שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון עבודה בפיליפס מדיקל
  • ראיון עבודה בפיליפס מדיקל
  • לפני 9 שנים
    ע"י: מתראיין2014
    שלום, האם משהו כבר היה בראיון בחברת פיליפס מדיקל עבור משרת מפתח למהנדס מתחיל ויכול לספר קצת על מה היה בראיון.. תודה
  • לפני 5 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    היי, מישהו עשה ראיון לQA בפיליפס? מי יכול לתת פרטים ו ה שאלו תודה
  • לפני 8 שנים
    אני במקום פיליפס מדיקל הייתי בוחן אתכם בעברית ואנגלית. לא מכיר מתכנת טוב שכותב עם שגיאות כתיב של טעוני טיפוח. ואנגלית זה כלי עבודה.
  • לפני 9 שנים
    ע"י: אלכס555
    לא. הייתה עוד איזה שאלת דיזיין, איך הייתי מתכנן מפעל. אבל בעיקר דיברנו על מה שעשיתי בעבודה קודמת.
  • לפני 9 שנים
    תודה. ממני ביקשו למצוא מקסימום לוקלי בתוך מערך
  • לפני 9 שנים
    תודה. ממני ביקשו למצוא מקסימום לוקלי בתוך מערך רק זה? וווואוווו. מראין היה רוסי?
  • לפני 9 שנים
    I will write her, already doesn't matter. First-need Function for Converting Integer to String . Seconds-reverse link lind. OOP question. Why in c++ was can do multiply inheritance and c# not? What better? Now can you tell please: ?In which company you already was? and which will be? let's help each other, I hope you did not disappear after the response.
  • לפני 9 שנים
    איך כותבים פה בפרטי?
  • לפני 9 שנים
    מבין ומסכים, תמיד יהיו כאלה שיעזרו וכאלה שלא. אם החלטת לעזור, אז תעזרי ובסופו של יום יהיה גם מי שיעזור לך
  • לפני 9 שנים
    מבין ומסכים, תמיד יהיו כאלה שיעזרו וכאלה שלא. אם החלטת לעזור, אז תעזרי ובסופו של יום יהיה גם מי שיעזור לך את מתראיון בחיפה? איזה מחלקה? לא רוצה בפרתי?
  • לפני 9 שנים
    אשמח לקבל שאלות מהראיון ?
  • לפני 9 שנים
    אשמח לקבל שאלות מהראיון ? הייתי לפני שבוע. יכולה לפרת בפרתי.
  • לפני 9 שנים
    אשמח לקבל שאלות מהראיון ? הייתי לפני שבוע. יכולה לפרת בפרתי. למה בפרטי? נראה לי שלא הבנת את הקונספט של הפורום.
  • לפני 9 שנים
    אשמח לקבל שאלות מהראיון ? הייתי לפני שבוע. יכולה לפרת בפרתי. למה בפרטי? נראה לי שלא הבנת את הקונספט של הפורום. אני יודעת קונספט של הפורום, פשוט נמאס קצת. אני כותבת שאולות פה אך אפ אחד לא עוזר לי כאשר אני צריבה עזרה. כתבתי גם אתמול תגובה לחברה EMC.
  • לפני 9 שנים
    אולי בכל זאת מישהו היה ויכול לעזור?
  • לפני 9 שנים
    בבקשה??
  • לפני 9 שנים
    מניח שכבר הייתם בראיון, אשמח אם תשתפו בשאלות שנשאלתם.
  • לפני 9 שנים
    אשמח לדעת אם היית בראיון ומה שאלו אותך?
  • לפני 9 שנים
    היית כבר בראיון ויכול לשתף?
  • לפני 9 שנים
    אתה מתראיין בפתח תקווה למשרת מפתח java?