שחזורי ראיונות עבודה -> שאלות במלונקס - MELLANOX
  • שאלות במלונקס - MELLANOX
  • לפני 11 שנים
    ע"י: יייייעעייי
    היי, אם עשיתם את המבחן במלוניקס, אפשר בבקשה הדרכה מסוימת לגבי שאלות שישאלו שם, אמרו לי מבחן הגיון כלשהו
  • לפני 4 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    fibreglass / symantec / broadcom: ראיון qa: dhcp dns private ip ip class vpn tcp צריך לכתוב tests למוצר שלהם fireglass: admin יכול ליצור: policy and rule: policy: block - the connection is block to this page direct - the connection is direct without fireglass server bypass - the data is open with fireglass server rules: specific user or group of users or all users when main page is ynet and iframe is walla, if the policy is block to main page to all users --> the frame and iframe is block
  • לפני 8 שנים
    רמה של ביס תיכון (או אפילו ביס מקצועי). העיקר שקוראים לזה "הי טק
  • לפני 8 שנים
    היי, האם יש שאלות עדכניות לגבי ראיונות במלנוקס לבקאנד? בנוסף,יש אפשרות לפרסם תשובות? תודה
  • לפני 8 שנים
    הייתי לפני מס' חודשים בראיון ל-board design ברעננה. ביקשו ממני לתכנן A/D של 8 ביט באמצעות רכיבים בסיסיים (נגדים/קבלים, מגברי שרת ושערים לוגיים).
  • לפני 8 שנים
    מהנשאלת בראיון הראשון ל linux kernel ?
  • לפני 8 שנים
    מישהו היה במלאנוקס בראיון שני למשרת מפתח תוכנה (C,Kernel) ויכול לשתף מה השאלות ששואלים? תודה רבה!!
  • לפני 8 שנים
    גל8 תוכל בבקשה לרשום מה שאלו אותך ברעננה ל-BOARD DESIGN????
  • לפני 9 שנים
    הייתי בראיון במלאנוקס יקנעם לתפקיד Operator במחלקת Performance ראיון שלקח כשעתיים-שלוש נשאלתי חידות הגיון כתיבת פונקציה - גמיש בשפה מושגים ומונחים בתקשורת מראיין טוב בהצלחה
  • לפני 9 שנים
    הייתי בראיון במלאנוקס יקנעם לתפקיד Operator במחלקת Performance ראיון שלקח כשעתיים-שלוש נשאלתי חידות הגיון כתיבת פונקציה - גמיש בשפה מושגים ומונחים בתקשורת מראיין טוב בהצלחה אפשר שתגיד מה השאלות והאם שאלו על לינוקס
  • לפני 9 שנים
    התראיינתי שם והרגשתי יחס מזלזל ואווירה לא נעימה.
  • לפני 9 שנים
    התראיינתי שם והרגשתי יחס מזלזל ואווירה לא נעימה. התראיינת ל-board design ברעננה? אם כן תוכל לספר מה שאלו בראיון? תודה
  • לפני 9 שנים
    שלום זומנתי לראיון למשרת board design במלנוקס ברעננה. אין לי נסיון בתחום, סיימתי רק עכשיו את התואר. מישהו יודע להגיד למה אני צריך לצפות בראיון? יהיו שם שאלות מקצועיות? אם כן אז באילו נושאים, ועל איזה חומר כדאי לעבור לפני? תודה על העזרה
  • לפני 9 שנים
    בתור אחד שעבד שם, לא הייתי ממליץ לעבוד שם. חברה מאוד תובענית, התחרות בין העובדים מאוד גבוהה ויחס שכר על עבודה נמוך
  • לפני 9 שנים
    הייתי בראיון במילאנוקס למשרת מפתח INFORMATIONS SYSTEM ENGINEER עשיתי 2 ראיונות טכניים וראיון משאבי אנוש.. היה הכל טוב.. בסוף התקשרו לספר לי שהייתי חיובי מאוד אבל אני לא מקבל את התפקיד הזה והם יחפשו לי משהו אחר בצוות אחר.. וכי אז אני צריך לעבור את כל התהליך אלא לעשות רק ראיון אחד עם ראש הצוות וזהו!! נדהמתי!! ביררתי עם חבר שעובד שם, והוא שאל את אחד המראיינים (שהיה בראיון השני) מה קרה בדיוק ואז הגיעה התשובה המפתיעה והמעצבנת: "לא רוצים מישהו בצוות עם יותר נסיון מאשר ראש הצוות" !!!!! אבל נתון זה כבר ברור לכם מלכתחילה לפי הקורות חיים! מה פתאום עכשיו אחרי שעברת על הראיונות??? קיצור מאכזב מאוד.. ותודה לאל שאני בכל מקרה עובד כרגע... אבל לא נראה לי עם התנהגות כזו אני ארצה לעבוד שם! שאלות שנתקלתי בהם: 1. כתוב פונקציה המזהה אם מספר הוא פולינדרום 2. שאלה ידועה על איך מזהים את המספר החסר במערך מספרים מ 1 עד N וגם אם חסרים 2 מספרים
  • לפני 9 שנים
    התראיינתי לפני כשבוע, ממש לא נחמדים ונותנים הרגשה של יחס מזלזל וגם אם אתה עונה נכון זה לא מספיק להצליח, כי מנסים להכשיל אותך.
