שחזורי ראיונות עבודה -> שאלות בראיון למשרת פיתוח ב verint בהרצליה
  • שאלות בראיון למשרת פיתוח ב verint בהרצליה
  • לפני 13 שנים
    ע"י: עבודה בתוכנה
    מישהו היה בראיון למשרת פיתוח ב verint (ורינט) ויכול לומר מה שואלים ? תודה
  • לפני 7 שנים
    ע"י: אופיר123456789
    הייתי שם לפני שבוע למפתח c# ורב השאלות היו תאורטיות וקצת לממש קוד, ממה שאני זוכר 1.ההבדל בין סוגי ה join-ים 2.ההבדל בין מחלקה אבסטרקטית לאינטרפייס ומתי משתמשים 3.חידת היגיון 4.לכתוב UML למע' קבצים פשוטה 5. לכתוב קוד שמוחק תיקייה ואת כל הקבצים בפנים(גם תיקיות) ובסוך מוחק את התיקייה עצמה 6.מזה yield ומתי משתמשים 7. תסביר על thread-ים ,מתי משתמשים ואילו בעיות יכולות להיווצר
  • לפני 7 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    הייתי בראיון למשרת פיתוח בחטיבה הביטחונית לפני 3 ימים היה לי מבחן על נייר עם 3 שאלות: 1. למצוא את מספר הביטים הדלוקים ב INT. סעיף 1 זמן ריצה לא משנה, סעיף 2 זמן ריצה O1ת סעיף 3 כמה זיכרון זה לוקח, סעיף 4 לשפר את כמוט הזיכרון להיות M\C כאשר M זה מהסעיף הקודם ו C קבוע כל שהוא. 2. בניית BST ממערך ממוין. סעיף 2 מציאת גובה עץ בינראי כלשהוא. 3. נתון מערך של 256 תאים שכל תא בגודל BYTE צריך לממש 3 פונקציות initilise, int getByte, freeByte צריך לממש ללא משתני עזר (להשמש בכמה שפחות תאים שישמשו לשמור איזה תאים ריקים ואיזה תפוסים) סעיף נוסף זה להסביר מה יקרה עם נריץ את זה עם threads ואיך אפשר לפתוראת הבעיה
  • לפני 7 שנים
    מישהו יודע מה שואלים בראיון עם הראש צוות אחרי המבחן הראשון בכתב (חטיבה בטחונית) ?
  • לפני 8 שנים
    הייתי שם לפני שבוע למשרת בוגר בחטיבה הבטחונית ואני יכול לאמת את השאלות שתיקיתיקי כתבה. המבחן על נייר והמבחן משוחזר אחד לאחד חוץ משבשאלה 2 ביקשו לממש תור בעזרת שני מחסניות ולא מחסנית אחת.
  • לפני 8 שנים
    הייתי בראיון למשרת פיתוח בחטיבה הביטחונית לפני 3 ימים היה לי מבחן על נייר עם 3 שאלות: 1. למצוא את מספר הביטים הדלוקים ב INT. סעיף 1 זמן ריצה לא משנה, סעיף 2 זמן ריצה O1ת סעיף 3 כמה זיכרון זה לוקח, סעיף 4 לשפר את כמוט הזיכרון להיות M\C כאשר M זה מהסעיף הקודם ו C קבוע כל שהוא. 2. בניית BST ממערך ממוין. סעיף 2 מציאת גובה עץ בינראי כלשהוא. 3. נתון מערך של 256 תאים שכל תא בגודל BYTE צריך לממש 3 פונקציות initilise, int getByte, freeByte צריך לממש ללא משתני עזר (להשמש בכמה שפחות תאים שישמשו לשמור איזה תאים ריקים ואיזה תפוסים) סעיף נוסף זה להסביר מה יקרה עם נריץ את זה עם threads ואיך אפשר לפתוראת הבעיה תוכל להסביר את שאלה 3? מה תפקידה של כל פונקציה?
  • לפני 9 שנים
    היי חברים. משהו היה שם ביום ראיונות מרוכז למשרת פתוח C#?
