שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון עבודה בחברת SAPIENS
  • ראיון עבודה בחברת SAPIENS
  • לפני 11 שנים
    ע"י: אלכס1987
    שלום, יש לי ראיון עבודה בחברת sapiens. המשרה היא למתכנת Java מתחיל. הבנתי שיש שם מבחן של שעתיים בערך על java ו sql. מישהו שהיה שם לאחרונה, ויכול לתת קצת מידע על אופן השאלות ולמה בדיוק צריך להתכונן. זה יכול מאוד לעזור. תודה רבה.
  • לפני שנתיים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    יש לי מחר ראיון עבודה (על JAVA ו SQL ) אמרו לי שיהיה מבחן אשמח לדעת אם משהו התראיין ויכול לתת לי קצת מידע (אני אתראיין אצל אורלי ושני, אם זה משנה)
  • לפני 3 שנים
    היי , אני רואה שצופים פה בפורום 9 אורחים, עשיתם את המבחן ב sql בחברה?את המבחן הלוגי?
  • לפני 3 שנים
    היי יש ל מבחן ממוחשב במשך שעה ב sql מישהו עשה? יודע לעזור לי? תודה רבה!!
  • לפני 3 שנים
    היי יש ל מבחן ממוחשב במשך שעה ב sql מישהו עשה? יודע לעזור לי? תודה רבה!! איך היה הראיון? תוכל להגיד לי בבקשה מה שאלו אותך? יש לי בדיוק את אותו הראיון לעשות השבוע.
  • לפני 6 שנים
    ע"י: אורן4711
    I have a job interview at sapiens for SQL DBA with eMerge, there are few tests. I would like to know more about those tests. Analytical Ability, SQL and ERD and development orientation
  • לפני 6 שנים
    I have a job interview at sapiens for SQL DBA with eMerge, there are few tests. I would like to know more about those tests. Analytical Ability, SQL and ERD and development orientation איך היה הראיון? ומה בדיוק שואלים ב- SQL , ERD, development orientation, מבחן לוגי ? זה יעזור לי .. תודה
  • לפני 7 שנים
    שלום, יש לי ראיון עבודה בחברת sapiens. המשרה היא qa ..אם למישהו/י יש מידע כל שהו והיה בראיון אשמח לשיתופכם כאן תודה. היי אופיר, איך היה בסוף ראיון העבודה בSAPIANS?
  • לפני 7 שנים
    מישהו היה לאחרונה בריאיון למשרת מתכנת JAVA מתחיל? המידע כאן עדכני?
  • לפני 7 שנים
    ע"י: רקשאלה9090
    מישהו היה לאחרונה ביום מיונים למתכנת מתחיל ? מדובר על משרת מתכנת מתחיל לשפתEMERGE...
  • לפני 7 שנים
    הייתי בחודש שעבר שם במבחנים לתפקיד מתכנת מתחיל. המבחן הראשון היה מבחן אמריקאי: כולל 25 שאלות, צריך לקבל ציון גבוה מ-80 כדי לעבור לשלב הבא. אני סיימתי עם 2 תשובות לא נכונות. עיקר השאלות הוא שאלות תיאורטיות על הבנת החומר, כמו כן הרצת תכנית וקבלת פלט.
  • לפני 7 שנים
    אלי יש מצב להיות קצת יותר ספציפי בשאלות... מה שאלו אותך? איזה תאוריה בג'אווה? תודה :}
  • לפני 7 שנים
    אלי יש מצב להיות קצת יותר ספציפי בשאלות... מה שאלו אותך? איזה תאוריה בג'אווה? תודה :} הייתי שם אתמול. להרגשתי המבחן היה סביר לגמרי, אפילו די קל, אבל לצערי לא עברתי, ולא הסכימו להגיד לי כמה טעויות היו לי. או שהרף שלהם מאוד גבוה, או שמשום מה טעיתי בהרגשה שלי. המבחן כלל 20 שאלות אמריקאיות, אורכו שעה. מה שאני זוכרת: האש סט - סדר הדפסת האיברים, מוצגת תוכנית ושואלים מה הפלט איטרטור - מוצגת תוכנית ושואלים מה הפלט threads - מוצגת תוכנית ושואלים מה הפלט ENUM ב- SQL היו שאלות על פרוצדורות אחסון, על BETWEEN, INDEX, איך מוחקים טבלה, די בסיסי...
  • לפני 8 שנים
    מישהו יכול לספר מה היה פחות או יותר במבחן השני ?
  • לפני 8 שנים
    מישהו יודע מה התשובה לשאלה 2?
  • לפני 8 שנים
    שלום, יש לי ראיון עבודה בחברת sapiens. המשרה היא qa ..אם למישהו/י יש מידע כל שהו והיה בראיון אשמח לשיתופכם כאן תודה.
