שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון למשרת QA ב-sandisk
  • ראיון למשרת QA ב-sandisk
  • לפני 12 שנים
    ע"י: ערנון
    היי, למי שהיה בראיון של משרת QA בכפר סבא, אתה יכול לספר לי על מה שאלו במבחן הטכני שלהם ועל איזה חומר אני צריך להתמקד יש לי ראיון ממש בימים הקרובים. נא עזרתכם???
  • לפני 7 שנים
    ע"י: אוריה20
    יש לי שבוע הבא ראיון ל QA בחברת SANDISCK מישהו עשה ויכול לתת טיפים ??
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    מישהו היה בתקופה האחרונה בראיון למשרת בודק תוכנה בsandisk ישמח לדעת מה שאלו בראיון המקצועי
  • לפני 10 שנים
    הייתי בראיון למשרה הזו לפני כשנה, והגעתי לראיון עם ה - HR לגבי ה - count: אני לא זוכר מה כתבתי, אבל הדבר שעולה לי כרגע לראש, זה לבדוק אם אתה מבין במה מדובר (ולרשום שם קבוע 1), אבל אפשר לשאול שם... לגבי החלק השני, צריך לבדוק אם האבטחה על הכרטיס עובדת כמו לנסות להעתיק לדיסק, ליצור עליו קובץ חדש (TXT למשל), להעביר קובץ, לשנות לו את השם, לשנות את תוכנו וכו'... שאלה נוספת שאני זוכר שהיה בראיון היא טבלה של קריאה/ כתיבה לזכרון אקראי/ רצוף/ משהו נוסף. הטבלה מחולקת לחלקים שהם בעצם המהירויות של קריאה/ כתיבה על הכרטיס. צריך לציין איפה המהירות לא תואמת את הערכים (למשל בחלק של מהירות קריאה/כתיבה 15M,30M יש זוגות ערכים (15,30), (14,32), (20,29) - אז שני האחרונים לא תקינים כי המהירויות חייבות להיות לפחות הערכים שמצויינים)... מקווה שעזרתי, בהצלחה
  • לפני 10 שנים
    אפשר קצת עזרה עם נפתרון? למה singlewrite צריך לקבל secotrcountהרי הוא לא כותב סקטור יחיד? איף אפשר לכתוב על המדיה עם read? ומה הכוונה בחלק ב?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: איחטיאנדר
    אפשר בבקשה הסבר, למה ב-singleRead & singleWrite צריך את הארגומנט count?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: פשוש
    משרת QA+ פיתוח כלי בדיקות חשוב לציין כי מדובר על עבודה זמנית (לי שכחו לציין זאת בטלפון) ל-3 חודשים ומקסימום ל 9 חודשים ורק אח"כ אולי תמשיך חלק א : you have following routines: 1.bool SingleWrite(start sector,sector count,pattern)- write a single sector 2.bool SingleRead(start sector,sector count)- read a single sector 3.bool MultipleWrite(start sector,sector count,pattern)- write a miltiple sectors 4.bool MultipleRead(start sector,sector count)- read a miltiple sectors *each of the above routines true or false result *sector size is 512 bytes *memory device starts from sector 0, the last sector is equal to max device capacity in sectors *sector count - quantity of write/read sectors pattern-written data Questions: write a pseudo-code that performs the following operations on 8GB memory device: 1.write the entire media using SingleWrite with pattern OA. 2.write the entire media with SingleRead 3.write the entire media using MultipleWrite with chunk size of 64 sectors , pattern FF. 4.write the entire media with MultipleRead with chunk size of 64 sectors חלק ב: יש לך כרטיס זכרון, צריך לנסות לשבור את אבטחה של הכרטיס כאשר מחיקה/שמירה/קריאה של הכרטיס protected!!!! אין לא טלפון ולא מחשב תאר מה היתה עושה בהצלחה
  • לפני 11 שנים
    משרת QA+ פיתוח כלי בדיקות חשוב לציין כי מדובר על עבודה זמנית (לי שכחו לציין זאת בטלפון) ל-3 חודשים ומקסימום ל 9 חודשים ורק אח"כ אולי תמשיך חלק א : you have following routines: 1.bool SingleWrite(start sector,sector count,pattern)- write a single sector 2.bool SingleRead(start sector,sector count)- read a single sector 3.bool MultipleWrite(start sector,sector count,pattern)- write a miltiple sectors 4.bool MultipleRead(start sector,sector count)- read a miltiple sectors *each of the above routines true or false result *sector size is 512 bytes *memory device starts from sector 0, the last sector is equal to max device capacity in sectors *sector count - quantity of write/read sectors pattern-written data Questions: write a pseudo-code that performs the following operations on 8GB memory device: 1.write the entire media using SingleWrite with pattern OA. 2.write the entire media with SingleRead 3.write the entire media using MultipleWrite with chunk size of 64 sectors , pattern FF. 4.write the entire media with MultipleRead with chunk size of 64 sectors חלק ב: יש לך כרטיס זכרון, צריך לנסות לשבור את אבטחה של הכרטיס כאשר מחיקה/שמירה/קריאה של הכרטיס protected!!!! אין לא טלפון ולא מחשב תאר מה היתה עושה בהצלחה אפשר קצת עזרה עם נפתרון? למה singlewrite צריך לקבל secotrcountהרי הוא לא כותב סקטור יחיד? איף אפשר לכתוב על המדיה עם read? ומה הכוונה בחלק ב?
  • לפני 11 שנים
    המבחן היה בעל פה . בחן אותי ראש הצוות של QA הוא שאל אותי מה זה STP STD מה כולל כל אחד מהם מתולוגיות בדיקות . סיווגים של BUG מחזור חיים של BUG זה מה שאני זוכר שהיה
  • לפני 11 שנים
    אני מתראיינת למשירת QA בלי נסיון בקשר למבחן של QA מה השאלות אתה יכול להגיד בבקשה ?
  • לפני 11 שנים
    לפני שבועיים ההייתי שמה לשתי משרות QA QC היה לי מבחן משולב שכולל בדיקות חומרה ותוכנה הם מקפדים על אנגלית טובה ושאלות מבחן של QA כגון מה זה STR STP BLACKBOX וכ"ו
  • לפני 11 שנים
    יש מישהו שהיה ? יש לי ראיון השבוע הזה אשמח לעזרה
  • לפני 11 שנים
    הי. אז מה שאלו אותך?