  • לפני 10 שנים
    תיקי, לאיזה משרה התראיינת?
  • לפני 10 שנים
    תיקי, לאיזה משרה התראיינת? למשרת פיתוח .
  • לפני 10 שנים
    אז ככה , המבחן שלהם השתנה , שאלה ראשונה ; סעיף 1 ,בהינתן מספר unsinged int צריך למצוא את מספר הביטים הדלוקים , נגיד אם אתה מקבל את המספר 2 אתה מחזיר 1 , אם אתה מקבל 3 אתה מחזיר 2 , וכו׳ אין הגבלה על זמן ריצה , מותר להשתמש לכל היותר ב 4 משתנים . סעיף ב , צריך למצוא את אותו הדבר רק עכשיו זמן ריצה ב o(1) ואין מגבלה על מקום בזיכרון . סעיף ג , בכמה זכרון השתמשת בסעיף קודם ? תנסה להקטין אותו ל O(M/c) כך ש M סה״כ מקום בסעיף קודם ו c זה מספר קבוע . וכמובן זמן ריצה נשאר o(1) שאלה 2 : תממש את הפונקציות enqueue ,dequeue של טור בעזרת מחסנית ולא מבנה נתונים אחר . שאלה 3 : תממש מבנה נתונים שמחזיק מספר בצורת FIFO ותממש את הפונקציות void init ( int capacity) שמאתחלת את מבני הנתונים , את set(int i) מכניסה למבנה שלך , ו get() מחזירה מספר , אם הגעת לסוף מחזירים -1 , ו size() מחזירה את גודל המבנה . סעיף ב , הקוד של הסעיף הקודם מריצים אותו יותר מ ת׳ריד אחד , תדאג שהקוד שלך מסונכרן ,
  • לפני 10 שנים
    משהו?
  • לפני 10 שנים
    היי לכולם מצתרף לשאלה. מה שואלים בראיון למחלקה בטחונית לתפקיד C#?
  • לפני 10 שנים
    הבנתי שיש מבחן ממוחשב שכולם צריכים לעבור. מישהו יודע מה שואלים במבחן זה בשפה C++ או C#? בתודה לעזורים
  • לפני 10 שנים
    היי חברים, יש לי ראיון ב VERINT למשרת מפתח c# ( ראיון שני מבחן על מחשב בחטיבה בטחונית). נאמר לי שיש לבצע UML ו CLASS DIAGRAM לבעיה שהם נותנים ואז לכתוב קוד. מישהו היה לאחרונה בראיון על מחשב ויכול לשתף מה השאלות שנשאלו ואיזה מערכת היה לתכנן? המון תודה למשתפים מידע !!!!
  • לפני 10 שנים
    ע"י: מולי1234
    יש מישהו שהיה שם לאחרונה ויכול לספר מה שאלו בראיון?
  • לפני 10 שנים
    מישהו?
  • לפני 10 שנים
    אסף, תוכל לרשום מה שאלו? אני הולך לשם ביום חמישי הבא. תודה.
  • לפני 10 שנים
    שלום לכולם, מחר יש לי מבחן למשרת מפתח בC++ בחברת Verint. את המבחן אני הולך לעשות במשרדי כוח אדם. מישהו היה שמה לאחרונה? יודעים מה שואלים שמה? תודה, אסף.
  • לפני 10 שנים
    סתם שאלה למקום כזה כמו verint, שולחים קורות חיים בעברית או באנגלית??
