שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון ב Microsoft
  • ראיון ב Microsoft
  • לפני 15 שנים
    ע"י: אלה
    שלום, יש לי ראיון עבודה למשרת מתכנת בC++ ב Microsoft. זהו ראיון מקצועי של שעה וחצי. מישהו יודע מה שואלים שם? ואיך כדאי לי להתכונן? תודה!
  • לפני 4 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    מישהו היה בראיון טכני למשרת פיתוח? אשמח לפרטים
  • לפני 4 שנים
    מישהו היה לאחרונה בראיון בmicrosoft לתפקיד Security Researcher ויוכל לספר לי מה שאלו ? טיפים
  • לפני 4 שנים
    מישהו היה לאחרונה בראיון בmicrosoft לתפקיד Security Researcher ויוכל לספר לי מה שאלו ? טיפים נו, היית בראיון? נשמח לשיתוף טיפים, תודה מראש!
  • לפני 4 שנים
    מישהו היה לאחרונה בראיון בmicrosoft לתפקיד Security Researcher ויוכל לספר לי מה שאלו ? טיפים יש מידע על מה שואלים בראיון הטכני??? עשו לי ראיון טלפוני ואני מחכה לראיון טכני ברביעי הקרוב..הבנתי שזה 60 דקות ראיון על This is what you can expect for your upcoming interview: 1. Networking infrastructure and problem solving. 2. Attacker mindset and defender mindset in a modern operating system. 3. Payload analysis. 4. Coding
  • לפני 8 שנים
    הי אתה יכול לפרט יותר בקשר למבנה נתונים ואלגוריתמים על מה לחזור בדיוק והאם היה חידות ?
  • לפני 9 שנים
    1. פונקציה וירטואלית ואבסטרקטית, עם מחלקת אב ומחלקה יורשת. 2. אלגוריתמים 3. מבני נתונים.
  • לפני 9 שנים
    משהו היה לאחרונה בMICROSOFT-HAIFA?
  • לפני 9 שנים
    הקוד עבור הסרת תווים כפולים ממחרוזת בO(N) void delRep(string &s) { int j=1, i=0; while(s[i] != '\0' && s[j] != '\0') { while(s[j]==s[i]) { j++; } s[i+1] = s[j]; i++; j++; } s[i+1]='\0'; }
  • לפני 11 שנים
    יש עדכונים , מישהו היה שם בזמן האחרון ?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מהנדס_תוכנה
    יש לי ראיון שם למשרת C# בצוות התצוגה , מישהו יודע מה שואלים פחות או יותר ?
  • לפני 15 שנים
    ע"י: רועי
    איך google ממשים את החיפוש שלהם מבנה נתונים
  • לפני 15 שנים
    1. להוריד אותיות כפולות ממחרוזת: להפוך ABBC ל ABC 2. לשנות את מחלקת String Builder בכך שתאפשר ToString() ב 0 של 1 3. אלגוריתמם למרחקים קצרים (נו באמת, מי זוכר) 4. סידרת פיבונאצי, ולעשות לזה אופטימיזציה