שחזורי ראיונות עבודה -> ריאיון עבודה IBM-XIV
  • ריאיון עבודה IBM-XIV
  • לפני 12 שנים
    ע"י: עזריאל תבוא הביתה
    שלום לכולם רציתי לדעת אם מישהו יכול לעזור לי אני מוזמן למבחנים הראשונים של IBM-XIV אני הבנתי שזה מבחן שעושים אותו עם קבוצה של אנשים ,כאשר מבקשים מכל אחד לתכנן ולכתוב קוד של משהו רציתי לדעת האם מישהו יודע על הריאיון הזה קצת ומה בדיוק רוצים שנכתוב תודה על העזרה
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    הראיון היה בתל אביב, במגדלי העזריאלי??
  • לפני 9 שנים
    שאלה 1: להחזיר אותו מערך או מערך חדש ?
  • לפני 9 שנים
    אותי שאלו 2 שאלות: 1. אתה מקבל פוינטר למערך ממוין ואת גודל המערך. במערך יש מספרים שחוזרים על עצמם מספר פעמים. אתה צריך להחזיר את המערך הממוין בלי כפילויות. 2. יש מעין מערכת של בנק מה חשוב שיהיה במערכת בזאת. הוא כיוון לכך שחשוב לדאוג שיהיה mutex ואז דיברנו על הסנה בmutex שזה dedlock ועל איך אפשר לפתור את הבעיה. המראיין היה ממש נחמד והראיון התנהל בנעימות. בהצלחה לכולם.
  • לפני 9 שנים
    אותי שאלו 2 שאלות: 1. אתה מקבל פוינטר למערך ממוין ואת גודל המערך. במערך יש מספרים שחוזרים על עצמם מספר פעמים. אתה צריך להחזיר את המערך הממוין בלי כפילויות. 2. יש מעין מערכת של בנק מה חשוב שיהיה במערכת בזאת. הוא כיוון לכך שחשוב לדאוג שיהיה mutex ואז דיברנו על הסנה בmutex שזה dedlock ועל איך אפשר לפתור את הבעיה. המראיין היה ממש נחמד והראיון התנהל בנעימות. בהצלחה לכולם. מה התשובה לשאלה 1? (הכי יעילה מובן..)
  • לפני 9 שנים
    למישהו יש עדכונים מהזמן האחרון?
  • לפני 11 שנים
    בניגוד למה שאולי אתה מפנטז, אני נשכרתי לאחר הרכישה ולמרות שבזמנו לא היה מבחן עדיין , אני יכול בקלות לענות על השאלות במבחן הזה וגם יכולתי אז. אנשים שבאים לעבור את המבחן הזה טוענים שהם מתכנתים דגולים ברי נסיון (בטח כמו שאתה בדרך כלל טוען) ועדיין לא מצליחים לפתור את המבחן הסרחי הזה. ואל תדאג, אין בי שום ריקנות. אתה כנראה קצת כועס כי כדי להתקבל לחברה כלשהי - במקום פשוט להכנס כבן-אדם בר ידע וכשרון ולעבור את רעיון העבודה - היית צריך להתכונן כמו לאיזה מבחן בתיכון עם שליפים והרבה פרצוף של פוקר. יכול להיות שיפתרו אותי יום אחד, בדיוק כמו שיפתרו אותך. אבל בגלל שאני לא מרמה בראיונות עבודה שלי, לפחות לא יפתרו אותי כי אני רמאי או כי אני לא עובד, אלא מסיבות תקציביות או משהו לגיטימי אחר ואז אלך למקום אחר ואתה סתם תמצא את עצמך במצב לחוץ ותרוץ במעגלים.
  • לפני 12 שנים
    האמת שעכשיו זה מתחיל להיות משעשע!
  • לפני 12 שנים
    כשתגדל תבין שלא מי שפותר את המבחן הוא המתאים ולגבי עבודה בבנק עוד יגיע היום שיפטרו אותך בגלל סיבות מהתחת ןתחפש עבודה אני בטוח שאתה לא עברת את המבחן הזה אלא עברת עם החברה שנקנתה בירושה אם כל הריקנות שבך אם יש לך זמן לבדוק מה אנשים שמחפשים עבודה כותבים זה אומר דרשני אתה לא עושה כלום כל היום אגב זה לא משעמם ?