  • לפני 9 שנים
    יש לי ראין עבודה בMELLANOX למשרת HW ENGINEER עזרה מישהו?? מה שואלים ?כמה זמן הראיון? על מה בגדול מדברים..? תודה
  • לפני 9 שנים
    יש לי ראיון בMellanox לתפקיד web developer, משהו יכול לשפוך קצת מידע באופן כללי על הראיונות והשאלות, ובאופן ספציפי. לדוגמא על מבחן או שאלות לגביי תפקיד זה. תודה
  • לפני 9 שנים
    היי, האם מישהו התמיין שם לאחרונה למשרת בוגר פיתוח בC? אשמח להכוונה
  • לפני 9 שנים
    השאלה עם הXOR יצאה דפוק. אנסה לשלוח בצורה מסודרת יותר..
  • לפני 9 שנים
    נתונים שני סוגי רכיבים עם שתי כניסות ויציאה אחת שזו טבלת האמת שלהם. יש ליצור מרכיבי איי ו- בי שער קסור A1 A2 F B1 B2 F X1 X2 F-XOR 0 0 0 0 0 Z 0 0 0 0 1 Z 0 1 Z 0 1 1 1 0 Z 1 0 Z 1 0 1 1 1 Z 1 1 1 1 1 0
  • לפני 9 שנים
    שלום, משהוא היה בעבר בראיון למשרה של Logistics controller או במשהו דומה? אשמח לדעת על דוגמאות לשאלות עבור משרה כזו או דומה. תודה
  • לפני 9 שנים
    מישהו היה לאחרונה בראיון למשרת Software Engineer במלאנוקס ויודע מה שואלים? אשמח לכל הכוונה שהיא
  • לפני 9 שנים
    ע"י: אלון_ניתאי
    מניסיון של 5 חברים, כולם בוגרים בטכניון - גם אם היה לך ראיון "טוב" לא בטוח שעברת. הם כנראה ממלאים מאגרים ברזבות של מועמדים, לא בהכרח מחפשים מישהו בנרות...
  • לפני 9 שנים
    שואלים בעיקר עליך, לימודים, פרוייקטים וכו'. ואז שאלה פתוחה על מערכת כלשהי, תרשום כמה שיותר בדיקות למערכת, שגרתיות ושגרתיות פחות. ותקווה שיחזירו לך תשובה מתישהו...
  • לפני 9 שנים
    ע"י: הדס כהן
    הי, מישהו היה לאחרונה בראיון במלנוקס למשרת qa? בבקשה אשמח לעזרה דחופה מה הם שואלים?! תודה...
  • לפני 9 שנים
    ע"י: admin
    מצורף הקובץ עם השאלות והפתרונות
  • לפני 9 שנים
    אפשר גם ב5 מירוצים שלב1- מתוך 25 סוסים 5 מירוצים בקבוצות של 5, 3 זוכים מכל קבוצה עוברים לשלב הבא. שלב2- מתוך 15 סוסים 3 מירוצים של 5, 3 זוכים מכל קבוצה עוברים לשלב הבא. שלב 3- מתוך 9 סוסים 2 מירוצים, של 4 ו5 סוסים. 3 זוכים מכל קבוצה לשלב הבא. שלב 4- מתוך 6 סוסים מירוץ בין 5 סוסים- סוס אחד לא רץ. 3 זוכים לשלב הבא. שלב 5- מתוך 4 סוסים שלושת הזוכים- המהירים ביותר.
