שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון עבודה hp יהוד למשרת תוכניתן ג'אווה
  • ראיון עבודה hp יהוד למשרת תוכניתן ג'אווה
  • לפני 9 שנים
    ע"י: שלום2014
    שלום. יש לי ראיון עבודה מקצועי בחברת hp יהוד למשרת תוכניתן (פיתוח צד שרת ולקוח) בג'אווה. מישהו היה שם ויודע מה שואלים ויוכל לעזור לי?? תודה.
  • לפני 7 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    1. כפל של X ו Y ללא שימוש בלולאות או כפל תשובה: רקורסיה mult(x,y) = x + mult(x,y-1) 2. הדפסה של עץ בינארי (לא מאוזן) ללא רקורסיה תשובה: שימוש במבנה נתונים 3. נתונים מספר זוגות עם יחס ביניהם. יש לסדר אותם במבנה נתונים שיענה על השאלה האם X כלשהו גדול מ Y כלשהו מה הכוונה בשאלה 3? לא כל כך הבנתי את הכוונה...
  • לפני 8 שנים
    היי, יש לי ראיון עבודה למשרת Full stack Developer בHP, מישהו שהיה ויכול להגיד מה שואלים? הראיון הולך להיות עם אדם ששמו דניאל, אם מישהו היה אצלו בראיון ויכול להגיד לי מה הוא שואל בדרך כלל זה יהיה מעולה. תודה ,
  • לפני 9 שנים
    1. כפל של X ו Y ללא שימוש בלולאות או כפל תשובה: רקורסיה mult(x,y) = x + mult(x,y-1) 2. הדפסה של עץ בינארי (לא מאוזן) ללא רקורסיה תשובה: שימוש במבנה נתונים 3. נתונים מספר זוגות עם יחס ביניהם. יש לסדר אותם במבנה נתונים שיענה על השאלה האם X כלשהו גדול מ Y כלשהו
  • לפני 9 שנים
    תוכל בבקשה לפרט מה שאלו אותך?
  • לפני 9 שנים
    יש לי ראיון ב HP ביום חמישי בבקשה אם משהו היה לאחרונה תעזרו לי!
  • לפני 9 שנים
    מישהו היה שם בראיון לאחרונה למשרת פיתוח ב- JAVA למתכנת בכיר? האם הראיון המקצועי הוא מבחן בכתב? בע"פ? אשמח אם תוכלו לכתוב מה שאלו אתכם... תודה
  • לפני 9 שנים
    ע"י: אלון_ניתאי
    היי תוכלי לציין מה שאלו אותך בבקשה?
  • לפני 9 שנים
    כן , משרת מפתח JAVA ג'וניור
  • לפני 9 שנים
    אפשר בבקשה לפרט מה שאלו? דחוף למחר!!! תודה רבה!
  • לפני 9 שנים
    ע"י: משה מנוב
    אפשר בבקשה לפרט מה שאלו? דחוף למחר!!! תודה רבה! לאיזה משרה בדיוק את מועמדת ? Junior ?
  • לפני 9 שנים
    אפשר לפרט על השאלות שהיו בראיון?
  • לפני 9 שנים
    לאיזו משרה בדיוק? יש לך את הפרטים של משרה?
  • לפני 9 שנים
    רוב השאלות הן מקצועיות על הדברים הקטנים של ג'ואווה, אם אתה מכיר את השפה ואת דרכי העבודה שלה אתה לא אמור להסתבך יותר מדי שיהיה בהצלחה! פורץ מנעולים בחיפה