שחזורי ראיונות עבודה -> משרת סטודנט ALM בHP מרקורי
  • משרת סטודנט ALM בHP מרקורי
  • לפני 9 שנים
    ע"י: שימשהמ
    שלום חברים, אני מחפש מישהו שהיה בראיון עבודה למשרת Application Lifecycle management בחברת HP ביהוד, הנה תיאור המשרה כפי שנרשם This position is for an Application Lifecycle Management (ALM) Production Engineer on the HP Software as a Service team The primary product lines that you will be required to support are HP’s ALM, Quality Center and Performance Center You will be responsible for upgrading/migrating ALM, QC and PC applications You will need excellent communication and time management skills to interface with DBAs, Network Administrators, Application Consultants, Client Managers and Customers to handle a multiple ongoing activities You will be responsible for managing HP SaaS customer ALM instances. This will entail setting up new instances for customers, upgrade existing instances, setting up monitoring, troubleshooting performance and functional issues, patch upgrades, major upgrades, customer migrations and various other tasks necessary for supporting HP SaaS customers דרישות: Able to communicate clearly and effectively, both written and verbally, in English Able to advise on and influence customers to follow Best Practices and methodologies Able to support customers through upgrades Able to multitask across different accounts and prioritize tasks Resilience and resourcefulness when solving complex problems Ability to present solutions persuasively Excellent team skills May be required to work in shifts אשמח לדעת אם מישהו היה ויודע לספר על התפקיד, ואילו שאלות נשאלו שם בראיון לפי הבנתי אין יום מיונים רק ראיון, יש שאלות לוגיות כפי שאמר ראש הצוות, קצת SQL קצת XML ברמה בסיסית תודה.
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    יש עוד משהו שהיה בראיון?
  • לפני 9 שנים
    שעתיים, אמרו שייצרו קשר במידה ועברתי לתיאום ראיון נוסף, ואח"כ משאבי אנוש
  • לפני 9 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    תודה רבה על העדכון! נשמע ראיון רציני, כמה זמן זה לקח?
  • לפני 9 שנים
    אף אחד לא עוזר - אז חזרתי לעדכן להבא הראיון התחלק ל3 חלקים חלק 1 - הסבר על התפקיד, ואז השאלה "ספר לי על עצמך", לאחר מכן מבחן, 2 עמודים משני הצדדים הכוללים שאלות כמו מה ההבדל בין http ל https מה עושות הפקודות הללו ב Linux מה זה dns server ttl ואז שאילתא בSQL - להגיד מה היא עושה לאחר מכן מורידים חלק מהשילתא ושואלים למה היא נכשלה לאחר מכן יש 2 טבלאות ומבקשים ממך לכתוב כמה שאילתות כמו להעתיק את הטבלה לטבלה חדשה לעשות group by, למצוא את הפעולה שנעשתה ע"י קוד מספר 9 ועוד אחר כך יש 4 שאלות על XML,חצי מהן זה שאתה יודע לקרוא החצי השני זה קצת יותר הבנה למשל מה זה \\ בXML path\\ החלק השני - ראיון באנגלית - ספר לי על עצמך ועל בעיות שהיו לך במהלך התואר ואיך פתרת, משם גלשנו לשיחה על singleton (הובלתי לשם) ועוד דברים החלק השלישי - שאלות הגיון הציגו לי את השאלה על הפתילים - למדוד 45 דקות שאלת הדליים - דלי של 3 ו דלי של 5 ליטר, יש צורך למדוד 4 ליטר ורשימה מקושרת בעלת 49 איברים שכל איבר מחזיק מספר 1-50 (ללא חזרות), צריך למצוא איבר החסר אחר כך שאל מה קורה במקרה של שני איברים חסרים ובמקרה של שלושה ולאחר מכן שאל אותי מה הציפיות שלי מהחברה ולמה אני מתאים ל HP זה הכל תבלו.
  • לפני 9 שנים
    מישהו?