שחזורי ראיונות עבודה -> SOS!!! ראיון ב- InfinityLab מקבוצת מטריקס????
1 2
  • SOS!!! ראיון ב- InfinityLab מקבוצת מטריקס????
  • לפני 10 שנים
    ע"י: יעל80
    משרה לבוגרים, מי היה ויכול לספר מה היו שאלות? תודה רבה מראש!!!!!!
  • לפני חודש
    ע"י: יעל
    הי שיר התחלת שם תהליך קבלה ? אשמח לשמוע תודה אם יש משהו שעבר שם תהליך בתקופה האחרונה אשמח ממש אם ייצור איתי קשר תודה רבה ! y0548409563@gmail.com
  • לפני 3 חודשים
    ע"י: שיר
    היי, מישהו שעבר את המבחן שלכם לאחרונה ויכול לספר איזה סוגי שאלות יש?
  • לפני שנה
    ע"י: 1_אורח_כללי
    ‎0515479243
  • לפני שנה
    היי אני מעוניין להגיש בקשה לרעיון עבודה יש למישהו קישור או כתובת מייל?
  • לפני שנה
    היי יש אולי למישהו גישה למספר טלפון לעזרה או ייעוץ?
  • לפני שנה
    אהלן חברים , מישהו היה ביום המבחנים האחרון של אינפיניטי לאבס ויכול לשתף קצת על התהליך ??
  • לפני שנה
    אהלן חברים , מישהו היה ביום המבחנים האחרון של אינפיניטי לאבס ויכול לשתף קצת על התהליך ??
  • לפני שנתיים
    שאלות בסגנון של לוגיקה פשוטה צריך לעבור על לולאות ותנאים... באופן כללי לא מומלץ הכשרה מאוד ארוכה שבהסכם שלה יש חוזה עם שכר מאוד נמוך למשך תקופה ארוכה. רצוי ללכת להכשרות אחרות אפילו קורסים עם עלות גבוהה הרי בסוף אחרי כמה חחודשים של עבודה כבר מחזירים את ההשקעה
  • לפני שנתיים
    שאלות בסגנון של לוגיקה פשוטה צריך לעבור על לולאות ותנאים... באופן כללי לא מומלץ הכשרה מאוד ארוכה שבהסכם שלה יש חוזה עם שכר מאוד נמוך למשך תקופה ארוכה. רצוי ללכת להכשרות אחרות אפילו קורסים עם עלות גבוהה הרי בסוף אחרי כמה חחודשים של עבודה כבר מחזירים את ההשקעה דבריך לא מדויקים, היום תעשיית ההייטק בישראל דורשת אנשים רק עם ניסיון, אפילו ניסיון מינימלי הנאמד בלפחות שנה, כלומר כל קורס שתעשה באיזה פלטפורמה או בצורה כלשהי לא יעזור כאשר אין ניסיון בתפקיד. לבסוף, כל אחד יעשה את החושבים שלו עם עצמו, מה כדאי לו. מסלול לא הכי אידאלי, אבל בטוח שבטווח הרחוק זה משתלם מאוד.
  • לפני שנתיים
    אם אמרו לכם במטריקס שתשלמו קנס אם לא תעבדו שנה או שנתיים של עד 20,000 שח , זה קשקוש וזה לא חוקי. סתם עושים שיטת מצליח ומפחידים עובדים כדי שלא יברחו... אין קנס ואין נעליים וזה ממש לא הגיוני לדרוש סכומים כאלה על הכשרה הכרחית לתפקיד של שבועיים שלושה! בתי הדין לעבודה ממש לא אוהבים את הניסיונות האלה, אבל מטריקס עושים שיטת מצליח ומפחידים ככה עובדים
  • לפני שנתיים
    התכוננתי ליום המיונים לפי השאלות שהופיעו כאן. מיזוג מערכים, מימוש פונקצית חזקה, סידור, וכו וכו. התכוננתי בשפת סי. המבחן התקיל אותי לגמרי. כאמור, הציפייה היא לפתור את התרגילים בשפה מומצאת. באופן אישי לא הסתדרתי עם זה. לא הצלחתי להבין את השפה. בקצרה, המבחן דורש פענוח של שפה חדשה, להבין כיצד היא עובדת. במידה ואתם מתכוננים ליום מיונים, אולי שווה להבין את הלוגיקה/הכתיב של שפות תכנות שונות. אולי זה ישפר את ההתמודדות בזמן-אמת עם שפה חדשה.
