• hp
  • לפני 15 שנים
    ע"י: sfareds
    אני עשיתי שם שלושה ראיונת ובסוף הם העדיפו מישהוא אחר כי יש לו ניסיון למרות שעברתי בשלושתם ראיון ראשון זה ראיון פסיכומטרי ופסיכולוגי ראיון שני :עם ראש צוות ,נתן לי דף שיש בו 10 שאלות הקשורות בתחום הרשתות והאינטרנט כמו למשל מה אתה יודע על פרוטוקול TCP/IP ומה HTTP וURL וROUTING TABLE וDNS<<<< אחר כך שאלות תוכה כמו נתון לך מערך בגודל 100 והוא מכיל מסברים מ 1 עד 100 כאשר אין חזרות ,אם אומרים לך שחסר מסבר אז איך אפשר לגלות אותו ,ואם חסרים שני מסברים אז איך אפשר לגלות אותם שאלה שניה :במינימום שקילות לזהות מטבע מזויף,שאלה זו מןפיעה בקובץ השאלות שאלה שלישית : נתונה מחרוזת צריך להציע דרך שתאפשר לנו לצמצם את המחרוזת ובחזרה להחזיר אותה למחרוזת המקורית ,המחרוזת יש בה חזרות למשל על מספרים או אותיות תודה מקווה שעזרתי
  • לפני 8 שנים
    ע"י: 1_אורח_כללי
    אצלי זה היה קצת אחרת. ראיון ראשון - פסיכוטכני + אישיות מול מחשב ראיון שני - טלפוני עם מישהו מהצוות, סוג של מקצועי אבל בקטנה. ראיון שלישי - מקצועי: שעתיים בערך עם מתכנת ראין רביעי - גם כן סביב השעה וחצי שעתיים, מקצועי עם ר"צ. מה שאני זוכר מהראיונות המקצועיים: שאלות על ה heap וה stack, להראות מה קורה בזכרון בקריאה לפונקציות, שאלות על garbage collector - אופן פעולה (חציית הזכרון לשניים והעתקה של עץ הצבעות) למה אי אפשר לממש garbage collector בעזרת reference count, כלומר למחוק אובייקט רק כשמונה ההצבעות עליו מקבל ערך 0 (אי אפשר כי מה יקרה אם שני אובייקטים יצביעו אחד על השני)... שאלות design למיניהן: התבקשתי לתכנן משחק של ציור עם כפתורים המייצגים צורות, צריך ללחוץ על הצורה הרצויה ואז על הלוח כדי לצייר את הצורה (או משהו בסגנון). צריך לפרט באילו אובייקטים להשתמש, ירושות (אם יש) .... כנ"ל רק לממש משחק שחמט. לכתוב פונקצייה שמקבלת מחרוזת ומחזירה את אורך הפלינדרום הארוך ביותר במחרוזת.