  • לפני 10 שנים
    3. קיימת מטריצה בגודל nXm יש לתת אלגוריתם שעבור כל ערך 0 בתא מסוים (לדוגמה: תא ) כל הערכים באותה שורה (i) ועמודה (j) יאופסו גם הם. זמן ריצה O(n*m) פתרתי את השאלה הנ"ל בג'אווה אשמח לשמוע הצעות לשיפור או תיקון אם נדרש public class Practice { public Practice() { } public static void main(String args) { fillZero(); } public static void fillZero() { int matrix={{0,2,9,5},{4,3,2,1},{2,0,6,7}}; int row=new int ; int col=new int .length]; intmat=new int .length]; initArr(row); initArr(col); for(int i=0;i<matrix.length;i++) { for(int j=0;j<matrix.length;j++) { if(col==0&&row==0) mat=matrix; if(matrix==0) { if(col==0) { col=1; fillZeroCol(mat, j); } if(row==0) { row=1; fillZeroRow(mat, i); } } } } printMatrix(mat); } public static void initArr(int arr) { for(int i=0;i<arr.length;i++) { arr=0; } } public static void fillZeroRow(int matrix,int rowNum) { for(int i=0;i<matrix.length;i++) { matrix=0; } } public static void fillZeroCol(int matrix,int colNum) { for(int i=0;i<matrix.length;i++) { matrix=0; } } public static void printMatrix(int mat) { for(int i=0;i<mat.length;i++) { for(int j=0;j<mat.length;j++) { System.out.print(mat); } System.out.println(); } } }//end class
  • לפני 10 שנים
    למי שלא הבין בנוגע לחולייה האחרונה אז במקרה שX הוא החולייה האחרונה מעתיקים את התוכן של HEAD אליו ואז מקדמים את החולייה HEAD (הראשונה) לחולייה הבאה
  • לפני 11 שנים
    מישהו יודע מה שואלים שם בראיון לראיון במחלקת אוטומציה? אמור להיות מבחן בc#?
  • לפני 11 שנים
    מישהו היה שם למשרת בדיקות?
  • לפני 11 שנים
    מבחן לא קשה לרמת בוגרים. שכר נמוך , אך מצד שני לא רע שיופיעו שם שנתיים בקורות חיים. אגב,אנקדוטה מעניינת: שם החברה הינו verint מישהו מזהה את שגיאת הקומפילציה כאן? חדי העין שביניכם זיהו את ה int אך לא את ה var חעחעחעחעחע.
  • לפני 11 שנים
    מישהו היה שם לאחרונה ?
  • לפני 11 שנים
    בנוגע לורינט: 1. לאיזה מחלקה התראיינתם ? הבטחונית, או האזרחית ? 2. מה הייתה התוכנה משאלה 4 שצריך לצייר לה את הקלאס דיאגרם ? 3. איזה סוג שאלת קוד C# עם טעויות היה שם ?
  • לפני 11 שנים
    יש בעיה עם התשובה שלך, במקרה וX היא החולייה האחרונה ברשימה.
  • לפני 11 שנים
    delete(Node *node){ Node * temp = node->next; node->val = node->next->val; node->next = node->next->next; free (node->next); } במקום למחוק את הצומת הנוכחית, להפוך אותה לצומת הבאה ולשחרר את הצומת הבאה.
  • לפני 11 שנים
    delete(Node *node){ Node * temp = node->next; node->val = node->next->val; node->next = node->next->next; free (node->next); } במקום למחוק את הצומת הנוכחית, להפוך אותה לצומת הבאה ולשחרר את הצומת הבאה. זה עדין o(n) גם o(n/2) זה עדין o(n)
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מתראיינתתת
    מישהו יודע מה התשובה של שאלה 2 שנהוראי פירסם? אני לא מבינה איך אפשר שזמן הריצה יהיה פחות מלינארי: 2. נתונה רשימה מקושרת. N חוליות. לכל חוליה יש ערך שלם (int) ואת ה-next שלה ברשימה. צריך להוריד את חוליה X (לדוגמה) מהרשימה. יש לך את הפוינטר ל-head, ל-end ול-X. אסור שזמן הריצה יהיה (O(n
  • לפני 11 שנים
    מישהו שהיה שם ביום המיונים הוזמן כבר לראיון אישי?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: טלטול3
    מישהו שהיה שם ביום המיונים הוזמן כבר לראיון אישי? אני הייתי שם, עברתי את המבחן הממוחשב ואת הראיון עם הכח אדם ואמרו שיצרו איתי קשר. הייתי בטוחה שהלך ממש טוב ואמרו לי שהייתי אמורה לעבור גם ראיון עם ראש הצוות אבל היא לא הגיע כי היא חולה ושהיא תיצור איתי קשר. אחרי 3 ימים בערך קיבלתי מייל שמצאו שאני לא מתאימה למשרה (בלי הסברים). ממש מוזרים...