  • לפני 3 שנים
    עוד סיבה לא ללכת למטריקס היא תהליך סינון נצלני ולא מכבד - נותנים "מבחן בית" של שבוע עבודה ובסוף אפילו לא טורחים לבדוק אותו! יכולים לראות דוגמא למבחן בית כזה בשרשור הלינקדאין כאן: https://www.linkedin.com/posts/ronozery ... 85120-F0jS שימו לב כמה תגובות השרשור הזה קיבל - מאוד מעניין - שי שם המון תגובות וסיפורים על חברות נוספות שהתהליך שלהם נצלני ולא מכבד. אם ככה מטריקס מתייחסים לעובדים שלהם - אתם ממש לא רוצים לעבוד שם. חשוב גם להבין שמטריקס היא חברת קבלן = אאוטסורסינג - המשמעות היא שעל כל חודש עבודה שלכם הם גוזרים 40%-60% מהמשכורת. בדיוק כמו שומר קבלן או איש נקיון בחברת קבלן.
  • לפני 3 שנים
    היי לכולם. אני עברתי את ההכשרה. הרבה שואלים פה על השאלות. אז לא השאלות קבלה לא השתנו בכלל. יותר חשוב להם בזמן המבחן לבדוק איך אתה חושב - לכן משתלם לשאול הרבה שאלות ולשקף למראיין את הדרך חשיבה שלך. לגבי ההכשרה עצמה אני לא ממליץ מכמה סיבות. - עכשיו בתקופת הקורונה הם סיננו הרבה סטודנטים שהגיעו ממש לסוף ההכשרה. אין להם שום התחייבות אליך, גם עם השקעת מעצמך ולא הכנסת משכורת 7 8 חודשים. - ההכשרה היא 24/7 אז מי שדתי או בעל משפחה זה פחות רלוונטי לו. הכי חשוב לדעת שיש להם שיטת עבודה אחת ודרך אחת לבדוק הצלחה של מישהו ומי שלא מתאים מסונן החוצה - אין סנטימנטים
  • לפני 3 שנים
    היי, מישהו שעשה את הראיון לאחרונה ויכול לפרט מה הם בדיוק שואלים? לי בטלפון אמרו שיתנו לי איזו שפת סקריפט שהם המציאו וישאלו בעזרתה שאלות. והקטע שלהם לא באמת ברור לי. ממה שהבנתי אין באמת הבטחה של עבודה בסוף אבל כן מדובר בהכשרה מטורפת. מישהו יודע להגיד לי אם באמת זה שווה את זה? ואם כל מה שכתבו פה על השכר שהם מבטיחים נכון. תודה
  • לפני 3 שנים
    היי, מישהו שעשה את הראיון לאחרונה ויכול לפרט מה הם בדיוק שואלים? לי בטלפון אמרו שיתנו לי איזו שפת סקריפט שהם המציאו וישאלו בעזרתה שאלות. והקטע שלהם לא באמת ברור לי. ממה שהבנתי אין באמת הבטחה של עבודה בסוף אבל כן מדובר בהכשרה מטורפת. מישהו יודע להגיד לי אם באמת זה שווה את זה? ואם כל מה שכתבו פה על השכר שהם מבטיחים נכון. תודה היי עשית כבר את היום מיונים באינפיניטי?
  • לפני 3 שנים
    היי, מישהו שעשה את הראיון לאחרונה ויכול לפרט מה הם בדיוק שואלים? לי בטלפון אמרו שיתנו לי איזו שפת סקריפט שהם המציאו וישאלו בעזרתה שאלות. והקטע שלהם לא באמת ברור לי. ממה שהבנתי אין באמת הבטחה של עבודה בסוף אבל כן מדובר בהכשרה מטורפת. מישהו יודע להגיד לי אם באמת זה שווה את זה? ואם כל מה שכתבו פה על השכר שהם מבטיחים נכון. תודה היי עשית כבר את היום מיונים באינפיניטי?. היי אבנר, עשית כבר את המבחנים? תוכל לשץף בתוכנם?" תודה!
  • לפני 3 שנים
    מישהו יכול לספר קצת מה היה בראיון, איזה שאלות שואלים?
  • לפני 3 שנים
    מישהו יכול לספר קצת מה היה בראיון, איזה שאלות שואלים? היי עשית כבר את היום מיונים באינפינטי?