  • לפני 9 שנים
    ע"י: נייקי
    אפשר גם ב5 מירוצים שלב1- מתוך 25 סוסים 5 מירוצים בקבוצות של 5, 3 זוכים מכל קבוצה עוברים לשלב הבא. שלב2- מתוך 15 סוסים 3 מירוצים של 5, 3 זוכים מכל קבוצה עוברים לשלב הבא. שלב 3- מתוך 9 סוסים 2 מירוצים, של 4 ו5 סוסים. 3 זוכים מכל קבוצה לשלב הבא. שלב 4- מתוך 6 סוסים מירוץ בין 5 סוסים- סוס אחד לא רץ. 3 זוכים לשלב הבא. שלב 5- מתוך 4 סוסים שלושת הזוכים- המהירים ביותר. נראה לי שמה שאתה עשית זה שלבים והם ביקשו מספר המרוצים הקטן ביותר... צודק?
  • לפני 9 שנים
    שאלה 2: ישנם 25 סוסים. מהו מספר מרוצים הקטן ביותר הנדרש כדי לבחור 3 סוסים המהירים ביותר. בכל מירוץ יכולים להשתתף עד 5 סוסים. תשובה: 7 מירוצים. פתרון: שלב 1: מריצים 5 מרוצים עם כל הסוסים הניתנים (נמספר מירוצים מ-1 עד 5) בגמר המירוצים כל סוס מקבל מספר אישי: 'מקום' - 'מספר מירוץ' למשל שלושה מנצחים במירוץ 4 יהיו: 4-1, 4-2, 4-3 מסקנת ביניים: עקרונית אותנו מעניינים 3 סוסים המנצחים בכל מירוץ - סה"כ 15 סוסים. שלב 2: מכניסים למירוץ 6 את חמישה הסוסים המנצחים בכל מירוץ (סוסים 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1) המנצח במירוץ 6 הוא המהיר בין כל ה-25 - המקום הראשון המוחלט. ועכשיו הסופר טריק - לבחור מי ישתתף במירוץ השביעי והאחרון שייקבע את מקום השני והשלישי. שלב 3: נניח המנצח הגדול (במירוץ 6) הוא במקור המנצח במירוץ 4 (4-1 == 6-1). כלומר המנצח הגדול ניצח את סוסים: 1-1, 2-1, 3-1, 5-1 ברור לגמרי שסוס 2-1 מהיר יותר מסוס 2-2. וסוס 2-2 מהיר יותר מסוס 2-3. כלומר סוס 2-3 יכול לזכות לכל היותר במקום רביעי כי 4-1, 2-1 ו-2-2 בוודאות מהירים ממנו. לכן 2-3 לא ממשיך תחרות. באותו אופן יורדים מתחרות סוסים 1-3, 3-3, 5-3 סוס 4-3 עדיין לא יורד מתחרות ונחשב למועמד כי ייתכן וכל הסוסים הכי מהירים היו במירוץ 4. עכשיו נתבונן בסוס 6-2 - סוס במקום השני במירוץ 6. בזמנו סוס 6-2 היה המנצח במירוץ שלו. נניח זה סוס 5-1 (5-1 == 6-2) סוס 5-1 הפסיד לסוס 4-1, אבל ניצח את 1-1, 2-1, 3-1 מה עכשיו ניתן להגיד למשל על סוס 3-2? שישנם לפחות שלושה סוסים מהירים ממנו: 4-1, 5-1, 3-1 כלומר סוס 3-2 יורד מתחרות כמו גם סוסים 1-2, 2-2. נניח סוס 6-3 == 3-1. מכאן סוסים 1-1, 2-1 שהפסידו בגדול במירוץ 6 לא ישתתפו גם נותרנו עם 5 מועמדים למירוץ 7 ואחרון: 5-1 (6-2), 3-1 (6-3), 5-2, 4-2, 4-3 שניים הראשונים במירוץ 7 יתמפו למקומות שני ושלישי בהתאם בתחרות הכללית.