  • לפני 9 שנים
    למשהו יש מידע חדש לגבי המבחנים?
  • לפני 9 שנים
    למשהו יש מידע חדש לגבי המבחנים?
  • לפני 11 שנים
    אחרי המבחן הממוחשב שאלו אותי על הפרויקט גמר שעשיתי, איך ומה ולהראות שהתכנות היה object oriented. באמצע הם משחילים שאלות שקשורות ל-JAVA. לדוגמה מה ארבעת העקרונות של תכנות מונחה עצמים. שאלות תיאוריה כאלו אבל לא הרבה. אח"כ שאלו שאלה בקטנה של כתיבת סטרינגים לקובץ כאשר הכתיבה נעשית רק אם כל הסטרינגים חוקיים (שימוש בכתיבה לבאפר ואז ביצוע flush) הם רוצים לראות איך אתה מתמודד עם exceptions צריך לזכור לסגור את הקובץ שכותבים אליו גם אם יש exception וסגירה של הבאפרים.
  • לפני 11 שנים
    ע"י: ברוךהעובד
    תודה תודה תודה רבה האם אתה זוכר מה היתה השאלה בחלק השני של הראיון עם איש הצוות? מה הוא שאל אותך שאלות מקצועיות בJAVA, על הניסיון, שאלות אישיות/אופי?
  • לפני 11 שנים
    1. יוצרים שני סטרינגים ב-MAIN ומעבירים אותם לפונקציה שמחליפה ביניהם. לאחר מכן, ה-MAIN מדפיסה את הראשון ואת השני. הם שואלים מה יודפס? 2. יוצרים class אב וclass בן כאשר ה-main נמצא באב והוא יוצר אובייקט מסוג בן וקורא לפונקציה שנמצאת גם באב וגם בבן. באב הוא מדפיס סטרינג מסוים, בבן הוא קורא ל-super ואח"כ מדפיס סטרינג משלו. הם שואלים מה יודפס? 3. יוצרים אוסף (collection) עם מערך של int. מריצים הדפסה על אובייקט האוסף (ולא על המערך שבאוסף) באמצעות לולאת for ושואלים מה יודפס? 4. יוצרים hash set מוסיפים לו איברים. רצים על האיברים בו באמצעות לולאת for ושואלים מה יודפס? (ממה שאני יודע אין סדר לאיברים ב-hash set אז האיברים לא יודפסו לפי סדר הוספתם) 5. מה יותר טוב iterator או ListIterator כאשר אחת התשובות היתה שאין כזה דבר ListIterator ואני חושב שהיא הנכונה. 6. איך עדיף לממש thread? להרחיב את ה-class של thread או לממש את ה-interface של runnable? 7. במידה ויצרתם keys משלכם עבור hashmap. איזה פונקציה תצטרכו לממש? (תשובות אפשריות: clone(), hash() ועוד שתי תשובות) 8. איזו מילה ב-sql מאפשרת לבצע חיבור בין נתונים מבוקשים מ-2 או יותר טבלאות? (התשובות האפשריות: join, full join, union ועוד כמה לא קשורים) 9+10. שתי שאלות שאילתות די פשוטות. תחזרו על having ו-group by ו-distinct. 11. מה זה stored procedures ומה זה trigger? אם אני אזכר בעוד שאלות אני אוסיף (סה"כ 20 שאלות)
  • לפני 11 שנים
    ע"י: ברוךהעובד
    אהלן אלכס, תוכל בבקשה לפרט יותר על השאלות האמריקאיות? ואת שאר השאלות גם. זה מאוד יכול לעזור לנו. תודה רבה
  • לפני 11 שנים
    בראיון הראשון, יש לך מבחן אמריקאי מאוד קליל על java וsql, דברים בסיסיים. אחרי זה יש ראיון קצר שבו אתה מסביר בעיקר על הפרוייקטים שלך ו דברים שלא הצלחת במבחן. ראיון שני הוא כבר קצת יותר קשה, אתה מקבל מערכת שאמורה לעשות משו, כמו למשל הזמנות כרטיסים לחו"ל, ולבנות לזה database ולאחר מכן לעשות את הארכיטקטורה של זה ב java.
  • לפני 11 שנים
    אז אם התקבלת, תוכל להגיד לי איזה שאלות הם שואלים?
  • לפני 11 שנים
    אז אם התקבלת, תוכל להגיד לי איזה שאלות הם שואלים? אלכס, אם תוכל לשתף אותנו בשאלות שהיו בראיון אני אשמח. תודה, מראש
  • לפני 11 שנים
    אני רק יכול להגיד לך בתור אחד שהתקבל לשם וסרב לחוזה שהמקום נראה זוועה ולא ברור איך הם מתקיימים , מה שכן יש להם מלא כסף והם רוכשים מלא חברות חחח בהצלחה