובר במוצר עם תשתית מורכבת עם הטכנולוגיות הכי חדישות, ומחפשים שם אנשים עם ראש גדול ויכולת ליזום דברים בעצמם (ולא code monkeys). נשמע לי שמדובר במשרה שיכולה להוות מקפצה מאוד משמעותית עבור בוגרים ללא ניסיון, לעומת הרבה משרות בינוניות אחרות שיצא לי להתראיין אליהן. יכול להיות שישנם כמה צוותי פיתוח שונים, אבל לגבי המשרה הזו ספציפית קיבלתי רושם שמדובר באנשים רציניים שיודעים מה הם עושים - ממש לא בינוניים כפי שמציגים אותם בתגובות כאן. הם מחפשים ג'וניורים בעלי פוטנציאל גדול. הראיונות הטכניים הוגנים מאוד, ומאוד מאפשרים למרואיינים להפגין יכולות פיתוח תוכנה. הם בודקים שהמרואיין באמת מבין מה הוא עושה ולמה הוא עושה את זה, ולא סתם מיישם איזה משהו שלמד בצורה מצ'וקמקת.
  • לפני 7 שנים
    העניין איתם שהם ברמה מקצועית גבוהה ולכן, יש להם קצת גישה "סנובית", הייתי אצלהם בראיון עבודה אחרי כ-6 שנים בתור מנהל תמיכה והם נתנו לי הרושם שזה "לא מספיק"
  • לפני 7 שנים
    ע"י: הייברייק
    מישהו שהיה שם בראיון שני למשרת QA ויכול לספר על זה?
  • לפני 7 שנים
    הייתי במבחן 1 ושם הם מציירים לך מערכת שמצד אחד יש 3 מחשבים, שלושתם מחוברים דרך SWITCH לSTORAGE אחד גדול שואלים מה היתרונות ומה החסרונות. מציירים עוד מערכת המציגה גיבוי בשתי תצורות – כלומר במקביל לSTORAGE הפיזי בחברה ישנו עוד STORAGE בחברת גיבוי דרך האינטרנט. אחת סינכרונית ואחת א-סינכרונית ושואלים מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחת. מציירם את אחת המערכות מקודם (את הסינכרונית) -שואלים אותך מה הבעיות שיכולות להיות ואיך אתה יכול לאתר את הבעיות. בשאלה האחרונה אומרים שיש בעיית אינטרנט, ואתה צריך עכשיו למצוא פיתרון זמני לגיבוי, אז תגיד שאתה צריך באפר באורך של מספר הכתובות. וכל פעם כאשר יהיה שינוי בSTORAGE הפיזי שלנו, נסמן את כתובתו בבאפר שלנו ע”י ביט ‘1’, וככה כשהרשת תחזור נוכל לדעת מה צריך להעביר לענן. תלמד איך בנוי STORAGE (חלוקה לבייטים, ולכל בייט יש כתובת) תדע שמספר הכתובות בSTORAGE הוא סופי
  • לפני 7 שנים
    אשמח לדעת אם מישהו יודע מה אמור להיות בשלב 2???
  • לפני 7 שנים
    ע"י: הייברייק
    אשמח לדעת אם מישהו יודע מה אמור להיות בשלב 2??? מצטרף לשאלה.. היית כבר בשלב השני ואתה יכול לתת טיפים?
  • לפני 7 שנים
    הייתי שם בראיון עם מנהל צוות. המבחן הטכני היה סביר, לא קשה. אח"כ שלחו לי מבחן בית שפתרתי להם. אח"כ היה לי ראיון עם מנהל נוסף ועם משאבי אנוש. אח"כ לא חזרו אליי. הם נראו נחמדים אבל עדיין, זה לא דבר נחמד לעשות לבן אדם שבא מרחוק פעמיים והשקיע מהזמן שלו עליהם. לא הייתי ממליץ לחברים שלי לעבוד במקום שנותן יחס כזה לאנשים.
