שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון ב-checkpoint
  • ראיון ב-checkpoint
  • לפני 14 שנים
    ע"י: 2009
    שלום, פנו אליי מ - checkpoint לגבי משרת מפתח UI או משרת מפתח C\C++. נאמר לי שעבור משרת מפתח UI יש מבחן קצר ששולחים במייל שצריך לשלוח להם את הפתרון בחזרה. ובכל מקרה, לשני התפקידים, יש לאחר מכן מבחנים של 4-5 שעות בצ'קפויינט. מישהו יודע משהו על המבחן שהם שולחים במייל? על המבחנים לתפקיד מפתח C++? על המבחנים למפתח UI? קראתי את מה שכתבו בעבר באתר על צ'קפויינט וזה נשמע שהם עוד חברה שמראיינת סתם... אני מתלבט האם בכלל להתחיל שם את התהליך והאם ללכת למבחנים שם לא יהיה בזבוז זמן.. אשמח לפרטים והמלצות תודה!
  • לפני שנתיים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    היי, יש פה מישהו שנבחן למשרת גאווה ופייתון תחת ישי אורלן?
  • לפני 8 שנים
    המבחן מורכב מ 5 שאלות: Java בכל שאלה צריך לממש פונקציה: 1. צריך לממש עץ בינארי, שעושה חיפוש בינארי. 2. צריך לממש קריאה לפונקציה שמחזירה Struct * ואז לשלוח לפונקציה אחרת את ה Struct שקיבלנו. 3.צריך לתקן קוד, שלא התקמפל. 4. שאלת אלגוריתם. 5. שאלת נושא. בעקרון מי שמסיים 4 שאלות Java מתוך 5 - עובר. בהצלחה לא ברור לי מה צריך לעשות ב-2, זה נשמע כמו C ולא ג'אבה. לממש עץ בינארי זה מילא אבל מה הקשר לערצת חיפוש בינארי ?
  • לפני 9 שנים
    המבחן הוא רק בג'אווה ? אתה יכול לפרט קצת יותר על 2 השאלות האחרונות שציינת : 4. שאלת אלגוריתם. 5. שאלת נושא. תודה
  • לפני 9 שנים
    המבחן מורכב מ 5 שאלות: Java בכל שאלה צריך לממש פונקציה: 1. צריך לממש עץ בינארי, שעושה חיפוש בינארי. 2. צריך לממש קריאה לפונקציה שמחזירה Struct * ואז לשלוח לפונקציה אחרת את ה Struct שקיבלנו. 3.צריך לתקן קוד, שלא התקמפל. 4. שאלת אלגוריתם. 5. שאלת נושא. בעקרון מי שמסיים 4 שאלות Java מתוך 5 - עובר. בהצלחה
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מיילי
    שוקו מותק איך פותרים את הקטע עם המלוק והפרי לעזזל ואיך רצו ששתממש דרישה בין אי לבי לא פירטת נשמה תודה לעוזרים כפרות מי עליכם אין אין
  • לפני 11 שנים
    שחזור תהליך מלא בצ'ק פוינט! יום מבחנים - הייתי קצת מזמן, אז עוד היה את המבחן של פרוטוקול התקשרות עם A ו-B, אני יודע שהיום כבר שינו את זה. אח"כ ראיון ראשון עם ראש צוות - לספר על עצמי ועל פרוייקט הגמר מהלימודים. להסביר מה זה פונקציה וירטואלית איך הייתי מממיין רשימה מקושרת של מחרוזות איך מממשים פונקצית hash (הסבר כללי לא מימוש) לממש דרישה מסוימת משני קלאסים כך ש-B יורש מ-A. אח"כ ראיון שני עם ראש קבוצה - לממש את הפונקציה atoi ב-C יש לך זכרון שבנוי מבלוקים של 1K כל אחד, ממש myFree, myMalloc - צריך להחזיק בכל תא בזיכרון את כתובת הזיכרון הפנוי הבא. בהצלחה!
  • לפני 11 שנים
    קראתי כבר את השאלה עם הפרוטוקול, אבל שמעתי ממספר אנשים שמאז שינו את המבחן... השאלה אם מישהו יודע על מה שואלים בימים אלו?
  • לפני 11 שנים
    רננה, חפשי את השיחה המקבילה בנושא צ'ק פוינט, שם כתוב הכל
  • לפני 11 שנים
    מישהו יודע מה תרגיל התכנות החדש שנותנים בצ'ק פויינט במשרה של פיתוח תוכנה?
  • לפני 11 שנים
    לינק חסר תועלת, לא ללחוץ
  • לפני 12 שנים
    מה שפרסמת בנ"ל לא כולל את המבחן של צ'ק פוינט. זה עדיין זה עם המכונת מצבים או שהוא השתנה. תודה!
  • לפני 12 שנים
    מה שפרסמת בנ"ל לא כולל את המבחן של צ'ק פוינט. זה עדיין זה עם המכונת מצבים או שהוא השתנה. תודה!
  • לפני 12 שנים
    הבעיות שנתנו במבחן של הכתיבת קוד במבחנים של צ'ק פוינט http://adf.ly/5f5tQ
  • לפני 12 שנים
    ע"י: סטינג
    היכן אני יכול למצוא את הבעיות שנתנו במבחן של הכתיבת קוד במבחנים של צ'ק פוינט?