  • לפני 11 שנים
    טוב, אז היה ככה שעה ראשונה הסבירו על החברה, בחור די פלצן שרק התלהב מעצמו, והבהיר לכולם שהם לא ייחשבו מתכנתים אלא משהו יותר עמום.. עשו מבחן במחשב, לחלק ב C++ וחלק בC#, מסתבר שכל אחד יועד למשרה מסוימת, פשוט לא חשבו שזה נכון להגיד על מנת שנתכונן, כל המבחן הממוחשב, היה 18 שאלות אמריקאיות שארך 54 דק', כל השאלות היו על סינטקס של C++/C# ואולי שאלה אחת שהיא חידה (כובעים) אחר כך זימנו את מי שעבר לראיון HR וראיון מקצועי (אחת המראיינות חלתה, אז חלק עשו רק ראיון HR) מי שלא עבר, נשלח הביתה.
  • לפני 11 שנים
    האמת שלא ניתן להניח באיזה שפה שואלים, לפי מה שהבנתי ביום הזה יהיו הרבה סוגי מבחנים תלוי למשרה אליה אתה מיועד (כל ראש צוות בוחר שפה שהוא רוצה ומחבר שאלות בהתאם).
  • לפני 11 שנים
    גם אני אמור לעבור מבחן ממוחשב, לא נאמר לי באיזה שפה.. להניח שזה C++?!
  • לפני 11 שנים
    היי, גם לי הודיעו שעומד להיות מבחן ממחושב בC++, האם מישהו יכול לשפוך אור על השאלות שהם שואלים ?
  • לפני 11 שנים
    היו גם ראיונות או רק המבחן בכתב?
  • לפני 11 שנים
    המשרה היתה למפתחים ב-#C היינו כמה אנשים שעשו את המבחן. אני מאמין שבגלל שזה היה מבחן בפסאודו קוד אולי הם ישתמשו בזה גם לשפות אחרות. אצלנו לא היה מבחן ממוחשב
  • לפני 11 שנים
    נהוראי תודה רבה! אתה יודע האם שאלות אלה היו מופנות גם למתמודדים עבור C++? האם לא נדרש לכתוב בפועל קוד במחשב? פשוט אמרו לי בטלפון שהולך להיות מבחן ממוחשב. בנוסף האם זה יום מיון עם מתמודדים אחרים או יותר 1:1? בתודה מראש
  • לפני 11 שנים
    היום הייתי בראיון למשרת מפתח ב-#C היה מבחן בכתב (שעה וחצי), 5 שאלות. 1. נותנים לך ארגומנט הבנוי מסוגריים מהסוגים הבאים: (){}. צריך לזהות מתי ארגומנט לא חוקי. דוגמה לארגומנט חוקי: ( { } ). דוגמה לארגומנט לא חוקי: ({)} 2. נתונה רשימה מקושרת. N חוליות. לכל חוליה יש ערך שלם (int) ואת ה-next שלה ברשימה. צריך להוריד את חוליה X (לדוגמה) מהרשימה. יש לך את הפוינטר ל-head, ל-end ול-X. אסור שזמן הריצה יהיה O(n) 3. קיימת מטריצה בגודל nXm יש לתת אלגוריתם שעבור כל ערך 0 בתא מסוים (לדוגמה: תא ) כל הערכים באותה שורה (i) ועמודה (j) יאופסו גם הם. זמן ריצה O(n*m) 4. הם מתארים תוכנה ומבקשים לצייר דיאגרמת קלאסים שלה 5. שאלת קוד ב-#C. צריך לתקן טעויות. את התשובות ניתן לכתוב בפסאודו-קוד. אין דרישה לכתיבה ב-#C
  • לפני 11 שנים
    ע"י: איחטיאנדר