  • לפני 3 שנים
    היי מישהו פה עשה את המבחן והראיון לאחרונה? אשמח אם תשתפו איך היה ומה היה?
  • לפני 3 שנים
    היי מישהו פה עשה את המבחן והראיון לאחרונה? אשמח אם תשתפו איך היה ומה היה? היי שירה עשית כבר את היום מיונים באינפיניטי? באלך לספר קצת?
  • לפני 3 שנים
    היי, יש לי מחר גם יום מבחנים איתם. יש מישהו שעשה בתקופה האחרונה את המבחן בC וזוכר שאלות? ובאופן כללי, איך זה מתנהל עכשיו עם הקורונה? אמרו לי להוריד מראש דיסקורד(כמו זום). תודה.
  • לפני 3 שנים
    היי, יש לי מחר גם יום מבחנים איתם. יש מישהו שעשה בתקופה האחרונה את המבחן בC וזוכר שאלות? ובאופן כללי, איך זה מתנהל עכשיו עם הקורונה? אמרו לי להוריד מראש דיסקורד(כמו זום). תודה. היי, תוכל לרשום מה שאלו אותך? תודה רבה ובהצלחה!
  • לפני 3 שנים
    היי, יש לי מחר גם יום מבחנים איתם. יש מישהו שעשה בתקופה האחרונה את המבחן בC וזוכר שאלות? ובאופן כללי, איך זה מתנהל עכשיו עם הקורונה? אמרו לי להוריד מראש דיסקורד(כמו זום). תודה. היי, תוכל לרשום מה שאלו אותך? תודה רבה ובהצלחה! היי אור! כבר עשית את יום המיונים? באלך לשתף קצת?
  • לפני 3 שנים
    היי, יש לי מחר גם יום מבחנים איתם. יש מישהו שעשה בתקופה האחרונה את המבחן בC וזוכר שאלות? ובאופן כללי, איך זה מתנהל עכשיו עם הקורונה? אמרו לי להוריד מראש דיסקורד(כמו זום). תודה. היי זה יהיה מדהים אם תוכל לשתף מעט מהיום מיונים!
  • לפני 3 שנים
    ע"י: admin
    מוזמנים לקרוא פוסט שהתפוצץ מרוב תגובות על חברת מטריקס Matrix למרות תגובתם - נראה שהניצל ממשיך שם באין מפריע - זהירות! https://www.linkedin.com/posts/ronozery ... 85120-F0jS
  • לפני 3 שנים
    היי ממה שאני מבין צריך ידע במתמטיקה ותכנות למבחנים שלהם? כי אם אני מתחיל מ0 זה מרגיש שהם מצפים ליותר
  • לפני 3 שנים
    היי ממה שאני מבין צריך ידע במתמטיקה ותכנות למבחנים שלהם? כי אם אני מתחיל מ0 זה מרגיש שהם מצפים ליותר היי פריצי! אני ממש אשמח אם תוכל לשתף אותי מעט ביום מיונים באינפיניטי?
  • לפני 3 שנים
    ע"י: שיפלומי
    מבחן בc: - להפוך string - להחליף ערכי int עם פוינטרים - להחליף פוינטרים - לכתוב פונקצייה שמעלה בחזקה - לרשום design pattern שאתה מכיר - משחקים עם ביטים
  • לפני 3 שנים
    מבחן בc: - להפוך string - להחליף ערכי int עם פוינטרים - להחליף פוינטרים - לכתוב פונקצייה שמעלה בחזקה - לרשום design pattern שאתה מכיר - משחקים עם ביטים רשמת דברים מאוד כללים, תוכל לפרט קצת יותר מה שאלו שם? מישהו עשה את המבחן ויכול לרשום מה שאלו? תודה רבה
  • לפני 3 שנים
    מישהו יכול לספר איזה שאלות הם שואלים במבחן קבלה? ראיתי שפירסמו לפני 5 שנים ועכשיו 2020. אשמח לשאלות יותר מעודכנות.
  • לפני 4 שנים
    תודה לכל המגיבים, המידע ממש עוזר! שאלה לכל מי שעבר את הקורס, מהי ההסתברות של מהנדס כימיה עם ניסיון של 5 שנים לעבור את המבחן ואת ההכשרה? יש לי ידע בסיסי בלבד ואפס ניסיון ב-Payton מלימוד עצמי באינטרנט תודה לעונים
  • לפני 4 שנים
    הי, רק תזכרו שהם יכולים להעיף ועושים את זה (כמו שהעיפו אותי) אם אתם לא מסוגלים לעמוד בקצב הלימוד הרצחני. זה שהתקבלתם ופיניתם שבעה חודשים מהחיים ממש לא מחייב אותם.