  • לפני 7 שנים
    הייתי שם בראיון עם מנהל צוות. המבחן הטכני היה סביר, לא קשה. אח"כ שלחו לי מבחן בית שפתרתי להם. אח"כ היה לי ראיון עם מנהל נוסף ועם משאבי אנוש. אח"כ לא חזרו אליי. הם נראו נחמדים אבל עדיין, זה לא דבר נחמד לעשות לבן אדם שבא מרחוק פעמיים והשקיע מהזמן שלו עליהם. לא הייתי ממליץ לחברים שלי לעבוד במקום שנותן יחס כזה לאנשים. היי אפשר בבקשה לכתוב לי מה היה המבחן בגדול? אשמח לבירור בבקשה מוכבדך !
  • לפני 7 שנים
    מישהו היה בראיון שני אצלם למשרת qa עם הראש קבוצה? תודה!
  • לפני 8 שנים
    משהו היה בראיון למשרת QA בתקופה האחרונה ויכול לשתף מה היה?
  • לפני 8 שנים
    משהו היה בראיון למשרת QA ויכול לשתף?
  • לפני 8 שנים
    שלום חברים מישהו היה בראיון שני למשרת QA עם מנהל הQA ויכול לתת מידע על מה הולך להיות?
  • לפני 8 שנים
    3 מחשבים מחוברים ל Switch -> שמחובר ל 2 gateway -> 1. ל Storage מקומי בחברה. 2. ל Cloud -> שמחובר ל Switch -> ול Storage ביו יורק. סוג של NAS / SAN ר"צ נותן לך 2 אפשרויות לגיבוי: 1. סינכרוני. כל נתון גיבוי ישירות בניו יורק -> ואח"כ ב Stoage המקומי. 2. אסיכרוני. יש Buffer, שכל פרק זמן, מעביר את הנתונים ל Storage המקומי -> ואח"כ ל Storage בניו יורק. מה היתרונות והחסרונות בכל שיטה. מה קורה שאחד מהרכיבים לא עובד: שאין אינטרנט, שה Storage לא עובד.
  • לפני 8 שנים
    איך לתכנן מערכת שמקבלת תמונה מיוזר ומפעילה עליה פילטר. שאלות מטופשות נוספות - איך יודעים כאשר צבע אפור. כיוונים אפשריים לדעתי: strategy design pattern או מחלקה אבסטרקטית שמייצגת פילטר. כל מחלקה שיורשת ממנה מייצגת פילטר אחר. מה שמשותף להן היא פונקציה שמקבלת מבנה נתונים שייצג תמונה ומחזירה מבנה נתונים שמייצג תמונה. הפונקציה מפעילה את הפילטר על התמונה. ומחזירה תמונה מעובדת. יש מחלקה שבעליית התוכנה מחברת מספר פילטרים ביחד לפי דרישת המשתמש. למשל: אם נרצה להפוך תמונה ואז להפוך את צבעה לאפור - נשרשר פילטר ״היפוך״ ואז פילטר ״צבע אפור״ FilterList.Add(ReverseFilter) FilterList.Add(MakeGreyFilter) For Each (IFilter filter in FilterList) { filter.execute(Array bitmap) } ֿנ.ב 1. השאלה היא גניבת זכויות יוצרים מחברה אחרת. 2. המראיין השתחצן ברמות. 3. למרות שעברתי את הראיון בחרתי לא ללכת לעבוד אצלם. שמעתי ביקורות מאוד שליליות על איך שדברים מתנהלים שם.
