שחזורי ראיונות עבודה -> fundtech ראיון מנהל קבוצה java
  • fundtech ראיון מנהל קבוצה java
  • לפני 13 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    מישהו היה בראיון אצל מנהל קבוצה, ומנהל פיתוח בנושא java j2ee לאחרונה?
  • לפני 8 שנים
    מערך עזר באותו גודל, מעבר על המערך החסר, לשים את הערך הנוכחי באינדקס המתאים במערך העזר. אח"כ לעבור על המעבר עזר ולראות איפה יש ערך 0. טוב גם ליותר מערך אחד שחסר.
  • לפני 9 שנים
    חבר'ה , אני עובד שם כמס' שנים, ומכיר רק אנשים שעזבו את החברה ושמחים על ההחלטה, וסוף כל סוף גם אני בדרך החוצה. אל תתקרבו לחברה הזאת, חברה נצלנית וקמצנית. מכיוון שהלקוחות הם בנקים כל פאטצ' וכל גרסה זה סופר קריטי ולכן הם רגילים לטחון אנשים העיקר שהבנקים יהיו מרוצים, אם יש לכם אופציות אחרות , עשו לעצמכם טובה, לכו למקום אחר. כמו כן , צריך להיות זמין/כוננות במהלך שבוע פעם בחודש ולתת תמיכה במידת הצורך וקרה פרודקשיין בבנקים. על התענוג הזה מקבלים 500 שקל . שזה אומר שאי אפשר לעשות תוכניות בשבוע הזה כי צריך להיות זמין לשיחה כוננות . החברה אוהבת לטחון את העובדים שלה, ולתגמל את המנהלים שלה. נוסחה פשוטה אז עשו לעצמכם טובה, אל תכנסו
  • לפני 12 שנים
    עוד משהו... לא חסר JOIN בסוף קטע הקוד של הת'רדים? אחרת סביר שהוא לא ידפיס כלום או שלא תספיק לראות את זה!
  • לפני 12 שנים
    זה טוב רק אם המערך לא ממוין. אם הוא כן, אפשר לעשות חיפוש בינארי בסיבוכיות לוג N. מסתכלים על תא 49, אם יש בו ערך 50 אז המספר החסר הוא בין 50 ל-99. מסתכלים על 2/(99-50+1) ועוד 50 = 75. אם יש בו (75+1) אז הערך החסר הוא בין 76 ל-99, אחרת הוא בין 50 ל-74 וכן הלאה. תנאי עצירה אם גבול עליון שווה לגבול תחתון (אולי אפשר גם הפרש של 1 אין לי כוח לחשב...) סיבוכיות יותר טובה מסכימה שהיא בסיבוכיות לינארית לגודל המערך.
  • לפני 12 שנים
    לשאלה 2 : נראה לי שצריך לכתוב מתודה שמחשבת את סכום המספרים. אם כל המספרים ישנם מ1 עד 100 התוצאה צריכה להיות 5050, נניח שחסר המספר 73 מקבלים 4977, כלומר 5050-סכום המספרים =המספר החסר באותו עיקרון של סכום סידרה חשבונית אפשר לבדוק כל רשימה של מספרים שחסר מספר אחד . return (a1*an)*(n/2) - sum
  • לפני 12 שנים
    אני הייתי בראיון שלא צלח, יש מבחן של שעה, שאלות פתוחות וכתיבת קוד ואז ראיון. דוגמא לשאלה: public class Sync1 extends Thread{ private int m_value; public Sync1(int value){ m_value = value; } public synchronized void printValue(int iValue){ while(true){ System.out.println(iValue); } } public void run(){ printValue(m_value); } } public class Sync2 extends Thread{ private Sync1 m_sync1; public Sync2(Sync1 sync1){ m_sync1 = sync1; } public void run(){ m_sync1.printValue(2); } } public class ssss { public static void main(String[] args) { Sync1 sync11 = new Sync1(1); sync11.start(); Sync2 sync2 = new Sync2(sync11); sync2.start(); Sync1 sync12 = new Sync1(3); sync12.start(); } } מה יהיה הפלט? שאלה אחרת : יש לך מערך בגודל 99 int שיש בו מספרים מ1 עד 100 וחסר מספר אחד בצורה לא מסודרת. צריך לכתוב מתודה יעילה שתמצא מה המספר החסר