  • לפני 4 שנים
    הייתי בראיונות לא מזמן, שעה מספרים על החברה על השיטת לימוד ואפשר לשאול שאלות, החברה היו נחמדים והסבירו טוב, במבחן יש את הc והסימל, עשיתי c שאלה ראשונה והסתבכתי עם הפוינטרים בשנייה אז עברתי לסימל וככה פתרתי עד שאלה רביעית, הסימל דווקא אחלה ואם אתה יודע לתכננת היא רק קצת מוזרה. הם שואפים לרמת יעילות גבוהה ויגידו לצמצם תנאים לא נחוצים עד שתגיע למינימום קוד, וגם בסוף הוא שואל אותך למה עשית ככה וככה לראות אתה באמת מבין, אם אתה נתקע המדריך הביא למישהי ליד רמז בכיוון והיה נורא נחמד ואמר גם שאין סיכוי לפתור הכל אז אין למה לנסות הכל. לקחו אותי לראיון נחמד דיברנו ואז אמרה לחזור בנתיים ואז לקח אותי גם הפסיכולוג לראיון שאחריו אמר שאפשר ללכת הביתה והם ישקללו הכל ביחד. תכלס מבחן מאתגר יפה ונחמד לא יודע כמה פרקטי למי שבאמת בכלל לא יודע שום תכנות כי גם ההתקדמות בקורס ממש מהירה. השאלות לפי הסדר: פונקציות חזקה החלפת ערכים סיבוב מערך שמאל מיזוג שני מערכים ממוינים לאחד לפי הסדר היפוך מערך הסרת איבר מציאת המספר השלישי הגבוה במערך מספרים ראשוניים עד n. בכל השאלות צריך רק לכתוב את הפונקציה בלי main ואסור להשתמש בprint ופונקציות כמו pow, length בלי לממש לפני ואז כבר לא שווה לך. ריאלית לדעתי להגיע לשאלה 4 5 למי שיודע תכנות ברמה טובה אפשרי בשלוש ארבע שעות שהביאו לנו.
  • לפני 4 שנים
    היי, לא מזמן הייתי במבחנים מספר דגשים, כל העניין של החברה הוא לאתר את המועמדים הכי מתאימים לתוכנית שלהם. כל נושא המבחן לא בא לבדוק אם אתם יודעים לתכנת אלא לכתוב קוד יעיל הכוונה להשתמש בכמה שפחות לולאות ותנאים. השאלות באמת לא קשות מה שקשה באמת שהם לא יתנו לך להמשיך לשאלה הבאה עד שתפתור את התרגיל כפי שהם רואים אותו בראש. דוגמאות לתרגילים שהיו: פונקציית חזקה השוואת פוינטרים מיזוג של מערכים היפוך של מערך בהצלחה לכולם.
  • לפני 4 שנים
    היי, לא מזמן הייתי במבחנים מספר דגשים, כל העניין של החברה הוא לאתר את המועמדים הכי מתאימים לתוכנית שלהם. כל נושא המבחן לא בא לבדוק אם אתם יודעים לתכנת אלא לכתוב קוד יעיל הכוונה להשתמש בכמה שפחות לולאות ותנאים. השאלות באמת לא קשות מה שקשה באמת שהם לא יתנו לך להמשיך לשאלה הבאה עד שתפתור את התרגיל כפי שהם רואים אותו בראש. דוגמאות לתרגילים שהיו: פונקציית חזקה השוואת פוינטרים מיזוג של מערכים היפוך של מערך בהצלחה לכולם. היי, אני נגש למבחן בקרוב ועברתי פה וראיתי שבטח כל הגרסאות השתנו, ה4 שאלות זה כל מה שהיה וזהו? האם השתמשת בשפה שלהם או בC? האם השפה שלהם אינטואטיבית כמו פייטון וגאווה או שונה? ואם היא שונה לדעתך נראה כאילו הם יכולים להביא לי לרשום קוד בגאווה או פייתון במקום? היו לך כל מני שאלות תאורטיות כמו שפרסמו פה? האם פתרת אותם והודיעו לך תשובה? לדעתך הם הולכים לפי מספר שאלות שפתרת נכון או צורת פתירה כללית? אני בימים אלו אתחיל לכתוב לעצמי קוד לכל השאלות כאן ואפשט אותו בלי להשתמש בפונקציות math וכדומה שיש בגאווה.. טיפים לראיון האישי? תודה ממש!