  • לפני 9 שנים
    בקשר לפתרון לשאלה 1 (ראה הודעה קודמת, לא הצליחה לי הצגה גראפית כי האתר דפוק) ישנם סה"כ 4 רכיבים: שני רכיבים (רכיב1 ורכיב 2) מקבלים כניסות X1-X6 מוצא שלהם זה Y1-Y4 רכיב 3 מקבל כניסות : Y2, Y4 ו-X7 מוצא של רכיב 3: Z3, Z4 רכיב 4 מקבל כניסות: Y1, Y3 ו-Z3 מוצא של רכיב 4: Z1, Z2 מוצא של הרכיב היעד: Z1, Z2 ו-Z4
  • לפני 9 שנים
    הייתי היום בראיון תפקיד: Design Verification Engineer בסניף תל אביב שאלה 1: נתון רכיב עם 3 כניסות ו-2 יציאות. הרכיב מוציא מספר 'אחדים' שיש בכניסה. למשל, עבור כניסות 001, 010, 100 - ביציאה יהיה 01 ('אחד' אחד) עבור כניסות 011, 101, 110 - ביציאה יהיה 10 (שני 'אחדים') עבור כניסה 111 - ביציאה 11 (שלושה 'אחדים') מהרכיבים כנ"ל בלבד תבנה רכיב עם 7 כניסות ו-3 יציאות פתרון: X1 X2 X3 X4 X5 X6 | | | | | | ----------- ----------- | | | | | | | | ----------- ----------- | | | | Y1 Y2 Y3 Y4 Y1 Y3 Z3 Y2 Y4 X7 | | | | | | ----------- ----------- | | | | | | | | ----------- ----------- | | | | Z1 Z2 Z3 Z4 X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 | | | | | | | --------------------------- | | | | --------------------------- | | | Z1 Z2 Z4
  • לפני 10 שנים
    מה לא חזרו ? אתה יכול לספר מה שאלו אותך ? מתי היית שם ?
  • לפני 10 שנים
    ע"י: תומר6139
    מתי יש לך ראיון?.. אלי הם עוד לא חזרו...
  • לפני 10 שנים
    שלום לכולם, מישהו היה לאחרונה בראיון במלנוקס ויכול לספר מה היה ? וגם על מה שואלים בדרך כלל ? ראיון ראשון/שני ? תודה אנשים !!
  • לפני 11 שנים
    בשאלה עם הדיודות כאשר המתח במקור המתח המשתנה v1 הוא נמוך מהמתח במקור המתח הקבוע v2 הזרם שנראה באמפרמטר יהיה מקור הזרם העליון. וכאשר v1 גדול מ-v2 זרם יהיה שווה למקור הזרם התחתון. בהצלחה!
  • לפני 11 שנים
    יש לך תשובה לשאלה עם הדיודות?
  • לפני 11 שנים
    הייתי במיונים למשרה בצוות layout דיגיטאלי ב-backend ביוקנעם. (אני סטודנט) בראיון הראשון שאלו אותי על הפרוייקט שעשיתי, על התוכנות שהשתמשתי (vistuoso). ביקושו ממני לצייר סכמה של שער nand, טבלת אמת שלו ואז את ה-layout שלו. ביקשו ממני להסביר מה השיקולים שעל פיהם ציירתי את הlayout, איך משפיע חיבור metal כזה או אחר (התשובה היא על ההשהייה מכיוון שככל שהמתח ארוך יותר ההתנגדות גדולה יותר וזה משפיע על ההשהייה של המוצא) בנוסף שאלו אותי שאלת הגיון: נתונים שנים חוטים שכל אחד בוער דקה. איך ניתן למדוד 15 שניות. הפתרון הוא שמדליקים חוט אחד משני הצדדים ואת החוט השני בצד אחד, כשהחוט הראשון נשרף עברה חצי דקה. כלומר החוט השני יכול לבעור עוד 30 שניות לכן נדליק גם את צידו השני והוא ישרף תוך 15 שניות. בראיון השני שוב שאלו אותי על layout של nand , ביקשו לצייר, להסביר את השיקולים של קביעת גדלי הטרנזיסטורים, שאלו אותי על גודל של טרנזיסטור שקול של שני טרנזיסטורים בטור ובמקביל, והרבה חפירות על ה-layout. אחרי זה נתנו לי מעגל עם גשר דיודות כך שמשמאלו יש מקור מתח V1 שהוא 5 וולט, מימינו יש מקור מתח V2 שמשתנה בין 0 ל 5 וולט, למעלה יש מקור זרם I1 ולמטה מקור זרם I2 (הייתי מעלה שרטוט אבל אני לא יכול לצרף קובץ להודעה) שאלו אותי מה יהיה הזרם על מקור המתח V2 (הימני) כתלות במתח של אותו מקור המתח V2. על התשובה הזאת עניתי רק חלקית וחשבתי עליה הרבה זמן אז הם קטעו אותי באמצע וככה נגמר הרעיון.. אני רוצה גם לציין שבראיון הראשון ראיינו אותי שני אנשים מאד נחמדים. הם דאגו לאוירה טובה ונינוחה בראיון ואילו בראיון השני היו שני אנשים מאד לא נחמדים שעשו הכל כדי שלערער לי את הבטחון גם כאשר שאלו אותי דברים שידעתי בודאות את התשובה עליהם. הם מבטיחים לחזור תוך שבועיים ובמידה ולא יצרו קשר בתקופה הזאת להתקשר ולברר. בפועל יום אחרי הראיון הראשון הודיעו לי שעברתי וזימנו אותי לראיון שני. ועכשיו עברו כמעט 3 שבועות אחרי הראיון השני ועוד לא החזירו לי תשובה סופית למרות שהתקשרתי אליהם. בהצלחה!