  • לפני 9 שנים
    רשמתי את כל מה שזכרתי מייד לאחר הראיון ואני מביא אותו כאן: במבחן נאמר לך כי החברה שלך מפתחת מערכת לניהול סקרים שונים. המערכת מקבלת קבוצה של סקרים PollResponses, מזהה איזה לקוח מילא כל סקר ושומרת אותם. המערכת יודעת גם להציג את התוצאות הסופיות של הסקרים שהתקבלו עד כה. לקוחות יכולים לבקש את תוצאות הסקרים על ידי שליחה של PollSummaryRequest לשרת. בקשות מתקבלות על ידי שכבת התקשורת Communicator שמכניס את כל הבקשות לתור. כל PollResponse שהיא תשובה על סקר עוברת authentication כדי לוודא ששולח הסקר מורשה ואז מוסיפה את תוצאות מילוי הסקר שלו לאחרות, אחרת היא מסומנת כמזוייפת ונשמרת בצד לצרכי לוג. אפשר לבקש את תוצאות הסקרים מה- PollServer, יש שני סוגים של בקשות: בקשה לרשימת בקשות שה-authentication שלהן נכשל. בקשה לסיכום התוצאות לכל אחת מהשאלות - סיכום ואחוזים. המטרה: לקרוא את הקוד ולרשום איך בפועל מתנהגת האפליקציה שלב שני: לעשות קוד ריויו ולזהות בעיות בקוד. לתת לכל בעיה עדיפות ולהציע שיפורים. שלב שלישי: להציע שיפורים להתנהגות השרת ולממש אותם יחד עם unit tests.
  • לפני 9 שנים
    מצטרף לדעות של אנשים אחרים כאן, התפקיד הוא תפקיד מפתח צעיר למרות שהם טוענים אחרת. הראיון הוא פשוט ברמה הטכנית ורמת המראיינים היא ברצפה. הם מכירים כמה עקרונות מאוד בסיסיים בתיכנות ובתרגיל אולם כשהוצג בפניהם קונספט חדש של דוט נט 4.5 שני המראיינים (שניהם ראשי צוותים שם ) הסתכלו דקות ארוכות במסך ולא הבינו מה עשיתי. הרמה שם היא נמוכה ,זה שיש משרד מפואר לא אומר שהתפקיד הוא טוב. מחפשים ראש קטן שיקודד בסי שארפ ברמה בסיסית,לא חשוב להם דיזיין או יכולות חזקות. אין מה לעשות חזרה על התרגיל או להתחכם ממילא המראיינים לא יבינו בעצמם מה עשית. למי שבכל זאת מתעקש כדאי לעשות חזרה על אובייקט בשם BlockingCollection ועל יכולות ה Producer Consumer שלו למרות שכאמור, המראיין בעצמו כלל לא היה מודע שאפשר לפתור ככה את התרגיל. בראיון כוח האדם ישאלו שאלות שקשורות לניסיון שלכם שלא יווצר מצב חס וחלילה שיש לכם יותר ניסיון מראש הצוות החלש שנמצא בהייטק איזה שנה וחצי בערך.
  • לפני 9 שנים
    מצטרף לשאלה אם מישהו עובר שם ראיון בימים הקרובים אשמח לפירוט
  • לפני 9 שנים
    גם לי יש שם ראין, אך אמרו לי שזה לא ראין על מחשב. ראיון פרונטלי אם ראש הצבת.
  • לפני 9 שנים
    תודה לך!
  • לפני 9 שנים
    אני לא זוכר במדויק ולכן אבקש לא לקחת את הדברים שלי כתורה מסיני: לא התרשמתי שהקוד מתוחכם במיוחד, מי שכתב אותו כנראה לא מהמבריקים וגם המראיין,XXXX, לא עשה עליי רושם של איש טכני. כנראה שהוא פשוט עושה את המבחן הזה להמון אנשים ומכיר את התשובות אבל אם לוקחים אותו לנושאים אחרים הוא הולך לאיבוד. מהמעט שאני זוכר היו שם בעיות של כמות הנכנסים לתור שגדולה מכמות השולפים מהתור ואולי בעיה של סנכרון טרדים. צריך להכיר producer consumer ברמה הבסיסית ביותר. המראיין שלי התלהב משום מה דווקא משטויות. למשל, הוא מאוד מתלהב כשעושים refactoring לקוד, משנים קצת את המבנה ומוסיפים unit testing. מאוד מצא חן בעיניו שדיברתי על integration testing ועל איך הייתי משפר את הקוד ברמת הדיזיין כדי שיהיה קריא יותר. עברתי את הראיון מזמן והעדפתי לעבוד במקום אחר עם מנהל קצת יותר חזק טכנית. סה"כ הייתה לי תחושה טובה במקום, אווירה נעימה והאנשים נחמדים. ממליץ לאנשים חדשים או עם מעט ניסיון.