  • לפני 12 שנים
    היכן אני יכול למצוא את הבעיות שנתנו במבחן של הכתיבת קוד במבחנים של צ'ק פוינט? בשרשור אחר על צ'קפוינט
  • לפני 13 שנים
    אתה יכול לפרט מה היו השאלות עם הרא צוות? נאמר לי שיהיו שאלות בC ו C++
  • לפני 13 שנים
    אני מפתח ב-java, והייתי ביום המבחנים. הייתי כמעט היחיד שסיים את כולם בהצלחה. כמתואר, משאר המועמדים כמעט אף אחד לא זכה להגיע לשלב השלישי. אחרי שבועיים חזרו אלי - לבוא לריאיון. באתי, הראיון היה הבוקר, עם ר"צ. היא שאלה האם אני מכיר את החברה, סיפרה על התפקיד, ובקשה שאספר מה עשיתי בעבודה הנוכחית שלי. היא לא שאלה שום שאלת לוגיקה, לא ביקשה דוגמה על מורכבות הקוד, אלא תיאור חופשי על הדברים. סיימנו תוך פחות משעה, ו-20 דקות אחרי שהראיון נגמר חיכה לי מייל ש"מודה לי על המאמץ, אבל לא התקבלת". בינתיים אני לוקח ללב (עברו שעתיים מסוף הריאיון), אבל מתישהו זה יעבור. זה מבאס...
  • לפני 14 שנים
    התראיינתי למשרת מפתח UI ב C++ ויחד איתי ביום הגיוס היו עוד איזה 40 איש חלק למשרת ה UI וחלק לUNIX KERNEL את אלא שנבחנו ל KERNEL שאלו את השאלה שכולם כתבו פה עם הפרוטוקול תקשורת שאני לא חושב שמישהו הצליח לעשות שם (דיברתי עם הרבה אנשים אחרי המבחן). את המבחן למשרת ה UI נתנו לנו לעצב מסכים לתוכנה שתהיה TASK MANAGER למשימות יומיומיות כמו ב"אוטלוק" ב VISUAL STUDIO 2003 רק את המסכים בלי הקוד, בנוסף הם ביקשו שנכתוב מדריך למשתמש באנגלית איך להשתמש בתוכנה ומה מייצג כל מסך שעיצבנו. עיצבתי משהו נחמד שחשבתי שהוא מאוד יפה ונוח אחרי שיומיים קראתי על עיצוב תוכנה ו-GUI. היה מבחן נוסף של שליטה ב UNIX וב-VMWARE וטיפה תיכנות ב C וסקריפטים, היה צריך לפתוח תקשורת בין 2 מחשבים דרך VMWARE ולעשות פעולות בסיסיות שמוסברות במבחן כמו פינגים ועריכת קבצי C, רצוי לחזור על פקודות UNIX לפני המבחן. פה הפצצתי כי אחרי כל תרגיל המערכת "מודיעה" אם הצלחת או לא.. אז בוודאות היה מושלם. אחרי שבועיים הודיעו לי שלא התקבלתי למשרת ה UI כי הם מראיינים את כל העולם עד שימצאו מישהו מושלם. ויום אחרי זה התקשרו שוב לזמן אותי לראיון תיכנות ב-C כי הצלחתי במבחן שליטה של היוניקס, אמרתי להם שאני מוותר מראש כי השיטת גיוס שלהם מפגרת ואני לא הולך להתחרות בכל המתכנתים בארץ בשביל ג'וב שמשלמים בו פחות מ-8. שיהיה בהצלחה, אני מבין שגם חצי שנה אחרי עדיין לא מצאו את "העובד" המתאים חח אל תוותר על הסנדוויצ'ים בהפסקה זה הדבר הטוב היחיד שיש בראיון הזה...
  • לפני 14 שנים
    המבחן ב C הוא ב visual studio 2005
  • לפני 14 שנים
    ע"י: 1982
    הי, מישהו עשה את המבחן ui ? יודע מה אמור להיות שם?
  • לפני 14 שנים
    האם שני המבחנים - לפיתוח C ול - UI הם כתיבת קוד על מחשב ב - Visual Studio?
  • לפני 14 שנים
    במבחן ב UI מבקשים ממך לעצב אתר משלך שעונה על דרישות כלשהן בעזרת איזה טכנולוגיה שאתה רוצה. זה מבחן ארוך של 5-6 שעות. אני לא עשיתי אותו אבל בזמן שעשיתי את המבחן של הםפרוטוקול ב C ראיתי אנשים שעושים את המבחן של ה UI.
  • לפני 14 שנים
    למבחן ב C השאלה עם הפרוטקול מ A ל B ונותנים לך 3-4 שעות ועוד שאלה בלינוקס/יוניקס
  • לפני 14 שנים
    לגבי מבחן עבור מפתח C או מהנדס תוכנה האם השאלות הם אלו שמצויינות כאן? http://www.jobhunt.co.il/f/viewtopic.php?f=1&t=965 מישהו היה במבחן עבור מפתח UI? מהן השאלות? מהו המבחן המקדים? תודה.
  • לפני 14 שנים
    נראה לי של UI עושים מבחן אחר
  • לפני 14 שנים
    הייתי בראיון עבודה למשרת מפתח בשפת C והושיבו אותי שלוש שעות מול המחשב לכתוב קוד לבעיה כלשהי שניתן למצוא אותה בהתכתבויות הקודמות בפורום זה. שים לב שכדאי להתכונן היטב כי זוהי מטלה קשה אבל מה אכפת לך ללכת לנסות.