  • לפני 11 שנים
    לא הבנתי את השאלה : חיבור נקודות: 5 קבוצות של 3 נקודות, יש לחבר בין הקווים כך שלא יחתכו זה את זה. אני מבין שצריך לראות את הציור של הנקודות בשביל להבין במה מדובר. ניסיתי לחפש בגוגל בעברית ובאנגלית ולא מצאתי. מישהו יכול לעזור עם זה? בשאלה עם שלוש שורות של שלוש נקודות הכוונה היא לחבר עם קו אחד שנשבר 3 פעמים? כמו כאן - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ninedots.svg מעבר בין תצוגת רוטון לפולי - למה שקול מקור המתח המחבר אותם? מה זה תצוגת רוטון ופולי? לא שמעתי על זה אף פעם ולא מצאתי בגוגל. מישהו יכול לעזור עם זה?
  • לפני 11 שנים
  • לפני 11 שנים
    תגיד.. משרת DFT היא חלק ממחלקת הפיתוח במלאנוקס?
  • לפני 11 שנים
    הייתי בראיון במלנוקס לפני יומיים למשרת DFT וזה מה ששאלו: 1. שאלו על הפרויקט שעשיתי , צריך לדעת אותו טוב . 2. נתנו לי שאלה בתכנות לבנות פונקציה שמקבלת מספר ובודקת האם הוא פולינדרום(מימוש הפונקציה היה ב C אבל תכלס זה לא היה משנה לו באיזה שפה גם פסודו-קוד היה בסדר(שאלתי אותו) ) 3. שאלת הגיון של מינימום מקסימום: ישנה קופסה שמקבלת 2 מספרים והפלט שלה הוא שני מספרים כאשר האחד הוא המקסימום והשני המינימום. ביקשו ממני לממש קופסה שמקבלת 4 מספרים וממיינת אותם(המימוש בעזרת הקופסא של שני המספרים), לאחר שפותרים את השאלה ביקשו לממש קופסא של 6 מספרים. בהצלחה
  • לפני 11 שנים
    שלום לכולם, להלן מאגר שאלות שלקטנו עבורכם מראיונות של לקוחותינו בחברת mellanox: שאלות הגיון חברת מלנוקס: # בטורניר משתתפות 100 קבוצות. קבוצה שמפסידה יוצאת והמנצחת משחקת מול השניה. כמה טורנירים יהיו? # חיבור נקודות: 5 קבוצות של 3 נקודות, יש לחבר בין הקווים כך שלא יחתכו זה את זה. # ריבוע המורכב מ - 9 נקודות (3 למעלה, 3 באמצע ו -3 למטה) - יש לחבר ביניהם בקו אחד. שאלות מקצועיות (משרת back hand ) - מילנוקס: # יש לצייר layout של טרניסטור. # מעבר בין תצוגת רוטון לפולי - למה שקול מקור המתח המחבר אותם? # מעגל המחובר לארבעה נגדים בצורת מעוין. מה הnתח בין שתי נקודות? # להסביר איך נראית דיודה אידאלית (ציור IV). # מכונת מצבים - יש להסביר מה היא עושה. אנא זכרו להתכונן לראיון עבודה! בהצלחה לכולם!
  • לפני 11 שנים
    ע"י: אביבי
    היי, תוכל בבקשה לפרט את השאלות במבחן ? לאיזה תפקיד נבחנת ? תודה.