  • לפני 9 שנים
    היי, משהו היה בראיון למשרת מפתח C# c בזמן האחרון?
  • לפני 9 שנים
    הראיון די נחמד. הקוד כתוב ב C#, הוא לא מאוד מורכב טכנולוגית. נראה שעקרונות תכנות יותר מעניינים אותם מאשר לסבך את הראיון. הראיון מתחלק לשלושה חלקים - צריך להבין את הקוד, למצוא בו באגים (ויש לא מעט) ואז לכתוב קצת קוד שמתקן חלק מהבעיות. אני לא חושב שזה יהיה אתי לפרט בדיוק על מה התרגיל מעבר לזה.
  • לפני 9 שנים
    האמת שאני לא מכיר את החברה, אולי אני סתם ממורמר כי לא התקבלתי ...
  • לפני 9 שנים
    קודם כל תודה , שנית לפי המשפט האחרון שלך לא היית מרוצה מהמקום
  • לפני 9 שנים
    מציירים עוד מערכת המציגה גיבוי בשתי תצורות - כלומר במקביל לSTORAGE הפיזי בחברה ישנו עוד STORAGE בחברת גיבוי דרך האינטרנט. אחת סינכרונית עם ACK ובאפר, ואחת א-סינכרונית ושואלים מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחת. אפשר תשובה לשאלה הזאת או לפחות הסבר? תודה
  • לפני 9 שנים
    ראיון למשרת QA - הם מציירים לך מערכת שמצד אחד יש 3 מחשבים, שלושתם מחוברים דרך SWITCH לSTORAGE אחד גדול שואלים מה היתרונות ומה החסרונות. מציירים עוד מערכת המציגה גיבוי בשתי תצורות - כלומר במקביל לSTORAGE הפיזי בחברה ישנו עוד STORAGE בחברת גיבוי דרך האינטרנט. אחת סינכרונית עם ACK ובאפר, ואחת א-סינכרונית ושואלים מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחת. מציירם את אחת המערכות מקודם (את הסינכרונית) -שואלים אותך מה הבעיות שיכולות להיות ואיך אתה יכול לאתר את הבעיות. בשאלה האחרונה אומרים שיש בעיית אינטרנט, ואתה צריך עכשיו למצוא פיתרון זמני לגיבוי, אז תגיד שאתה צריך באפר באורך של מספר הכתובות. וכל פעם כאשר יהיה שינוי בSTORAGE הפיזי שלנו, נסמן את כתובתו בבאפר שלנו ע"י ביט '1', וככה כשהרשת תחזור נוכל לדעת מה צריך להעביר לענן. תלמד איך בנוי STORAGE (חלוקה לבייטים, ולכל בייט יש כתובת) תדע שמספר הכתובות בSTORAGE הוא סופי ותציג להם את הפיתרון של הbit map. ראיון פשוט, מעפן, והמשרה בסיסית ומעפנה עם אפשרויות קידום מוגבלות ביותר.
  • לפני 9 שנים
    מישהו היה בראיון לzerto למשרת qa ??
  • לפני 9 שנים
    כן לאיזו משרה אתה שואל?
  • לפני 9 שנים
    ע"י: בן1
    כן לאיזו משרה אתה שואל? מפתח C#