שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון ב HP SOFTWARE
  • ראיון ב HP SOFTWARE
  • לפני 14 שנים
    ע"י: 2202
    שלום אני מוזמן לראיון טכני , ב HP SOFTWARE ביהוד (לא למשרת בוגר ) מישהוא היה , או מכיר מה שואלים ?
  • לפני 14 שנים
    ע"י: לוסיו
    שאלות מן הראיון השני ב HP ליצור את המחלקות והשיטות של אוניברסיטה מסויימת יש קטע קוד לדעת מה הוא עושה ( בשאלה זאת יש לשים לב שמשתנה מחלקה שלא מאותחל מקבל את הערך 0 ) ויש קטע קוד לשים לב מה שגוי בו . לעשות CODE REVIEW הדברים שיש לשים לב . לממש TOSTRING של אובייקט INBOXING ו OUTUBOXING מיותר !
  • לפני 14 שנים
    ע"י: קוםיקו
    תחשוב שיש לך מערך שמכיל 26 אותיות מכול אות יש מצביע לעוד מערך של 26 אותיות וככה מכול אות שאתה בונה את המבנה נתונים אתה צריך לשים לב לסדר האותיות להגיע למקום הראשון שאין מילה ולעדכן שם את המילה לדוגמא המילה הראשונה שאני מכניס היא big אני מגיע למערך הראשון במקום 1 ורואה שאין למקום הזה תת עץ אז אני שומר את המילה שם לאחר מכן מגיעה המילה bigest התוצאה תיהיה שבמערך הראשי במקום 1 ניצור מערך נוסף באותו מערך במקום של האות i ניצוק שוב מערך חדש ובמקום של האות g במערך החדש נשים את המילה big מששיכים למילה החדשה מה שחסר זה est תחת האות g ניצור מערך חדש ובתחת האות e במערך החדש נכניס את המילה bigest
  • לפני 14 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    תודה על הפירוט, האם תוכל לפרט יותר על הפתרון של השאלה עם המילון? מה זאת אומרת שכל עץ יכיל את כל האותיות? איך זה פותר את הבעיה?
  • לפני 14 שנים
    הייתי שם בראיון יש לציין שאם הייתי מכיר את האתר הזה לפני כנראה הייתי עובד רותו יש לך מערך 3 צבעים לסדר אותם לפי הצבע נמצא באתר הפתרון איך תייצג מבנה נתונים למפעל שרוצה לשמור את נתוני העובדים שלו ככה שתוכל להכניס כקלט את האותיות שמתחילים את השם והמערכת תמצא לך את העובדים (צריך להשתמש בעצים משהו שנקרא יער כול תא בעץ מצביע לעץ חדש של כול האותיות וכך האלה)נגיד בעץ הרא שון השורש יש את כול האותיות וכול אות מצביע לעץ אחר עם כול האותיות. מה קורה שיש מליוני עובדים איך אפשר לשפר את מבנה הנתונים שיפור של העץ הוא בהכנסה של השמות לעץ אם נניח אתה מכניס שם: משה ושאתה נמצא באות מ אין מילים אחרות אז תתן מצביע כבר לשם משה ככה תחסוך צמתים בעצים היו שאלות מה זה הורשה איך תזהה ומןן סיפור מעשה ולצייר את המחלקות שלו שיטות ... מקווה שעזרתי
  • לפני 14 שנים
    viewtopic.php?f=1&t=1389 בדקת כאן ?
  • לפני 14 שנים
    גם אני הולך. מה שאלו?