  • לפני 4 שנים
    אז הייתי ביום המיון שלהם לפני שבוע. אספר לכם קצת מאיך שאני ראיתי את יום המיונים כנראה שלא השתנה הרבה מאז ומתמיד. בכללי הם מספרים שעה על עצמם על החברה וכל מני למה השיטת לימוד שלהם טובה. אחרי זה הם נותנים דף שפה מומצאת שדומה לכל שפה אחרת עם מעט שינויים. לאחר מכן מקבלים דף שאלות שיש בו 10 שאלות. השאלה הראשונה היא לכתוב פונקציה מסויימת של חזקה שכביכול זה פונקציה פשוטה שכתובה בכל מקום. לאחר מתרשמו אותה המנטור שלהם יגיד לכם שיש בעיה אם מישהו יכניס אפס בחזקה כי הפונקציה הפשוטה מקבלת רק מספרים חיוביים אז תצטרכו לשנות אותה שתתאים גם לאפס ואז אחרי זה הוא יגיד לכם שיש בעיה מתי שהפונקציה מקבלת מספר שלילי ואז תהיו צריכים לשנות שוב עד שהפונקציה תתאים לביוק מה שמנטור רוצה. העניין הוא שהם לא יתנו כיוון אלא רק יגידו לתקן ולתקן ולתקן שוב ושוב. בסוף אני פתרתי את זה בצורה אחרת באמת פתרון מתוחכם ואפילו המנטור התלהב ממנו ואמר לי לעבור לשאלה הבאה, אחרי כמובן 2 שעות של לשבת על הפתרון הנ״ל. המתרגל אמר לי שהוא התכוון שאני אהפוך את איקס ל אחד חלקי איקס וזה היה פותר את זה שזה גם צורת פתרון, אחת מני רבות. במהלך השיחה בהיותי יושב ופותר את התשובה לשאלה השניה נכנס המנהל של הבית ספר סטיבן הררי וצחק עלי קצת שהפסיכומטרי שלי נמוך ולמה הוא כזה נמוך. אחרי 10 דקות הוציאו אותי ואמרו לי שאני לא מתאים להם. בסופו של יום אני אמשיך ללמוד לבד או בבית ספר אחר, זה בהחלט בית ספר טוב ושמו הולך לפניו ויש עליו ביקורות טובות בכל מקום, והוא דרך כניסה לתעשית ההי טק לרבים. אני מאמין שלא קיבלו אותי לתוכנית מסיבות שלהם וגם זה בסדר. עדיף שכך בהצלחה לכולכם, וגם לי.
  • לפני 4 שנים
    אז הייתי ביום המיון שלהם לפני שבוע. אספר לכם קצת מאיך שאני ראיתי את יום המיונים כנראה שלא השתנה הרבה מאז ומתמיד. בכללי הם מספרים שעה על עצמם על החברה וכל מני למה השיטת לימוד שלהם טובה. אחרי זה הם נותנים דף שפה מומצאת שדומה לכל שפה אחרת עם מעט שינויים. לאחר מכן מקבלים דף שאלות שיש בו 10 שאלות. השאלה הראשונה היא לכתוב פונקציה מסויימת של חזקה שכביכול זה פונקציה פשוטה שכתובה בכל מקום. לאחר מתרשמו אותה המנטור שלהם יגיד לכם שיש בעיה אם מישהו יכניס אפס בחזקה כי הפונקציה הפשוטה מקבלת רק מספרים חיוביים אז תצטרכו לשנות אותה שתתאים גם לאפס ואז אחרי זה הוא יגיד לכם שיש בעיה מתי שהפונקציה מקבלת מספר שלילי ואז תהיו צריכים לשנות שוב עד שהפונקציה תתאים לביוק מה שמנטור רוצה. העניין הוא שהם לא יתנו כיוון אלא רק יגידו לתקן ולתקן ולתקן שוב ושוב. בסוף אני פתרתי את זה בצורה אחרת באמת פתרון מתוחכם ואפילו המנטור התלהב ממנו ואמר לי לעבור לשאלה הבאה, אחרי כמובן 2 שעות של לשבת על הפתרון הנ״ל. המתרגל אמר לי שהוא התכוון שאני אהפוך את איקס ל אחד חלקי איקס וזה היה פותר את זה שזה גם צורת פתרון, אחת מני רבות. במהלך השיחה בהיותי יושב ופותר את התשובה לשאלה השניה נכנס המנהל של הבית ספר סטיבן הררי וצחק עלי קצת שהפסיכומטרי שלי נמוך ולמה הוא כזה נמוך. אחרי 10 דקות הוציאו אותי ואמרו לי שאני לא מתאים להם. בסופו של יום אני אמשיך ללמוד לבד או בבית ספר אחר, זה בהחלט בית ספר טוב ושמו הולך לפניו ויש עליו ביקורות טובות בכל מקום, והוא דרך כניסה לתעשית ההי טק לרבים. אני מאמין שלא קיבלו אותי לתוכנית מסיבות שלהם וגם זה בסדר. עדיף שכך בהצלחה לכולכם, וגם לי. היי אחי אוכל לשאול אותך מספר שאלות באופן פרטי בבקשה?