  • לפני 12 שנים
    מה קורץ חברה, בניגוד למה שאתם אולי חושבים, ראיון עבודה בחברה הזו הוא לא סתם מבחן בכתב. שואלים שם שאלות אקראיות לפי רוח המראיין. המבחן יכול להראות יפה מאוד שאתם יודעים מה זו פונקציה ושאתם יודעים מה זה מחשב. כל הכבוד, עברתם 5 יח' מחשבים לפני מאה שנה. מה שטיפלה שורט לי זה שיש פה כאלה שמבקשים שיפתרו להם מבחן כדי שיתקבלו לעבודה שאינם אמורים להתקבל אליה, שזה קצת טיפשי. אבל יש גם כאלה שיכולים להתקבל ופשוט עוזרים לאלה שלא אמורים להתקבל. זה כבר ממש מטופש. תהנו. לא חסר חסרי תועלת כמוכם בהיטק בישראל - אבל אל תדאגו יש מקומות בשביל כולכם. זה נקרא "סניף בנק" ושם מחפשים אנשי מחשבים בדיוק כמוכם. כן כן. אה ותמיד יש את לשכת התעסוקה. בהצלחה
  • לפני 12 שנים
    בניגוד למה שאמר הברנש, קיבלתי את המבחן שתואר למעלה. השאלה השישית היא כתיבת פונקציה שבהינתן מספר עשרוני תחזיר את מספר המופעים של 1 בייצוג הבינארי של המספר הנתון - למשל עבור 7 יוחזר 3. הפתרון לשאלת ה-collection כולל את השימוש ב-API הנתון של אוסף האיברים הנתון, במסגרת המקום לפתרון השאלה אין מקום לקוד של מיון, כך שצריך להניח שניתן להשתמש במבנה נתונים הממיין לפי עדיפות במסגרת הפתרון. הפתרון עבור שאלת קבצי ה-HTML צריך להיות עקיפה של brute force של סריקת כל התגיות בקבצים. במקרה ובזכות פרויקט הגמר הכרתי קצת ספריות של JS והצעתי לעשות בהן שימוש, ואז צריך לשתול רצף קצר של פקודות במקום ידוע מראש בכל אחד מהקבצים, במקום לסרוק את כולם, בהחלט אפשרי בזמן של חצי שעה.
  • לפני 12 שנים
    אין מה לדאוג חברים יקרים, כבר ראינו את זה ושינינו את המבחן, לא צריך להתאמץ כדי לגלות את התשובות, פשוט תפתרו אותן בזמן אמת. תודה על המאמץ, אנחנו באמת מעריכים את זה. ברנש מ XIV
  • לפני 12 שנים
    אפשר לדעת מה התשובה לשאלות 2 ו5? תודה
  • לפני 12 שנים
    ע"י: קריניצה
    אפשר עוד פירוט?
  • לפני 12 שנים
    אה, ואפשר לכתוב באיזה שפה שרוצים
  • לפני 12 שנים
    זה מה שאני זוכרת (באופן כללי): 1. כתוב פונקציה רקורסיבית שמחשבת מספר פיבונאצ'י כתוב פונקציה לא רקורסיבית שמחשבת מספר פיבונאצ'י חשב את זמן הריצה של שתי הפונקציות 2. נתון sequence (יכול להיות וקטור, מערך או רשימה) ששמו connections, עם רשימת איברי Connection. ל-Connection יש שתי שיטות: is_active() – מחזירה האם החיפוש פעיל get_priority() – מחזירה את העדיפות של החיבור כתוב שיטה שמחזירה sequence של החיבורים הפעילים, ממויינים לפי העדיפות שלהם. 3. בדוק במחרוזת שמתקבלת האם הסוגריים תקינים. 4. להוסיף למימוש רגיל של מחסנית – שיטה שמחזירה ב-O(1) את האיבר המקסימלי במחסנית. אין לשנות את זמן הריצה של שאר השיטות (אבל אפשר ורצוי להוסיף להן דברים). רמז: לשמור במשתנה את האיבר המקסימלי הנוכחי לא יעזור 5. יש 1,000 קבצי HTML בחלקם יש מספרי טלפון בצורה +972 (3) 1234567, צריך לשנות את צורתם ל-+972-3-1234567. איך תעשה זאת כך שיקח לך פחות מחצי שעה (הכל כולל הכל). 6. לא זוכרת, אם מישהו זוכר - הוא מוזמן להוסיף
  • לפני 12 שנים
    אני מצטרף לבקשה... חבר'ה תעזרו כמו שעוזרים לכם...