שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון שני אפלייד לתפקיד פיזיקאי וראשון ב-hp ונובה
  • ראיון שני אפלייד לתפקיד פיזיקאי וראשון ב-hp ונובה
  • לפני 13 שנים
    ע"י: גוגאים
    שלום יש לי ראיון שני באפלייד לתפקיד פיזיקאי מישהו היה ? יש טיפים? יש לי ראיון ראשון ב-hp ונובה יש טיפים תודה יום טוב? מדובר בראיונות מקצועיים
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    היה לי ראיון באפלייד מאטריאלס דברנו על אינטרפומטר מייכלסון התאבכות עקיפה NA לייזרים דובר גם על צומת PN על גלאים למשל גלאי PIN הם מתעסקים במיקרוסקופ אופטי ולא אלקטרוני הייחוד הוא שהאור מגיע מלמטה כבקשת הלקוח דברנו על מיקוד של אור של לייזר ,עדשות מרכזות, על קוהרנטיות של אור, למה צריך אינטרפומטר בכלל מה השימוש שלו. קורסים לדעת : אופטיקה פיסיקלית התמרת פורייה לייזרים אופטיקה גאומטרית גלאים אלקטרוניקה מל"מ
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    רכיב Wafer, שקוטרו 300 מ"מ, מרכז הרכיב היא נקודת (0,0) הינו הקלט למכונה, צריך למצוא נקודה כלשהי (x,y) במכונה על ה Wafer, ולהחליט בעזרת המכונה אם תקין או לא. כדי להגיע אל אותה נקודה קיימת מצלמה. צריך למצוא את ה offset, שבין המצלמה לבין רכיב ה Wafer. שהמצלמה מגיעה לנקודת התחלה או לנקודת סיום ה Wafer - היא נותנת פלאש. ז"א: פלאש ראשון - תחילת Wafer, פלאש שני - סיום ה Wafer. לאחר שהמצלמה מקבלת פלאש ראשון, אז היא מצאה את ה Wafer, עכשיו היא צריכה לדעת אם נקודת (0,0) למעלה או למטה, ז"א לאחר פלאש ראשון - צריך להתקדם 150 מ"מ, ישנן 2 אפשרויות היכן ה Wafer נמצא ביחד למצלמה - למעלה או למטה. בה"כ - נלך למעלה 150 מ"מ - אם היה פלאש שני לפני סיום 150 מ"מ - נקודת ה (0,0) למטה, אחרת, נקודת ה (0,0) למעלה. נוסיף לנקודת ה offset שבין המכונה לבין הפלאש הראשון את המרחק שמצאנו, ונגיע אל הנקודה שצריך לראות אם תקין או לא.