  • לפני 4 שנים
    משהו היה בתקופה האחרונה במיונים שלהם?
  • לפני 4 שנים
    שלום, אני הולכת בקרוב למבחני המיון של infinitylabs. אין לי ידע קודם בתכנות ובמייל שקיבלתי יש הפניה ללינקים ללימוד שפת c (די משמימים...) למישהו יש המלצה איך ללמוד, במה כדאי להתמקד בהכנה למבחן וכד'? וגם- האם יש המלצה לקורס ללימוד שפת c נגיש וקליל? הרבה הרבה תודה למגיבים!
  • לפני 4 שנים
    שלום, אני הולכת בקרוב למבחני המיון של infinitylabs. אין לי ידע קודם בתכנות ובמייל שקיבלתי יש הפניה ללינקים ללימוד שפת c (די משמימים...) למישהו יש המלצה איך ללמוד, במה כדאי להתמקד בהכנה למבחן וכד'? וגם- האם יש המלצה לקורס ללימוד שפת c נגיש וקליל? הרבה הרבה תודה למגיבים! היי בורג! אני גם הולך בקרוב לריאיון שם ותהיתי אם במקרה היית כבר במבחנים ואם אם תוכלי לספר לי מה חווית שם? איזה שאלות שאלות במבחן, ואיזה מבחן עשית? תודה רבה
  • לפני 4 שנים
    שלום, אני הולכת בקרוב למבחני המיון של infinitylabs. אין לי ידע קודם בתכנות ובמייל שקיבלתי יש הפניה ללינקים ללימוד שפת c (די משמימים...) למישהו יש המלצה איך ללמוד, במה כדאי להתמקד בהכנה למבחן וכד'? וגם- האם יש המלצה לקורס ללימוד שפת c נגיש וקליל? הרבה הרבה תודה למגיבים! היי בורג! אני גם הולך בקרוב לריאיון שם ותהיתי אם במקרה היית כבר במבחנים ואם אם תוכלי לספר לי מה חווית שם? איזה שאלות שאלות במבחן, ואיזה מבחן עשית? תודה רבה היי דורון במידה וקיבלת תשובה/היית ביום מיונים, אשמח לקבל גם.. תודה Fanta50@walla.com
  • לפני 4 שנים
    שלום, אני הולכת בקרוב למבחני המיון של infinitylabs. אין לי ידע קודם בתכנות ובמייל שקיבלתי יש הפניה ללינקים ללימוד שפת c (די משמימים...) למישהו יש המלצה איך ללמוד, במה כדאי להתמקד בהכנה למבחן וכד'? וגם- האם יש המלצה לקורס ללימוד שפת c נגיש וקליל? הרבה הרבה תודה למגיבים! אשמח לדעת מה היה ברעיון תודה
  • לפני 4 שנים
    שלום, אני הולכת בקרוב למבחני המיון של infinitylabs. אין לי ידע קודם בתכנות ובמייל שקיבלתי יש הפניה ללינקים ללימוד שפת c (די משמימים...) למישהו יש המלצה איך ללמוד, במה כדאי להתמקד בהכנה למבחן וכד'? וגם- האם יש המלצה לקורס ללימוד שפת c נגיש וקליל? הרבה הרבה תודה למגיבים! היי בורג! אני גם הולך בקרוב לריאיון שם ותהיתי אם במקרה היית כבר במבחנים ואם אם תוכלי לספר לי מה חווית שם? איזה שאלות שאלות במבחן, ואיזה מבחן עשית? תודה רבה היי דורון במידה וקיבלת תשובה/היית ביום מיונים, אשמח לקבל גם.. תודה Fanta50@walla.com אשמח גם לקבל מידע lital.itzhak@gmail.com
  • לפני 5 שנים
