שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון במלאנוקס - Mellanox
  • ראיון במלאנוקס - Mellanox
  • לפני 9 שנים
    ע"י: DenisLezgin
    שלום לכולם! הייתי בראיון עבודה במלאנוקס ביקנעם-עילית לפני כשלושה שבועות, זה היה ראיון ראשון (ואחרון). ראיון מחולק לשלושה חלקים: 1) שני מראיינים שואלים שאלות עליך. 2) אחד מהם מספר על החברה. 3) חלק שלישי זה שאלה לוגית ושאלת קוד: 1) שאלה לוגית: יש שלושה כדים אשר מכילים שני כדורים. צבעי הכדורים יכולים להיות: אדום אדום אדום שחור שחור שחור כדים הנ"ל אם תויות אשר כיתוב עליהם משקר. כד ראשון: כיתוב על התוית - אדום אדום כד שני: אדום שחור כד שלישי: שחור שחור צריך למצוא מינימום הוצאות כדי לדעת איזה כדורים נמצאים בכדים בוודאות. פתרון: יש שלוש פתרונות לתרגיל הזה וצריך להציג אותם וכמובן להסביר למה בחרתם בפתרון הזה, מה המינימום ההוצאות בכל פתרון. פתרון ראשון: נניח הוצאנו כדור אדום מכד ראשון: בכד ראשון יהיה אדום שחור בכד שני - שחור שחור בכד שלישי - אדום אדום אם הוצאנו מכד ראשון כדור שחור: כד ראשון - שחור שחור כד שני - אדום אדום כד שלישי - אדום שחור זאת אומרת במקרה הזה יהיה שני הוצאות כדי לדעת איזה כדורים יש בשאר הכדים וזה סיכוי של 50 על 50. פתרון שני: דומה לפתרון הראשון רק פה אנחנו צריכים הוצאה אחד. וזה סיכון 50 על 50. פתרון שלישי (פתרון הנכון): אנחנו נוציא כדור אדום מכד שני ולכן: כד שני - אדום אדום כד ראשון - שחור שחור כד שלישי - אדום שחור. המלצות: תחשבו על תרגילי לוגיקה היטב, על תמהרו (מה שעשיתי), זה לא אמור לקחת יותר מ-5-10 דקות. 2) שאלה על קוד: נתונה הגדרה של הפונקציה הבאה - char *str pbreak(str1*, str2*); ומספר דוגמאות לקריאת פונקציה - str1 = 'Hello Mellanox!'; str2 = '123!'; str2 = '123'; str2 = 'olle'; עליכם להסביר מה מקבלת ומחזירה פונקיה ומה תהיה ב-str2 לאחר שפונקיה תסיים לעבוד. גם כן צריך להסביר כל שלב שאתם עושים. אחרי זה מבקשים לכתוב פונקציה זו ב-C או ב-Python בכמה שפחות שורות קוד. צריך גם להסביר סיבוכיות למקרים ספיציפיים שיכולים לשאול.
  • לפני 7 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    אני מתכוננת לראיון במלנוקס ל firmware מישהו התראיין לאחרונה ויכול לעזור באיך היה הראיון ?
  • לפני 9 שנים
    ע"י: נייקי
    אני התראיינתי לאחרונה ל-firmware, היה לי ראיון תכנותי מקצועי בת"א עם 2 מראיינים שאחד מהם הוא ראש צוות (שהיה בן אדם די קשה לדעתי). בהתחלה בקשו ממני לספר על עצמי, ואח"כ נתנו כלל פעם בעיה אחרת וצריך לפתור אותה מולם בכתב ב-C. הבעיות שקיבלתי הן: 1. ממש פונקציה שמקבלת מספר עשרוני ומדפיסה את ערכו הבינארי. 2. בהינתן רשימה מקושרת עם מצביע לאיבר הראשון בלבד. החזר רשימה שהיא אותה הרשימה שקיבלת רק בסדר הפוך, כלומר אם הסדר היה head-->11>22>33 אז אחרי הוא יהיה: head-->33>22>11 אסור להזיז האיברים עצמם, רק מצביעים. הפתרונות שלי הם: /* *Q1.Write a function in C for printing to screen the binary value of a given decimal value. */ #include <stdio.h> #include <string.h> long dec2bin(int dec){ if(dec<0){ printf("MINUS: (-)"); dec=-dec;} if(dec==0 || dec==1) return (long) dec; return (long) (10*dec2bin(dec>>1) + (dec & 1)); } main(){ int arg=-300000; printf("%ld is the binary value of the decimal number: %d", dec2bin(arg), arg); } /*Will result: MINUS: (-)1001001001111100000 is the binary value of the decimal number: -300000*/ /* *Q2. Reverse a given Linked List. Only pointers changes are allowed. */ #include<stdlib.h> #include<stdio.h> typedef struct linkList { int value; struct linkList * next; } Node; void printLinkedlist(Node *head){ printf("\nHead->"); for( ; head; head = head->next) printf("%d->", head->value); printf("NULL\n"); } Node* reversedLink(Node *head){ if( !(head && head->next) ) return head; Node *reversedhead = reversedLink(head->next); head->next->next = head; head->next = NULL; return reversedhead; } void main() { Node * curr, * head; int i; head = NULL; for(i=1; i<=10; i++, head=curr) *(curr = (Node *) malloc(sizeof(Node))) = (Node) {i, head}; printf("\nBefore:"); printLinkedlist(head); printf("\nAfter:"); printLinkedlist( (head = reversedLink(head)) ); } /*Will result: Before: Head->10->9->8->7->6->5->4->3->2->1->NULL After: Head->1->2->3->4->5->6->7->8->9->10->NULL*/
  • לפני 9 שנים
    ע"י: יוםטוב
    צהריים טובים, מחר יש לי ראיון בחברה הנ״ל ורציתי לשאול אם משהו התראיין לאחרונה?( משרת .net)
  • לפני 9 שנים
    ע"י: נייקי
    לא ברור
  • לפני 9 שנים
    לא הבנתי כלום מהשאלות - הניסוח שלך מאד לא מובן...
  • לפני 9 שנים
    לאיזו משרה? תודה