    היום הייתי בראיון למשרת מפתח ב-#C היה מבחן בכתב (שעה וחצי), 5 שאלות. 1. נותנים לך ארגומנט הבנוי מסוגריים מהסוגים הבאים: (){}. צריך לזהות מתי ארגומנט לא חוקי. דוגמה לארגומנט חוקי: ( { } ). דוגמה לארגומנט לא חוקי: ({)} 2. נתונה רשימה מקושרת. N חוליות. לכל חוליה יש ערך שלם (int) ואת ה-next שלה ברשימה. צריך להוריד את חוליה X (לדוגמה) מהרשימה. יש לך את הפוינטר ל-head, ל-end ול-X. אסור שזמן הריצה יהיה O(n) 3. קיימת מטריצה בגודל nXm יש לתת אלגוריתם שעבור כל ערך 0 בתא מסוים (לדוגמה: תא ) כל הערכים באותה שורה (i) ועמודה (j) יאופסו גם הם. זמן ריצה O(n*m) 4. הם מתארים תוכנה ומבקשים לצייר דיאגרמת קלאסים שלה 5. שאלת קוד ב-#C. צריך לתקן טעויות. את התשובות ניתן לכתוב בפסאודו-קוד. אין דרישה לכתיבה ב-#C שאלה 1: קלאסית, משתמשים במחסנית. אפשר לראות רעיון לפתרון כאן: http://www.java2s.com/Code/Java/Collections-Data-Structure/BracketChecker.htm שאלה 2: שאלה נפוצה, הרעיון בה הוא להעתיק לאיבר הנוכחי את התוכן והלינק של האיבר הבא, ובעצם למחוק את האיבר הבא (שאת התוכן שלו העתקת לנוכחי X וכך התוכן אותו ביקש ממך למחוק נמחק). התשובה שכבר נכתבה בדיון נכונה, צריך רק להתייחס למקרה קצה בוא X וא האיבר האחרון (גם צויין בתגובה אחרת). שאלה 3: נראה לי הצלחתי לחשוב על פתרון קצת קשה להסביר במילים, אבל העקרון כזה - בונים שני מערכי עזר בגודל n ו-m, אחד מיועד לציר X ושני לציר Y. פעם אחת סורק את המטריצה, שומרים באיזה קואורדינה בX ו-Y יש 0 (נניח 2 מערכים ושומרים באינדקס המתאים) זה יוצא mxn. לאחר מכן רץ עוד פעם על המטריצה מההתחלה, ומשווה כל תא מול האינדקס המתאים במערכים, לבדוק אם יש 0. אם יש, משווה את התא ל-0. נראה לי אמור לעבוד... אם יש הצעות אלטרנטיביות אשמח לשמוע
  • לפני 11 שנים
    היי לכולם, הבנתי שיש מבחן ממוחשב שכולם צריכים לעבור. מישהו יודע מה שואלים במבחן זה בשפה C++ או C#? בתודה לעזורים
  • לפני 11 שנים
    ע"י: איחטיאנדר
    פתרונות לפי השאלות (בדקתי ב-Eclipse)מצורפים. 1. מימוש של פונקציה שמוצאת גובה של עץ 2. מימוש של פונקציה שמוצאת מתוך מערך את המספרים שסכום ספרותיהם הוא זוגי
  • לפני 11 שנים
    1. מימוש של פונקציה שמוצאת גובה של עץ 2. מימוש של פונקציה שמוצאת מתוך מערך את המספרים שסכום ספרותיהם הוא זוגי
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מהנדס_תוכנה
    אני אמור להתראיין למשרת C++ C# , לא ג'אווה אם מישהו יודע מה השאלות ?
  • לפני 11 שנים
    ע"י: עבודה בתוכנה
    הראיון היה לפיתוח בשפת JAVA בחברת outsourcing עבור verint. השאלות הוכנו ע"י החברה verint. חולקו כמה דפים עם כמה עשרות שאלות על נושאים שונים ב java. הרבה שאלות תיאורטיות על השפה, ומתי משתמשים במה. הרבה מילים שמורות ומה המשמעות שלהן. שאלות בנושא multi threading. ועוד.
  • לפני 11 שנים
    ע"י: מהנדס_תוכנה
    מצטרף לשאלה , יש לי ראיון שם בשבוע הבא , ככל הנראה