שחזורי ראיונות עבודה -> ראיון QA ב Verint
  • ראיון QA ב Verint
  • לפני 15 שנים
    ע"י: need2know
    מישהו היה פעם ? מה שואלים ? אילו כיוונים הם מחפשים ? תודה
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    משרת פיתוח. הבנתי שהם מתכנתים ב JAVA האם מישהו היה שם לראיון פיתוח? יש מבחן מקצועי מה שואלים בו?
  • לפני 8 שנים
    היי מישהו לאחרונה היה בראיון QA ? מה שואלים ? על מה המבחן ? איזה סוג מערכת מציגים לבדיקה ? תודה!
  • לפני 12 שנים
    מדובר בחברה גדולה, כך שהראיונות יכולים להשתנות על פי המראיין. אותי שאלו שני מראיינים שאלות מאוד כלליות על ארכיטקטורת המוצר בו אני עובד בחברה הנוכחית וכיצד נראה יום עבודה ממוצע. התעיינו בטכנולוגיה בה השתמשתי (DB, App Server , framework ... ). זאת כמובן אחרי סקירה על החברה ועל המוצרים אותם הם מפתחים. השלב הבא היה אמור להיות מבחן ופגישה עם מנהל בכיר יותר, אך מאחר וכנראה וניסיון שלי לא תאם את דרישות התפקיד לא הוזמנתי להמשך.
  • לפני 12 שנים
    ע"י: עבודה בתוכנה
    מישהו היה בראיון למשרת פיתוח ? מה שואלים ?
  • לפני 15 שנים
    אז ככה : 1. הראיון פשוט ופורמלי לחלוטין שלב ראשוני שיחה עם ראש צוות רגיל ואז עם ראש צוות הבודקים ולבסוף עם הכוח אדם . הם מחפשים בעיקר אנשים שיכולים להוביל פרויקטים לבד התפקיד כולל המון נסיעות לחול לקחת מוצר בסיסי ביותר לבנות חבילה ללקוח וללוות אותו לאורך כל שלבי הפיתוח עד להתקנה אצל הלקוח. יש מבחן קצר שבא לבדוק את הידע שלך במתודולוגיות בדיקות ואת הראיה המערכתית לזיהוי וכתיבת באגים . המערכת שהם מתארים שם היא כזאת : יש לך מידע שנשלח שהוא או מסוג SMS או מסוג EMAIL המערכת יודעת לאבחן בין 2 המקרים ולפיכך לשלוח אותם לטבלה הנכונה להלן ה DataBase Server . סדר הפעולות שהמידע מועבר הוא : 1.Raw Data 2.Filtering Server - Email\SMS 3.Decrypt Server 4.DataBase Server 5.Client SQL Query Screen . הלקוח יכול לשלוף מידע ע"י שאילתות משרת ה Database עי שעה ותאריך. 1.עליך לבנות מסמך בדיקות 2.עליך להבין כמובן את המערכת ולתאר אותה לבוחן ... זהו +- 3.יש עוד כמה שאלות שטויות על מה קורה אם ... אבל אין שום סיבה לפול על החלקים האלו ...