שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון לתפקיד QA בחברת HP מי יכול לעזור?
  • ראיון לתפקיד QA בחברת HP מי יכול לעזור?
  • לפני 14 שנים
    ע"י: כימו
    שלום, יש לי ראיון עבודה בחברת HP לתפקיד QA, נראה לי ב Mercury לשעבר. יש לי שנתיים נסיון בבדיקות בחברת אמדוקס, בדיקות ידניות למערכות הארגון עצמו. אני אשמח לקבל מידע מאנשים שעברו ראיון דומה ב HP או שמעו על נוהל הראיונות בHP.
  • לפני 13 שנים
    ע"י: דרדר
    שחזור ראיון למשרת QA ב-HP יהוד (מרקורי): ראיון ראשון: נמשך קרוב לשעתיים. רצו לשמוע על הלימודים ועל הפרוייקט. הרבה חפירה והרבה כתיבה על הלוח. אח"כ באה שאלה מקצועית אחת: ציירו לי מחשבון שרץ על אישהוא אתר. למחשבון יש 2 שורות להכנסת משתנים (נגיד x ו- y) , עוד 5 פעולות חשבון (חיבור, חיסור, כפל , חילוק , שווה) ושורה להצגת הפלט. צריך לחשוב על כל הבדיקות שהיית מבצע על המחשבון הזה. שרצו דגש על בדיקות פוזיטיביות (דברים שהמחשבון אכן אמור לעשות) ובדיקת נגטיביות (דברים שהמחשבון לא אמור לעשות). ראיון שני: שוב חפירה על הלימודים והפרוייקט. 2 שאלות: 1. נתון ערך - צריך למיין אותו בצורה הכי יעיללה. כל מימוש של nlogn יהיה טוב נראה לי. מכיוון שהערכים במערך היו נתונים אני הצעתי מיון מנייה שרץ ב- n אבל לא בטוח שהמראיין הבין מה אני רצה ממני (ככה זה נראה לי) 2. מה קורה כאשר מקישים http://www.google.com - תאר את התהליך עד אשר דף ה-web מגיע חזרה למחשב + ברגע שהוא מגיע איזה בדיקות צריך להריץ. מקווה תצליחו יותר ממני (או שלא, זה הרי עדיין QA)
  • לפני 13 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    האם יש למשהו טיפים?
  • לפני 13 שנים
    ע"י: יגאל אפ
    התכוונתי כמה זמן צריך להקציב ליום הזה ? שוב תודה
  • לפני 13 שנים
    ע"י: יגאל אפ
    מישהו היה שם בראיון שני ? אחרי שעוברים את מבחן הסינון הראשוני ... מה שואלים, וכמה לוקח כל הסיפור ? תודה
  • לפני 13 שנים
    עוד בתהליך ראיונות? באתי באיחור..
  • לפני 14 שנים
    הי, יעלי, תוכלי לספר מה שאלו בראיון ב- HP , בבקשה?
  • לפני 14 שנים
    מה שואלים בראייום עבודה ל QA במרקורי ?
  • לפני 14 שנים
    תוכל לספר מה שאלו?
  • לפני 14 שנים
    כן כבר היה, כבר עברתי 3 ראיונות, אתה מועמד לתפקיד?
  • לפני 14 שנים
    ע"י: מיכה
    היה כבר הראיון?