    היי, אשמח לחוות דעת ממי שעבר את ההכשרה של אינפינטי/ את המבחן כניסה, האם משתלם לעבור את ההכשרה? האם יש קאץ'? וזה באמת נכון שאתה מתחייב לעבוד רק בשביל 10K בשנה הראשונה?? בכללי אשמח להמלצות דיס המלצות על ההכשרה. (בכל זאת מדובר ב 6-7 חודשים אינטנסיבים) תודה
  • לפני 5 שנים
    אז ככה; חצי שעה - שעה היכרות על החברה, מה עובד, מה מחפשים, קצת על החברה ואז מבחן בכתב מי שביקש שלא להיבחן בשפת סי, אז אותן השאלות, אבל אחרת: המציאו שפה שנקראת "סימפל" (מעין עירבוב של ויזואל-בייסיק עם סי) היו למבחן 10 שאלות, ללא הגבלת זמן* הייתי משהו כמו 5 שעות, הספקתי כבר לעבור על כל השאלות 70 פעם בערך, נראה לי שאני זוכר את הרעיון המרכזי לא קשה לממש בשפה שלמדת, אבל מאוד קשה לממש בשפה שנתנו לך, שיש לה מעט מאוד פקודות ותחביר מאוד מעצבן. היה צריך לממש פונקצית חזקה החלפת ערכים של מקומות בזכרון סיבוב מערך מס' פעמים מיזוג בין מערכים ריברס למערך סידור מציאת האיבר הגבוה הסרת איבר מס' הראשוניים יכול מאוד להיות שמבחן של מחזור הבא כבר ישאלו שאלות אחרות לחלוטין אבל זה ברור שהשאלות לקוחות מתוך ראיונות עבודה, ברמה לא גבוהה מאוד, אבל מספיק גבוהה כדי להסתבך. מותר לך להיתקע גם שעתיים על שאלה ראשונה אפילו, כי אסור לך להמשיך לפתור בלי שאחד הבוחנים אמר "יופי, תמשיך הלאה". אחרי 5 שעות לקחו אותי לחדר, עשו לי (ולאחרים) ראיון אישי, ובעצם שלחו אותי הביתה. תשובה אמורה להגיע לרוב באותו היום. אם מישהו בא מרקע אחר לחלוטין, אני לא בטוח כמה זה מתאים לו, לגבי כל היתר - בודקים אם החשיבה מתאימה להם. ממליץ למי שלמד לבד לתכנת בשפה כלשהי והוא יודע בקלות לממש פונקציות פשוטות בה (פשוט תחפור באתרים עם הכנה לראיונות עבודה)... אז המבחן האמיתי יהיה לראות אותו מתמודד עם שפה חדשה. נחמד וקשה.
  • לפני 6 שנים
    ע"י: יוסף999
    האם דורשים לראות את כל הפונקציות דרך שימוש בפוינטרים?
  • לפני 6 שנים
    ע"י: ים123
    היי רציתי לדעת אם הראיון שהיה לך היה בטכניון? ואם אמרו לך ללמוד על מצביעים מבנה נתונים ומערכים? תודה
  • לפני 7 שנים
    מישהו שהיה ביום שלהם המיועד למסלול data science יכול לשתף קצת תובנות גם על המבחן עצמו וגם על המסלול?
  • לפני 7 שנים
    קודם כל - אחלה חברה. פעם לא היה להם מסלול כזה, אחרת הייתי הולך. זה הרבה יותר מתאים לי מאשר להיות מפתח. יש לי 2 חברים שלמדו איתי מדעי המוח וסיימו שם את המסלול של הפיתוח. אחד בהייטק ואחד באיזשהי חברה ביטחונית, והם מאושרים. המסלול מאוד מאוד קשה ומאתגר. חצי שנה לא ראיתי אותם. אבל עכשיו הם מלכי העולם. ממליץ
  • לפני 7 שנים
    לא מומלץ בכלל. המקום משקר, לא מכבד, הבעלים שרלטנים. תתרחקו.